Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Hocam klimada sogutma isine uc asagi bes yukari her marka yapiyor ama onemli olan scop seer degerleridir en onemlisi enerji tasarrufudur bu yonden daikin mitsubisho toshiba panasonic gibi japon markalari birincidir oaran var bu lar sonrasinda airfell baymak alarko gibi markalari tercih edersin kafana gore

Tamamdır hocam çok teşekkürler araştırıcam.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

bir akrabamizda bundan var. cok tavsite etti hatta 2999tl ye wifi kontrollu olani var. n11 simdi 3000e 111 tl indirim vardi. 2900e gelmis olur. 18binlik vestel flora inverter++

Hocam desibel değerleri 53 ve 56 vestelin o modellerinin. Bana göre biraz yüksek. Benim baktıklarım maksimum 35 desibellik. Teşekkür ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kesinlikle yatak odasına koydurma yada yattığın odaya . Şöyle mümkünse antreye  üflesin odalara Dağılsın .

samaccc tarafından 05/Ağu/18 15:54 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Konuyla ilgili pek bilgim yok, ama bu ara şu televizyonda reklamı çıkan Samsung un çarpmayan klimasını da bi araştırın derim, Önce istenilen dereceye kadar sanırım tavana üflüyor, Sonra üflemeyi kesip odanın o derecede kalmasını farklı bi şekilde sağlıyor, üflemeyi kesiyor, hem tasarruflu imiş, hem boyun tutulmaları filan olmuyor, hemde fiyatı 3000 tl filan.

edit:
    Burda haberi var

rahmandaburda tarafından 05/Ağu/18 16:23 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Klimada daikin,elektrikli süpürgede Nilfisk ya da Dyson.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kesinlikle yatak odasına koydurma yada yattığın odaya . Şöyle mümkünse antreye  üflesin odalara Dağılsın .

Evet hocam aynen dediğin gibi yapmayı düşünüyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    rahmandaburda bunu yazdı

Konuyla ilgili pek bilgim yok, ama bu ara şu televizyonda reklamı çıkan Samsung un çarpmayan klimasını da bi araştırın derim, Önce istenilen dereceye kadar sanırım tavana üflüyor, Sonra üflemeyi kesip odanın o derecede kalmasını farklı bi şekilde sağlıyor, üflemeyi kesiyor, hem tasarruflu imiş, hem boyun tutulmaları filan olmuyor, hemde fiyatı 3000 tl filan.

edit:
    Burda haberi var

Farklı bi teknoloji. Teşekkür ederim hocam inceliyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Daikin’ler pahalı hocam ama araştırıyorum :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı

paraya kıy ömür boyu kullan 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pirefosyönel Üye
    Queltos
    Queltos's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı

paraya kıy ömür boyu kullan 

En kötü zorlayacağız artık bütçeyi :)

Toplam Hit: 2757 Toplam Mesaj: 29
klima