folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kocaeli Nasil Bir Yer ?

Kocaeli Nasil Bir Yer ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

madrew bunu yazdı

hocam dediğim gibi bu aralar tam zamanı ve verdiğim tarz gruplara gir illaki bulursun. Temmuz başında bütler bitiyor benim zaman olursa yardımcı olurum sana

Hocam dedigin grup isime yarar baya bi onu arastriyorum.

Uni bitimide isime gelicek evet.

Lakin iste nerde calisacam onu bilmiyorum yani buyuk ihtimal cevik kuvvet olucak. Tutacagim evde o civarda olmali uzak olsa bile vasita ile kisaltmaliyim.

Ama iste hangi civarda daha rahat olur onu kestiremiyorum hic bi yer bilmedigimden :/

Hocam burdada polis arkadaşlar var 3 kişi bir evde kalıyorlar lojman sağlamıyor mu devlet neden ev tutmak istiyorsun bilgim yokda merak ettim onlarada sormak aklıma gelmedi hiç senin konuyu görünce birden aklıma geldi

Hocam lojmanlarin ev sayisi az oluyo genelde. Dogu haricinde de oncelik hep evli olanlarda. O yuzden lojmani bekara vermiyolar.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Anladım hocam sağol. Arkadaşların dediklerinden ayrı olarak müsait bir zamanın olursa okul panolarına ilanda asabilirsin. Yada kocaeli ünide olanlar yardımcı olur bu konuda. Son senesi olanlar direk devreder orda olsam yardımcı olurdum biri çıkar elbet birazdan

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

Hocam yer belirlensin tekrardan konuşuruz, ama merkez her zaman daha iyi bence. He illaki evler 0 olsun yeni olun dersen merkeze otobüsle 15-20dk mesafe de de evlere var dediğim gibi 2+1 benzer fiyatlarda

der die das
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

Hocam yer belirlensin tekrardan konuşuruz, ama merkez her zaman daha iyi bence. He illaki evler 0 olsun yeni olun dersen merkeze otobüsle 15-20dk mesafe de de evlere var dediğim gibi 2+1 benzer fiyatlarda

Hocam iste simdilik kafamda belli bi plan olsun istyrum attan dusmuse donmek istemiyorum bi nevi :)

Ama tabi belli olunca daha saglikli karar alirim.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

hocam zaten gidip ilk günden evi tutamayacaksın, 1 hafta önce gidip misafirhane de kalırsın o arada izmiti dolaşırsın müsait olursam ben de yardımcı olurum takma kafana hallolur : )

der die das
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

Temmuz basında ben stajda olcam ama diğer turlu yardımcı olurdum sana. Ben de ogrenciyim kocaelide. Hocam ister öğrencilerden ister spotculardan alabilirsin eşya, 1000tl ye bence rahatlıkla dizersin. Ben bi tane üçlü bi tane ikili iki tane tekli koltuk takımı + 6 kişilik yemek masası + 6 tane sandalyeyi 350 tl ye almıstım, ütüsü perdesi halısı derken tutar bayağı. Başlangıçta yatak yerine çekyat alırsın sonradan alırsın bi yatak. 

Nerde çalıscaksın bilmiyorum ama merkezde 500e bulursun ev. Bu arada ilçe ne olcak bilmiyorum demişin, ilçe izmit hocam. kocaeli ilin adı, izmit merkkez ilçenin adı bunu şimdiden söylim :D

Çevikten dayak yedim, şimdi çeviğe yardım edecem :)) 

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

spotcular benim evimin altında abi onlarca 2. el eşya satan alan dükkan var karşılıklı yardımcı olmaya çalışırız ev bulman çok zor olmaz zaten her yerde kiralık evler var istediğin güzargahta bulabilirsin maliyetine göre yer de söyleyebiliriz tam nerde olcağın belli olduğunda..

En çokta sessizlik beni huzurlu yapıyor. Kimsenin olmadığı bir yer varsa beni oraya yollasalar olmaz mı?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    HeLLB0y bunu yazdı

spotcular benim evimin altında abi onlarca 2. el eşya satan alan dükkan var karşılıklı yardımcı olmaya çalışırız ev bulman çok zor olmaz zaten her yerde kiralık evler var istediğin güzargahta bulabilirsin maliyetine göre yer de söyleyebiliriz tam nerde olcağın belli olduğunda..

kanlıbağ'da mısın

akçakoca, alttarafta kentkonut var oralara bak kiralar nedir bilmiyorum merkeze yakın olsun

osckar schindler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

polis teşkilatıda bir tuhaf. adamlar "teşkilat" hala kendi aralarında bu işleri çözecek portal kuramamışlar. yokmu hacı sizin böyle forumunuz filan mesleğe yeni başlayanlara yardımcı olmak için filan? yoksa direk kur bence hit yapar :)

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

üniversitede görevli polislere söyle onlar öğrenciyle içli dışlı bi haber salsınlar bu sene mezun olup ev devredecek olanların evine yerleşirsin

Toplam Hit: 2439 Toplam Mesaj: 25