folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder KKTC De 50 Bin Türk, Türkiye`Ye Has.Ktir Pankartı Açtı

KKTC De 50 Bin Türk, Türkiye`Ye Has.Ktir Pankartı Açtı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Biraz daha acındırırsanız adayı , aramızda para toplayıp yollayalım bari .Ben burdan başlatıyorum kampanyayı Türkiye nin sömürdüğü öldürüp katlettiği kıbrıslı kardeşlerimiz için para topluyoruz haydi yok mu destek veren ?

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Matchup bunu yazdı:
    -----------------------------

Biraz daha acındırırsanız adayı , aramızda para toplayıp yollayalım bari .Ben burdan başlatıyorum kampanyayı Türkiye nin sömürdüğü öldürüp katlettiği kıbrıslı kardeşlerimiz için para topluyoruz haydi yok mu destek veren ?

haci provokasyon yapmayi birakin artik amk.

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Tepem attı benimde adamlar resmen Türkiye düşmanı , hayal kırıklığına uğradım resmen.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Matchup bunu yazdı:

Tepem attı benimde adamlar resmen Türkiye düşmanı , hayal kırıklığına uğradım resmen.

hocam birseyi anlatilmak istendigi gibi anlamak cok onemlidir. her sinir olan kiskirtici sozler soyluyor. boyle kesinlikle bir sonuca varilmaz. birbirini taniyana damlar, birbiriyle iyi anlasan adamlar da birbirinde sogur. gerek yok boyle tartismalara.

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokayortaburun
    gokayortaburun's avatar
    Erkek

Dostum o olayı yapanlar 3-5 tane sorosun parasıyla gezen piç afedersinizde. 

O pankartı ordaki herkesin destekledigi sanmıyorum. 1 mayısta solcuların arasına karısan pkkli gibidir bunlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Knightkib bunu yazdı:

ToR5 bunu yazdı:

Kimliksizler ! 

Kendilerini tanımlandıramayan, sadece para ve kumar için yaşayan, küçük devletin küçük insanları !

(Türkiye'yi amacını aşarak protesto edenler için söylüyorum)

kendinle karıştırdın bence sen hacı..

Ne alakası var ki şimdi senin söylediğinin. Bak;

Türkiye ile Kıbrıs arasında ki ilişki, duygusaldır. Kıbrıs'ı sadece 1970'lerdn ibaret olarak görmemeli Kıbıslılar, Türkiyeliler. Kıbrıs 1965 olayları, 1955'deki uluslararası angajmanı, Lozan sırasında yaşananlar, Doğu Akdeniz'de İngiltere ile yaşadığımız mücadeleler, Rusya'nın Türkiye'yi kuzeyden bastırmasıyla ilişkiler, İnebahtı Deniz Muharebesi, Selahatin Eyyübi 'nin girişimleri, Memlükler... Kıbrıs, bizim tarihimizin ve Kıbrıslıların (Türklerin) ana tarihidir.

Sırf Kıbrıs'a müdahale için neler çektk biz. ABD'yi karşımıza aldık, yıllarca silah ve ekonomik ambargo uygulandı. Yunanistan'la sıcak savaşı göze aldık, İngiltere ile bütün köprüleri attık. AB ile ilişkilerimizin hala ana temasını oluşturur Kıbrıs. SSCB'ye karşı tek başına savunmasız bırakıldık. Daha sonra 1980 darbesine kadar Türkiye'yi karıştırdılar. Yıllarca kardeş kardeşi katletti burada.

Ya Kıbrıslı kardeşlerimiz. Rumlara karşı kahramanca savaştılar. Türkiye ile kendilerini hep beraber gördüler. Ambargo uygulandı, yinede Enosis'e karşı durdular. Üniveriste öğrencileri en verimli çağlarında Türk Ordusuyla beraber çarpıştı, beraber silah tuttu.

Şimdi benim alttaki parantezimi gördün. Amacını aşarak dedim. Çünkü böyle bir protesto, böyle bir döviz, tarihini görmezden gelmektir. Kıbrıs bizim için ve Kıbrıslı Türkler için onur meselesidir. Ne strateji, ne ekonomi, ne aynı ırk, ne aynı kan, ne aynı idea, ne farklı hükümet, ne farklı vatan, ne anavatan, ne yavru vatan.. Bunlar da önemlidir ama en önemlisi onurdur.

Bunları görmezden gelipte o dövizi açan, o pankartı destekleyen kişi kimliksizdir, küçük düşüncelidir, çıkarcıdır

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Herkezin Tanıdığı Var Şuyu Var Buyu Var KKTC de Ben Bizat 38 Gün Anket Yaptım Sıgara Anketi Herkez Yazmış Bunların Suyunu Keseceksin Maaşını Keseceksin Stareteji Bölgesi Falan Filan Acaba Şu Durumda Biz Ne OLuyoruz?? Veripde Başlarına Kakan oluyoruz sanırım 3tane Densiz Cıkmış  Pankart Açmış Diye Bütün Kıbrıs Türkleri BöyLemidir?? Hayır Bir OLay AnLatim Size Lefkoşede Girne Kapısında Bir Berbere Girdim Anket Yapa Bilirmiyiz Dedim ALLAH Razı Olsu Kabul eti Beyfendinin Biri O Arada Müşderi Geldi Ankete yaklaşık40 Dakka Sürüyordu Adam Kızını İngiLiz Kültürü Öğrenmesi İçin ingiltere ye Gönderiyormuş Berber Kızdı Niye Türkiyeye Göndermiyorsunda Kendi Atalaraının Kültürünü Öğrenmeye değilde ingiliz kültürünü öğretmeye gönderiyorsun diye kızıp trajı yarıda bırakdı ve şok oldum siz diyor nankörsünüz savaşda ne acılar cekdik biz bize kim yardım eti şuan bizi sömüren bu ingiliz şerefsizleri değilmi falan filan bundan önce bende gördüm türkleri nasıl sevmediklerini özelikle lapta tarafında bazı şerefsizlerin yunanları övdüklerini gözlerimle kulaklarımla şahit oldum Kısacası Şu 3 Tane İbine İçin Bütün Bir Toplumu Lekelek Bize Bizim Miletimize Yakışmaz Onlarda Bizim Kardeşimiz Hernekadar Kardeşimiz Bize Artist Artist Konuşsa Biz Altan Almayıda Hadini Bildirmeyide Biliriz 

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:

Knightkib bunu yazdı:

ToR5 bunu yazdı:

Kimliksizler ! 

Kendilerini tanımlandıramayan, sadece para ve kumar için yaşayan, küçük devletin küçük insanları !

Türkiye ile Kıbrıs arasında ki ilişki, duygusaldır. Kıbrıs'ı sadece 1970'lerdn ibaret olarak görmemeli Kıbıslılar, Türkiyeliler. Kıbrıs 1965 olayları, 1955'deki uluslararası angajmanı, Lozan sırasında yaşananlar, Doğu Akdeniz'de İngiltere ile yaşadığımız mücadeleler, Rusya'nın Türkiye'yi kuzeyden bastırmasıyla ilişkiler, İnebahtı Deniz Muharebesi, Selahatin Eyyübi 'nin girişimleri, Memlükler... Kıbrıs, bizim tarihimizin ve Kıbrıslıların (Türklerin) ana tarihidir.

Sırf Kıbrıs'a müdahale için neler çektk biz. ABD'yi karşımıza aldık, yıllarca silah ve ekonomik ambargo uygulandı. Yunanistan'la sıcak savaşı göze aldık, İngiltere ile bütün köprüleri attık. AB ile ilişkilerimizin hala ana temasını oluşturur Kıbrıs. SSCB'ye karşı tek başına savunmasız bırakıldık. Daha sonra 1980 darbesine kadar Türkiye'yi karıştırdılar. Yıllarca kardeş kardeşi katletti burada.

Ya Kıbrıslı kardeşlerimiz. Rumlara karşı kahramanca savaştılar. Türkiye ile kendilerini hep beraber gördüler. Ambargo uygulandı, yinede Enosis'e karşı durdular. Üniveriste öğrencileri en verimli çağlarında Türk Ordusuyla beraber çarpıştı, beraber silah tuttu.

Şimdi benim alttaki parantezimi gördün. Amacını aşarak dedim. Çünkü böyle bir protesto, böyle bir döviz, tarihini görmezden gelmektir. Kıbrıs bizim için ve Kıbrıslı Türkler için onur meselesidir. Ne strateji, ne ekonomi, ne aynı ırk, ne aynı kan, ne aynı idea, ne farklı hükümet, ne farklı vatan, ne anavatan, ne yavru vatan.. Bunlar da önemlidir ama en önemlisi onurdur.

Bunları görmezden gelipte o dövizi açan, o pankartı destekleyen kişi kimliksizdir, küçük düşüncelidir, çıkarcıdır

aynen katılıyorum kardeşim

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Ya hacı bu kıbrıslıların genlerde bi karışıklık olduğu aşikar... Yemek yediği kaba köpek bile sıçmıyo iyi gitmeyen bişeyler varmış

İyi gitmeyen şeyler heryerde var...

Demokrasi denilen birşey var sizin düşünce özgürlüğünden anladığınız yemek yediğin kaba sıçsa o ayrıca tartışılması gereken konu...

Kimi kimin yerinden kovuyosun diyen arkadaşa hatırlatırım senin bi yerin yok orası seninse biz alıp sana verdiğimiz için senin şuan yoksa kendi götünü kurtaracak halin yok TR ye kafa tutuyorsun...

Rumlara bi Hass.ktir pankartı açamadınız ama ilginç değil mi?

Tr orayı aldıysa almış olay bitmiştir he açıkçası ben biraz daha geç almasını isterdim soysuzların gebermesi açısından...

Sözüm tüm kıbrıs halkına değil ancak büyük çoğunluğu ab den rumlardan aldıkları destekle Tr yi uluslararası arenada işgalci konumuna düşürüp kendilerine fayda sağlamaya çalışan kurnazlara....

O beğenmediğiniz kötülediğiniz halk sizin varlığınızın sebebi bunu kabul edeceksin ya seve seve ya s.ke s.ke hürmet edeceksin...

Tr de eşşek gibi maaşları ödeyecekmiş biri de böyle demiş bu kadar yüzsüzlük olurmu ?

Eğer parayla satın alındığınızı düşünüyorsanız bunun adı orosp.luktur Kısacası orosp.sunuz , Paranızı verene ses etmeyeceksiniz... Önce gidin pezev.nginize ses edin Bi hassiktirde onlara çekin görelim

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

ToR5 bunu yazdı:

Knightkib bunu yazdı:

ToR5 bunu yazdı:

Kimliksizler ! 

Hocam söylediklerin doğru ama o gün Barış Harekatını gerçekleştiren Türkiye ile bu gün Türkiyesi arasında dağlar kadar fark var.. Kimse aynı demesin değil işte.. O günlerde belki temiz amaçlar ugrunda gelindi ama gidişat hiç öyle olmadı.. Zamanla Kıbrıs Türkiyenin arka bahcesi halini aldı.. Mafya mı istersin ? Kara paramı ? Uyuşturucu mu? hertürlü pislik burdan yürütülüyor çünkü KKTC zaten tanınmıyor..

Kumarhaneler kimin sanıyorsun kıbrıslı türklerin mi ? Büyük oteller kimin ? Memur devletine döndürülmemizin sorumlusu sizlerin kahramanı sn. Rauf Denktaştır bu konu bir pankart acıldı bizi istemiyorlar kadar basit bir konu degil. Biz Türkiyenin yanımızda olmasını elbette istiyoruz ama bu şekilde değil.. Ağırıma giden her kıbrıs konusu açıldıgında kıbrıs türk toplumunun herseferinde Türkiye şartlarıyla kıyaslanması, her tartışmada kıbrıslı türklere nankör, aç gözlü, tembel yakıştırmalarının yapılması..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
Toplam Hit: 22787 Toplam Mesaj: 180