folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kızların Mini Etek Ve Dar Pantolon Giymesi ?

Kızların Mini Etek Ve Dar Pantolon Giymesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

selamun aleykum mürid + mürideler , daha havalar ısınmadan kızlar mini etek giymeye başladı , evden çıkarken bütün erkeklerin kendisine bakacağı hayallerini kurması nasıl bi zihniyet yaoo , mini etek giyen bir kızın , bir erkeği baştan çıkarması çok kolay, mini etek dikkat çeken bir unsurdur çünkü , kızlardan anlamadıgım şey şu , mini etek giyince başın göğe mi değiyor noluyor anlamadım ki , misal ; bir kızın bir mini etek giyerek  tramwayda yada otobüse bindiği varsayalım , bu kızın tacize uğraması %65tir + Kızın Popusunu Elle Tacizle %100'dür. Dar pantolona gelince , o kocaman popolarını nasıl o daracık pantolona sığdırıyorlar anlamadım gitti , hani arkadan kadını takip edersin yaa  bi iğneyle yada bi jiletle rahatca yırtılabilir .... ha bu arada ordan biri çıkıp sana ne diye dayılık kesmesin lütfen , sadece gözümle gördüğüm şeyleri aktarmaya çalıştım ve biraz meraktan açtım konuyu ...

neyse fazla uzatmiyim söz sizde

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

aga türk kızı

göster ama elletme taktiği ...

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

abazalik yapip elleyen vsde suc, vucudu iyiyse kendini guzel hissetmek icin giyer haci, sende 6li karin kasi olsa yaz geldigi gibi tisortsuz falan gezmez misin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kardeş sende şort ve tsirt giyme, yüzün güzelse sakal bırak yüzünü gizle, dar pantolon giyme alet edevat belli olmasın, ne acayip adamlarsınız arkadaş, rüzgar esse fiskos sehpa gibi üç bacak oluyosunuz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hoca yazıdan sonra imzanıda bir çırpıda okudum (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Bazı kızlar genellikle çirkin olanlar, ego depolamak için, öz güven kazanmak için mini etek giyerler. Hatta kendilerini üst sınıf hissetmek isteyenler, modern olduğunu düşünüğ mini etek giyenler var. Ama bir kesim var ki gerçekten bilgili ve tatlı kızlar. Mini etek, daha doğrusu dizin biraz üstünde olan etek kızları çok hoş gösterir. Sevgilisinin yanına giderken giymek isteyebilir veya kendini iyi hissetmek için, giyinmeyi biliyordur yani.

Bence yakışan giysin ama kendisi için veya erkek arkadaşı için giysin (: Kendisi için giymek meselesi nasıl oluyor derseniz, tıpkı bizim saçlarımızı zaman zaman şekillendirmemiz gibi. Kızlar için mi yapıyoruz pek değil, bazen kendimiz için yapıyoruz, iyi hissediyoruz diye düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

hocam özenti, zengin koca, tip yoktur eteğine güvenir , başka ihtimal yok bide bizim türk kızları kendileri için kavga vs. edilmesini çok severler milleti birbirine düşürmek onlarda sanarlar benım için kavga ediyolar tek şey o etektir.

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

dar yada mini giyince nasil tacize davetiye cikartiyor ?

istanbulda yasiyorum, dar dan daha darini, kisadan daha kisasini gordum, suh giyineninide gordum, dekoltesini de hatta transparan giyeninide gordum.

bi defa bile taciz etmek gelmedi icimden.

sen hangi zihniyetle yaziyorsun da, dar giyeni taciz kacinilmazdir diyebiliyorsun ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bacakları kıllı olup sürekli ağdaya giden kızlar gibi mini etek düşmanı olmuşunuz a.q. :)

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

taciz eder insanlar diye carsafa mi girsin kizlar? once INSAN olup kendini tutmayi ogrense bu tacizi yapanlar? esek gordu mu esegi de siker bunlar acikta diye.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYLaZzz
    HaYLaZzz's avatar
    Erkek

aynen hocam bende anlayamam, neden oran buran görünsün insanlarda seni görüp akşama malzeme çıkarsın istersin ki ? demek öyle hoşlarına gidiyo yada aceba biz mi çok abazan bi milletiz (?) etraflıca düşünmek lazım ...

Hayat bir bilgisayar oyunu gibi bölümlerden oluşur. Her seferinde bir bölüm geçersin ve ilerlersin. Bölümü geçmek için verdiğin mücadelede karşına çıkan sorunları ve güçlükleri aştığın zaman elde edeceğin puanlar hanene tecrübe olarak işlenecektir. (Her hakkı bende saklıdır) Hırçın Karadenizin Bıçkın Delikanlısı www.iphonebuca.com
Toplam Hit: 76792 Toplam Mesaj: 246