folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kocaeli Nasil Bir Yer ?

Kocaeli Nasil Bir Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Beyler iyi aksamlar. bugun atamam oldu kocaeliye. Yanliz pek bisey bilmiyorum burasi hakkinda memlekete yakin oldugu icin tercih ettim. Temmuz basinda gidip baslicam goreve. Simdi soracaklarim; Ev durumlari nasildir ? Tek cikicam eve en baba 2+1 tutarim evi. Kiralar nasildir ? Bi evi rahat duzebilirmiyim 1000 lira civarina. Sosyal imkanlar iyi diye duydum universiteli cok oldugu icin. Velhasil orali olan, orda okuyanlardan bilgi almak istiyorum burasi icin artilari eksileri nelerdir ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

hangi ilçe?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

ataman nereye çıktı hocam ben orada okuyorum.

Merkezde evler 2+1 500-550tl civarı ama pek öğrenciye vermiyorlar. 2+1 olduğuna bakma illaki kör odası oluyor.

https://www.facebook.com/groups/kocaelikiralik/

buradan öğrenciden falan 1000 liraya dizersin ortalama, hazır okullarda kapanıyorken tam zamanına denk geldin. Hatta direkt eşyalarıyla bile taşıma olmadan alabilirsin incele orayı, benzer gruplarda var.

Sosyal imkanlar kimine çok iyi kime çok kötü gelebilir ama genel olarak ortalamanın üstünde.

başka bişi olursa sorarsın

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

merkez mi hangi ilçe ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Hocalar merkez olucak. Ilce olasiligi anca gittigimde belli olur, ama ilce kucuk bi ihtimal

Ogrenci degilim bu arada. Polisim :)

Konu baska yere cekilmesin lutfen. Sadece bilgi almak istiyorum. NoToLeRaNcE tarafından 04/Haz/13 22:49 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

merkezde olduğunu varsayarsak.. çok fazla spotçu var rekabet oluyor fiyatlar alıcıya yarıyor işin kolay..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

İlk öncelikle hayırlı olsun.Merkezde ev kiraları ne kadardır bi fikrim yok ama merkez güzeldir.Merkezdeysen bir çok alışveriş merkezine yakın oluyorsun.Kafesi,parkı,fuarı dolu zaten. Sosyal açıdan bi sıkıntı çekmezsiniz.Merkezde ev bulamazsanız Mehmet Ali Paşa'da Bekirpaşa'da Kuruçeşme'de Yenimahalle'de Derince'de Yahyakaptan'da vs. tek vasıtayla 10-15 dakika mesafe merkeze.Zaten ücretsiz olacağı için sıkıntı olcağını sanmıyorum.Ama en uygun kirayı nerde bulurum diye sorarsanız emin olmamakla birlikte Derince'de diyebilirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

hocam dediğim gibi bu aralar tam zamanı ve verdiğim tarz gruplara gir illaki bulursun. Temmuz başında bütler bitiyor benim zaman olursa yardımcı olurum sana

der die das
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

hocam dediğim gibi bu aralar tam zamanı ve verdiğim tarz gruplara gir illaki bulursun. Temmuz başında bütler bitiyor benim zaman olursa yardımcı olurum sana

Hocam dedigin grup isime yarar baya bi onu arastriyorum.

Uni bitimide isime gelicek evet.

Lakin iste nerde calisacam onu bilmiyorum yani buyuk ihtimal cevik kuvvet olucak. Tutacagim evde o civarda olmali uzak olsa bile vasita ile kisaltmaliyim.

Ama iste hangi civarda daha rahat olur onu kestiremiyorum hic bi yer bilmedigimden :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jay-Jay
    Jay-Jay's avatar
    Erkek

Hocam şehir pahalı  hangı ılde oldugunda onemlı ben derince  60 evlerdeyım . Gayet hoş güzel yaşanılır bir yer . Çevresi güzel . Kira durumları merkezde İstanbul a yakın fakat ilçelerde durum değişiyor . 

Werner Heisenberg
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    madrew bunu yazdı

Hocam dedigin grup isime yarar baya bi onu arastriyorum.

Uni bitimide isime gelicek evet.

Lakin iste nerde calisacam onu bilmiyorum yani buyuk ihtimal cevik kuvvet olucak. Tutacagim evde o civarda olmali uzak olsa bile vasita ile kisaltmaliyim.

Ama iste hangi civarda daha rahat olur onu kestiremiyorum hic bi yer bilmedigimden :/

Hocam burdada polis arkadaşlar var 3 kişi bir evde kalıyorlar lojman sağlamıyor mu devlet neden ev tutmak istiyorsun bilgim yokda merak ettim onlarada sormak aklıma gelmedi hiç senin konuyu görünce birden aklıma geldi

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 3032 Toplam Mesaj: 25