folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Kızların Facebook Arkadaş İsteklerini Bekletmesi ?

Kızların Facebook Arkadaş İsteklerini Bekletmesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Değerli hocalar öncelikle yaşım 22 ve kızda 22 yaşında ( tavsiyeleriniz için yaş konusu önemlidir diye düşünüyorum:) )
    bu kızla eskiden aynı okuldaydık doğal olarak sürekli karşılaşıyorduk ama tanışmıyoruz

uzun süre önce arkadaşlar ile cafede otururken kızın bana baktığını fark ettim
    ama kızın yanında teyzesi ayarında bi abla vardı buyüzden gidip tanışmayı gözüm kesmedi
    neyse kızın facebook hesabını buldum ama arkadaşlık isteği gönderilmiyordu
    geçenlerde aklıma geldi ve kızın profiline girdiğimde arkadaşlık isteği gönder aktif durumdaydı ve arkadaşlık isteği gönderdim

şuan o gönderdiğim arkadaşlık isteği olduğu gibi durmakta
    ama kızın profil fotoğrafı değişiyor v.s

kısaca gönderdiğim arkadaşlık isteğini bekletiyor
    çok gıcık bir durum ya kabul et yada bas engeli yoluma gideyim :)

sizce bunun nedeni nedir ?
    kızın kabul etmesi için ne yapmam gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok
    belki tekrar karşılaşsak bişeyler olabilir ama evini falanda bilmiyorum

biraz karmaşık bir konu
    müziğimi açtım tavsiyelerinizi bekliyorum
    https://soundcloud.com/djfahri/poison-2014-original-mix
    :
    )

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kezban. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

resimlerine yorum yapan kızlardan birini filan eklemeyi denesen. belki kabul eder ordan bi ulaşmaya çalışırsın

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dragoonx
    dragoonx's avatar
    Erkek

1 yeni arkadaşı görünce "kim bu? ben bunu tanımıyorum." moduna girip isteği bekletiyor da olabilir. genelde böyledir.

Delikanlım! İyi bak yıldızlara. onları belki bir daha göremezsin. Belki bir daha yıldızların ışığında kollarını ufuklar gibi açıp geremezsin… (Nazım Hikmet RAN)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

resimlerine yorum yapan kızlardan birini filan eklemeyi denesen. belki kabul eder ordan bi ulaşmaya çalışırsın

hocam buna gerek varmıdır sence ?

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    hsyN bunu yazdı

hocam buna gerek varmıdır sence ?

fq swarm falan derken her yerde gizlilik ayarı yapmadan geziyollar bi anda 264541642 istek geliyo kanka araya sıkışmışsındır.

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Ben mesela face de arkadaş eklemiyorum ama istek atanlarida reddettmiyorum ayıp olmasın diye :D öyle duruyorlar.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Istegini geri cek azda olsa havan olsun :), kabul etse zaten ederdi..

mclaren tarafından 27/Eki/14 01:51 tarihinde düzenlenmiştir

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

aynısı başıma geldi kızla da baya samimiydim

olayın aslı kıza oyun bildirimi gibi istek geliyormuş, o da hepsini bekletiyormuş. öyle birşey olabilir, olmaya da bilir :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Değerli hocalar öncelikle yaşım 22 ve kızda 22 yaşında ( tavsiyeleriniz için yaş konusu önemlidir diye düşünüyorum:) )
    bu kızla eskiden aynı okuldaydık doğal olarak sürekli karşılaşıyorduk ama tanışmıyoruz

uzun süre önce arkadaşlar ile cafede otururken kızın bana baktığını fark ettim
    ama kızın yanında teyzesi ayarında bi abla vardı buyüzden gidip tanışmayı gözüm kesmedi
    neyse kızın facebook hesabını buldum ama arkadaşlık isteği gönderilmiyordu
    geçenlerde aklıma geldi ve kızın profiline girdiğimde arkadaşlık isteği gönder aktif durumdaydı ve arkadaşlık isteği gönderdim

şuan o gönderdiğim arkadaşlık isteği olduğu gibi durmakta
    ama kızın profil fotoğrafı değişiyor v.s

kısaca gönderdiğim arkadaşlık isteğini bekletiyor
    çok gıcık bir durum ya kabul et yada bas engeli yoluma gideyim :)

sizce bunun nedeni nedir ?
    kızın kabul etmesi için ne yapmam gerektiği hakkında hiç bir fikrim yok
    belki tekrar karşılaşsak bişeyler olabilir ama evini falanda bilmiyorum

biraz karmaşık bir konu
    müziğimi açtım tavsiyelerinizi bekliyorum
    https://soundcloud.com/djfahri/poison-2014-original-mix
    :
    )

ulen benım 2 senedır beklettıgım arkadaslk ısteklerı varmıs kabul etmıyorum . 

1. ben hayatta selam vermedıgın konusmadıgın ınsanların sınıfta olsun ıs yerınde olsun kısacası normalde konusmadıgın alakan olmayan ınsanların eklemesıne bır anlam veremiyorum. 

normalde ortak alanın olmayan ,selamlaşmaktan öteye gitmeyen durumu sanala taşımaya ne gerek var ? öyle facebook listemde de gerçek hayatta konuşmadıgım ınsanlar yoktu. kapalı zaten facebookumda bosuna zaman kaybı olarak goruyorum. gercı tahrıbat ta aynı tadı verıyor bu sıra. kapatın facebookunuzu ısınıze okulunuza agırlık verın ıngılızce fılan calısın ,kitap okuyun  sonra bos zamanım yok demeyın :9 

can sıkıntısından gunde 10 kere gırıp saatlerce zaman kaybettıgın bır platformdan baska birşey değil 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Bekletme değil o, "kabul et" ve "yoksay" seçenekleri var, yoksay dediği zaman senin isteğin öylece duruyor. Acı ama gerçek :D

+seviyosan git konuş.

:)
Toplam Hit: 8577 Toplam Mesaj: 47