folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kokoreç Bağımlılığı

Kokoreç Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çin tuzu' nun etkileri bunlar hep,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

söğüş, kokoreç yemek isteyenler akhisara gelsin hacılar ben size bi kokorec yedireyimde aklınız dursun.

Yaşadığım bir olayı anlatıyorum kısaca :

Bir gün çarşıdan yürüyorum bizim kokoreccinin onunde TRT mensupları oturmuş. (Akhisarspor macı için gelmişler canlı yayın ekibi)

Biri diyor ki : - Beyler bol bol yiyin bidaha böyle kokorec bulamazsınız bu son canlı yayın Akhisar'da

Diğerleri : - Abi o zaman ikincileri söyleyelim hemen diyip gülüşüyorlar :)

Sonuc olarak bende cok severim ama kararında yenmeli.Bu gercek tad için akhisara beklerim :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

edit :

neyse......

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

Peroksit bunu yazdı:
    -----------------------------

c0der bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

ne alaka lan temizliyorlar bir sürü işlemi var bok yiyormuşuz otla beslenen haycanın bokuda yeniyormuş zaten

he temizliyorlar evet, klorağa mı yatırıyorlar a.k? bildiğin hayvanın pisliği işte sakat at, çöp bi nevi

ulan yemiyorsan yemede ne gelip kendini tatmin etmeye çalışıyon yok pislik yok bilmemney yeni türedi yav bu dallamalar

ense traşını beğenmedim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Canımı çektirdin gidip yemeğe gidicem valla bu arada .bizim burada şalvarlı et var orda kokoreç satılıyor ama pişmemiş halde alıp evde yapıyoru mukemmel oluyor öyle birşey yapabilirsin

Zamanı durduramazsın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

20 senedir yeri 1 kere hastalandım o da i oldu ne yalan söyliim.. gitmek istemediim bir düğün vardı yırtmıştım...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

fena canım çekti he

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Shawn bunu yazdı:

korkarabatak bunu yazdı:

bloodmage bunu yazdı:

Ya kanka sen ne adamsın :D Yarım saattir gülüyorum ... Sana o kadar yedirmeye çalıştım yemedin , şimdi de müptezel olmuşsun :)  Bunun tek tedavisi var kanka 2 gün boyunca sadece kokoreç yiyeceksin ve tiksineceksin. Teşekkkür etmek için ararsın şimdi şampiyona git de bi yarım attır :D

:D kanka aynen sen mevzuyu biliyon. yıllarca gel yiyelim dedin. güldüm geçtim dalgaya aldım bok yenir mi dedim.kızın biri ketenpereye getirdi.

şimdi inanıyorum içimde ayrı bir bağırsak zinciri olmuştur. yakında göbekten sıçıp belimdeki venüs gamzelerinden attıracam :D

şampiyon yapamıyo kanka. bi eagle'ın orda yenı devralmış kokoreççi var bir de seyyar adıyamanlı usta. 

hacı sen izmir'e gelde ben sana nefis bir yerde bloodmage ile sana güzel bir kokoreç ısmarlayım ama burda kalırsan yersin kalmazsan gidersen gelince her zaman oradan yersin bu kadar diyorum nohta. :D

izmire gelicem biladerim. şimdi çok sağa sola hareket edemiyom olaylardan dolayı ama mutlaka gelicem bloodmage'in yanına. 

sana da tavsiyem kokoreç yedikten sonra kaç kurtar kendini yakma :))  

tabi lan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

arkadaşlar GOP/taşlıtarlada "Köroğlu"na gidiyorsunuz saat 4 ten önce, bir iskender istiyorsunuz, üzerine sütlaç ve çay çekiyorsunuz, OFFFFFFFFFFFFF

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

aramızda kokoreç çi varmı ?

nerden alınır nasıl yapılır bilen ?

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 8857 Toplam Mesaj: 99