Klasik Müzikte Beğendikleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

sevdiğiniz şarkılar? özellikle beğendiğiniz isimler?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

çoğu insan asturiası diyecektir eminim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Hocam geçen aylarda D&R'da Classical Greatest 1-2 albümlerini aldım.8 cdlik albümde Mozart,Beethoven,Haydn,Chopin,Çaykovski,Bach,Vivaldi,Brahms'ın çeşitli eserleri var.Klasik müziğe ısındırır.Bu arada bunlarda beğendiğim isimler :)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

Vivaldi hastasıyım. Keman viyolonsel ve yanfülüt sesi çok haosuma gidiyor... Elımde boyutun 30 cd lık albumu var kesınlıkle tavsıye ederım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Vivaldinin buyuk hayraniyim..

Ornek:

http://www.youtube.com/watch?v=nGdFHJXciAQ

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Müzikle aram yoktur pek. Ama The Moonlight Sonata bi farklı geliyo bana :)

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Klasikte ben isim, senfoni falan üzerine yoğunlaşmam da. içinde fagot olan herşeyi çok beğeniyorum ya fagot dedikleri mükemmelötesi bir alet :|

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

vivaldi'nin 4 mevsim'i, beethoven'in 9. ve 5. semfonileri, mozartın 25., 41. semfonileri ve figaronun düğünü overtürü, Bach'ın brandenburd konçertoları, chopin'in nocturnes'i ile güzel bir başlangıç yapabilirsin klasik müziğe. daha sonra gerisi gelir zaten.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

www.barisyigit.net

http://www.leyladansonra.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beethoven

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Mahler

Toplam Hit: 2846 Toplam Mesaj: 14