folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kokoreç Bağımlılığı

Kokoreç Bağımlılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

izmirde nerde yiyelim hacılar ? Birazdan çıkacam okuldan gidip yiyeyim ya bornovadayım ev karşıyaka tarafında bi mekan bişey söyleyin ya sabahtan beri ağzım sulandı yemem lazım mutlaka :)

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

aoç ye her gittiğimde yada oralardan geçersem bile mutlaka uğrayıp yediğim şey. bende çok çok severim. hatta 3 öğün kokoreç ile geçirebilirim o derece.

benim arkadaşım aynı senin gibi kokoreç manyağı  o kendi alıyor kasaptan kokoreçi kilosu 15 lira. (ben aoç de ekmeğine 15 veriyom amk) tüplü mangalın üzerine atıyor küçük küçük doğrayıp baharat filan güzel oluyor. tabi çifliktekinin tadını vermiyor ama güzel yani.

zararına gelecek olursak bi kere çok pahalı amk ekonomiye zararı olduğu kesin. (çeyrek filan kesmez beni)

ayrıca sakatat yani full yağ amk. içinde zaten iç yağ var bağırsakta yağlı o yüzden hemen değilsede ileriki yıllarda damar tıkanıklığı vs olabilir. ayrıca basurda yapabilr. çok baharatlı çünkü.

ama şuan canım çekmedi desem yalan olur. mis gibi kokusu off.

iyice işkence yapayım size

http://3.bp.blogspot.com/-tFe0nyek8aE/TWq03M0qxTI/AAAAAAAABRs/PmOVe1vBhI8/s1600/DSC_0028.JPG

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:
    -----------------------------

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

arkadaşlar GOP/taşlıtarlada "Köroğlu"na gidiyorsunuz saat 4 ten önce, bir iskender istiyorsunuz, üzerine sütlaç ve çay çekiyorsunuz, OFFFFFFFFFFFFF

iskenderi sağlammı hacı bide taşlıtarlanın neresinde kalıyor

hayatımda yediğim en güzel iskender dostum. Cami, elektro world'ün olduğu bir AVM gibi biryer var orada. Onların tam karşısında bir HACIOĞLU var. Bu hacı oğlunun 2 yanına 2 ayrı yol gidiyor. Hacıoğlunu karşına alacak şekilde sağ yola giriyorsun, çizgi marketin tam karşısında.

Dediğim gibi saat olayına dikkat et, erken biter yemekleri, geçen gittim iskender yoktu pide yedim oda mükemmeldir, Dr.Erhan Erol falan geldi yemek yok diye geri döndü adam. Yalnız dikkat edilecek husus dükkanda çok fena Rize ve Galatasaray fanatizmi vardır aman dikkat yamuk yapmayın :D

https://plus.google.com/114693925982484951114/about?hl=en buradan mı bahsediyorsun dostum, listeye alayım.

. . .. . ... .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

aoç ye her gittiğimde yada oralardan geçersem bile mutlaka uğrayıp yediğim şey. bende çok çok severim. hatta 3 öğün kokoreç ile geçirebilirim o derece.

benim arkadaşım aynı senin gibi kokoreç manyağı  o kendi alıyor kasaptan kokoreçi kilosu 15 lira. (ben aoç de ekmeğine 15 veriyom amk) tüplü mangalın üzerine atıyor küçük küçük doğrayıp baharat filan güzel oluyor. tabi çifliktekinin tadını vermiyor ama güzel yani.

zararına gelecek olursak bi kere çok pahalı amk ekonomiye zararı olduğu kesin. (çeyrek filan kesmez beni)

ayrıca sakatat yani full yağ amk. içinde zaten iç yağ var bağırsakta yağlı o yüzden hemen değilsede ileriki yıllarda damar tıkanıklığı vs olabilir. ayrıca basurda yapabilr. çok baharatlı çünkü.

ama şuan canım çekmedi desem yalan olur. mis gibi kokusu off.

iyice işkence yapayım size

http://3.bp.blogspot.com/-tFe0nyek8aE/TWq03M0qxTI/AAAAAAAABRs/PmOVe1vBhI8/s1600/DSC_0028.JPG

offf offf harbiden çok fenaaaa yemiyorum diyenlerle tartışmak luzumsuz :))

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

canım çekti amk :D

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

oglum bagımlıyız diyoruz amk. bi yardımcı bulunun diyoruz. resim koyuyonuz :D artı msj atan tüm müridler de bagımlı 

tok karınla bile iştahla yiyebildiğim tek şey kokoreç.

yok bugün yeminle bir sefer yicem söz verdim kendime.  ulan bari güneş bataydı ya :S 

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Buremba bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

arkadaşlar GOP/taşlıtarlada "Köroğlu"na gidiyorsunuz saat 4 ten önce, bir iskender istiyorsunuz, üzerine sütlaç ve çay çekiyorsunuz, OFFFFFFFFFFFFF

hayatımda yediğim en güzel iskender dostum. Cami, elektro world'ün olduğu bir AVM gibi biryer var orada. Onların tam karşısında bir HACIOĞLU var. Bu hacı oğlunun 2 yanına 2 ayrı yol gidiyor. Hacıoğlunu karşına alacak şekilde sağ yola giriyorsun, çizgi marketin tam karşısında.

Dediğim gibi saat olayına dikkat et, erken biter yemekleri, geçen gittim iskender yoktu pide yedim oda mükemmeldir, Dr.Erhan Erol falan geldi yemek yok diye geri döndü adam. Yalnız dikkat edilecek husus dükkanda çok fena Rize ve Galatasaray fanatizmi vardır aman dikkat yamuk yapmayın :D

https://plus.google.com/114693925982484951114/about?hl=en buradan mı bahsediyorsun dostum, listeye alayım.

aynen orası dostum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Anteplioglunada git hocam, oranın iskenderide iyidir :))

ilk önce bi içli köfte sonra iskender sonrada bi künefe yiyosun en sonunda ayaga kalkamıyosun :D

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

solstice bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Peroksit bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Anteplioglunada git hocam, oranın iskenderide iyidir :))

ilk önce bi içli köfte sonra iskender sonrada bi künefe yiyosun en sonunda ayaga kalkamıyosun :D

dostum onuda yedim, o çevrede tüm restorantlara gittim 10 senedir orada yemediğim kalmadı.

Şimdi arada 2 haftada bir falan işim düşerse gidiyorum taşlıtarlaya her gittiğimde istisnasız o iskenderi o sütlacı yerim. O çevrenin en güzel yemekleri oradadır, zaten pidesi ve iskenderinin çapı ne olur bilmiyorum burdan orion takım yıldızına kadar gider herhalde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

istanbul'da farklı bölgelerde keşfettiğiniz başka yerler varsa siz de yazın beyler. künefe olur burger olur farketmez yani. :)

. . .. . ... .
Toplam Hit: 8869 Toplam Mesaj: 99