folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Kızlarla Konuşamıyormuyum Yoksa Zaten Konuşulmaya Değmezler Mi?

Kızlarla Konuşamıyormuyum Yoksa Zaten Konuşulmaya Değmezler Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

böyle geri zekalı kızlar her yerde bulunur,10 sene sabret gör koca peşinde koştuğunu herkesle nasıl iyi olduğunu kendin gör.Bunlar kendilerini bişey sanralar,hele bir de güzelse tamam artık havasından geçilmez,ama yaş ilerleyince onlar da gerçeği görmeye başlar,artık güzelliğin yetmediğini bilirler.sana tavsiyem kız peşinde koşup da kendini küçültme tam aksine yakışıklı ol(bakımlı demek istedim),güzel giyin ilgi çekici ol ve ağzın laf yapsın,onlar senin peşinde koşmaya başlayacaktır(bunlar pasif elemandır,sen yöneteceksin).Bir de kendini espri konusunda geliştir,sınıfındaki kızları gülmekten öldür bitir bak neler değişiyo,onlar peşinde koşmaya,arkadaşları aracılığyla teklif göndermeye başlarlar kısa sürede.fazla takma yaşlarınız küçük sayılır daha,olgunluk çok önemli(biz artık 26 olduk,gördük GEÇİRDİK)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aryan
    Aryan's avatar
    Erkek

kardeşm sen o kıza aşık olma sakın.  gerisi gelir...

Sigarayı bıraksam diyorum; tamamen sana başlasam... Sen daha çabuk bitirirsin işimi, böyle çok yavaş ölüyorum... // üzüldüm ben; üzdü
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Bu tip şeyleri sorun yapmayın olm ruh hastası olursunuz.
    Kız yüz vermedi mi? hop başka kıza yazın :D

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZAZA_DAYI
    ZAZA_DAYI's avatar
    Erkek
    yaaaaaa abicim gunah sendeki ilk evvelden boyle konusan kiza selam veriyon birak allahini seversen her kez kendi adabini gosterir ok????

hooooooop karisma bendeeeeeeeee
Toplam Hit: 4492 Toplam Mesaj: 35