folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kızların Mini Etek Ve Dar Pantolon Giymesi ?

Kızların Mini Etek Ve Dar Pantolon Giymesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    -----------------------------

dar yada mini giyince nasil tacize davetiye cikartiyor ?

istanbulda yasiyorum, dar dan daha darini, kisadan daha kisasini gordum, suh giyineninide gordum, dekoltesini de hatta transparan giyeninide gordum.

bi defa bile taciz etmek gelmedi icimden.

sen hangi zihniyetle yaziyorsun da, dar giyeni taciz kacinilmazdir diyebiliyorsun ?

muthis soylemissin hocam, helal.

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

taciz-tecavüz gibi sapkınlıkları normalmiş gibi gösterip he ya zaten mini etekliydi muhohuhaha demek nasıl bir hayvanlıktır.

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

izzmarit bunu yazdı:

aha mal sürüsü

hocam psikolog musunuz ?

sağlam grafiker.

hocam sen de bilmiyorsun bak psikobiyolog arkadaş.

grafikerliğini gördüm :) temiz iş yapıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

isterse giyer? kime ne. ama hala türkiyedeki çağ dışı insanlar olduğu sürece istesede giyemiyor.

böyle öküz gibi bakan tipler vardır ya. bu beyinsiz düşüncesiz çağ dışı görgüsüzler oldukça giymek isteyen düzgün kızda giyemez.

tabi kızlarında abartmaması lazım, mini var mini var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek

Eskiden açana bakarlar diye bir söz vardı. Şimdi açana taciz ederler mi oldu:)

Bir milletin zenginliği hisse senetleri değil, hissi senetleridir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek

DarkFall

tabi kızlarında abartmaması lazım, mini var mini var.

-------

hepsi mini ,dar kot vsvs

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

zalimadam bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

zalimadam bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

hoca yaşın kaç çok merak ettim :D kasılmak bide way baksen resmen anlamıcağını anladığımdan beri dalga geçiorum daha o jeton bile düşmemiş sende benim neye sinir olduğumu bile daha anlayamamışken yazma artık cwp bana :D aslı olmayan diosun ölemi ? :D ahahaha hocaaa gerçekten zawallsın ya bak artık ciddi yazıorum yalandan nefret ederim kullanmam kullananı çewremde barındırmam her türlü beraberiği dostluğu arkadaşlığı yıkan yalandır sana insan gibi nefret ettiğimi belirtmişken hala aslı olmayan diemezsin he ben çok kafaya koydummu merak etme onunda ispatını yaparım hawada konuşmayı sewmem net çizgilerle yaşamak tercihim şimdi daha kendi kişiliğini bulamamış birine yazmadığının farkına war çünkü aslı olmayan demekte bi ithamdır hele de benim gibi yalana tawizi olmayan birine olmadı seninle 1 hfta boyunca bi mterobüse yapışık waziyettede seyahat edebilirim dediklerimin yaşandığını gör die aslı olmayan falan diemezsin dedirtmem görmediğim bişeyi yazmam 25 yaşıma geldim hayal dünyasından çıkalı yıllar oldu her pislik bu ülkede yaşanıoken ben gördüm yazdım die aslı olmayan mı oldu sıkışınca yalanla oh ne ala 

yaşıma profilimden bakabilrisn

görmek istediğini görüyorsun hocam yazmak istediğini yazıyorsun

25 yılda başımıza dert anası kesildin gittin nekadar çok şey görmüşsün

en ufak birşeyi bile dalgaya alabiliiyorsan bu nasıl bir kişilik ?

madem çok gördün ozaman toplum içerisinde daha olgun giyinme mevzusunu yazsaydın triplere girmenden daha mantıklı olmazmıydı

sen benden nefret edebilrisin sorun yok ama ben senden nefret ederek boşa vakit harcamıcam 

çünkü sen daha 25 inde kendini lord zannetmişin

biraz daha büyü bunların hepsi geçicek merak etme

kimin ne kadar gördüğünü kimin ne yaşadığını ne ortamda olduğunu ya da gözlemlediğini kendi bilebilir oww nası bi egoya sokmuşum seni :D bide erkekler kadınlara şekil werir derler bak seni ne şekle getirmişim kendimi lord sandığımı bile düşünmüşsün :D keyfimi yerine getirdin :D 

hee bu arada ben dalgaya alınmıcak değerli şeylerde ciddi olurum demek ki sen o kadar değerli bi konu deilmişsin :D 

çok güzel tuzağa düştün baltayı tam taşa vurdun

şu son 3 mesajında zeka seviyeni ölçmüş olduk

ayrıca karakter yapınıda ölçtuk ve ciddi rakamlara ulaşamadık

ve kasılmayada devam ediyorsun farındaysan şimdi piskolojini ölçmek için şöyle bi soru soralım

ben değersiz biriysem neden dene cevap yazıyorsun ? neden kasılmaya ve hummanlı bi şekilde cevap yetiştiriyorsun?

ikinci altın darbe sorumuz

sen benim değersiz olduğumu söylicek kadar değerlimisin ?

sana yazmayı kestiğim sürede yeterince egonu doldurdun mu :D şimdii baltayı taşa wurmam için önce senin we benim aynı pencereden bakmamız lazım ama nerdee :D ben dedim ankara sen çektin konyaya :Dkasılmam we hummalı bi şekilde sana yazmam için ona da değer olman lazım 

değersiz olmanla ilgili soru sormuşsun ya benim orda yazdığımı bile anlamamışsın ben orda kişisel değerlerimden bahsettim we tabiki o değerlerin içinde senin olmayışından :D

ahh ahh darbe sorusu falanda yazmışsın çok güldüm hocam yemek yapma molası wermiştim yorgunluğumun üstüne ii gittin :D 

he bu arada dinime küfreden müslüman olsa diorum kendi zeka karakter ws testlerini görsen bence intihar edersin bendekiler bana yetio :D

arada gel ya yaz böle ii geliosun :D:D:D hatta pm at ordan sataş falan :D ben daima gülmeyi sewerim ,))

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

konudaki tartısma hastalık derecesine gelmiş konu yeterince saçma bi konuydu zaten ihbar edekde silinsin tartısmada bitsin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

sana yazmayı kestiğim sürede yeterince egonu doldurdun mu :D şimdii baltayı taşa wurmam için önce senin we benim aynı pencereden bakmamız lazım ama nerdee :D ben dedim ankara sen çektin konyaya :Dkasılmam we hummalı bi şekilde sana yazmam için ona da değer olman lazım 

değersiz olmanla ilgili soru sormuşsun ya benim orda yazdığımı bile anlamamışsın ben orda kişisel değerlerimden bahsettim we tabiki o değerlerin içinde senin olmayışından :D

ahh ahh darbe sorusu falanda yazmışsın çok güldüm hocam yemek yapma molası wermiştim yorgunluğumun üstüne ii gittin :D 

he bu arada dinime küfreden müslüman olsa diorum kendi zeka karakter ws testlerini görsen bence intihar edersin bendekiler bana yetio :D

arada gel ya yaz böle ii geliosun :D:D:D hatta pm at ordan sataş falan :D ben daima gülmeyi sewerim ,))

hocam piskolojik sorunlarınmı var ?

konuyu nerden nereye ddağıttın

şimdi toparlıylaım

sen dar giyinmeyi özgürlüğü savundun vs.

banada şunu söylemek kaldı

sağınızı solunuzu birilerine göstermek çok hoşunuza gidiyorsa devam edin ne diyim

sana yazıpta harcadığım vakte yazık

hayatımda bukadar çocuksu bi yorum görmedim burada ilginç gerçekten 

bu cevaplardan sonra bi aynanın karşısına çıkıp ben ne yapıyorum dedinmi  ?

çoluk çocukla uğraşıyoruz arkadaş

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheIceberg
    TheIceberg's avatar
    Erkek

zalimadam bunu yazdı:

sağınızı solunuzu birilerine göstermek çok hoşunuza gidiyorsa devam edin ne diyim

hocam sen hala olayi anlamamissin ki, sana gostermek icin giyinmiyo, sen takim elbiseyi oo karilar bakar diye mi giyiyorsun kendine yakistigi icin mi?

Toplam Hit: 76860 Toplam Mesaj: 246