folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kola Bağımlılığından Sonra Bırakılmasında Görülen Sorunlar

Kola Bağımlılığından Sonra Bırakılmasında Görülen Sorunlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    guiness de bi eleman vardı aynı anda 8 lt kola içip gebermişti..Bende altın vuruş yapcam a.k :D yada kola içip mentos yutcam :D:D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    evanescence bunu yazdı:
    -----------------------------
    Stigma bunu yazdı:

evanescence bunu yazdı:
    bende bırakamıyorum su bile içemez oldum hep kola.denedim ama bırakamadım

hehe döt korkusu yaşamayınca insan zor gelir bırakmak :)

he :D aynen öle la .böcekmi her ne b.kumdan yapılıyosa bırakamıyorum.hergünde hastanede olmama rağmen:C:(

Geçmişler ola ancak buna inanarak bırakacaksan hiç bırakma, şehir efsanelerinin sonu yok kuzum^^'

Bu arada soda içiyorum diyen arkadaşlar, bildiğime göre günde en fazla 5 şişe içmek gerekiyormuş sanırım, yanlış hatırlamıyorsam yani, bir ara ben de baya sardırmıştım sodaya çok faydasını gördüm mide sorunlarıma karşı, şimdi ne olduysa pek içmiyorum.. Günde 1 şişe içeyim en azından, meyve suyuyla karıştırınca güzel oluyor bir de :)

edit: soda dediğim maden suyu elbette, ikisi farklı şeyler ama dil alışkanlığı kusura bakmayın :) 

allcolorsarebeautiful.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı:
    guiness de bi eleman vardı aynı anda 8 lt kola içip gebermişti..Bende altın vuruş yapcam a.k :D yada kola içip mentos yutcam :D:D
    önce mentos yutup sonra kola içsen ne olur ? :D ben mentos deneyini yaptım abi çok güzel oluyor sende mentos la kolanın aşkı gibi köpürürsen zaten bir daha içecek durumun olmaz :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

tam kola almaya gitcektim bütün gece cola+ sigara yapıp huzuru bulcaktım ..ne huzur kaldı nede şefkat :D

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı:

tam kola almaya gitcektim bütün gece cola+ sigara yapıp huzuru bulcaktım ..ne huzur kaldı nede şefkat :D

dogru sölüon hocam bnmde genellikle yaptıgım şeydir.. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    Stigma bunu yazdı:
    evanescence bunu yazdı:
    Stigma bunu yazdı:

evanescence bunu yazdı:
    bende bırakamıyorum su bile içemez oldum hep kola.denedim ama bırakamadım

hehe döt korkusu yaşamayınca insan zor gelir bırakmak :)

he :D aynen öle la .böcekmi her ne b.kumdan yapılıyosa bırakamıyorum.hergünde hastanede olmama rağmen:C:(

Geçmişler ola ancak buna inanarak bırakacaksan hiç bırakma, şehir efsanelerinin sonu yok kuzum^^'

Bu arada soda içiyorum diyen arkadaşlar, bildiğime göre günde en fazla 5 şişe içmek gerekiyormuş sanırım, yanlış hatırlamıyorsam yani, bir ara ben de baya sardırmıştım sodaya çok faydasını gördüm mide sorunlarıma karşı, şimdi ne olduysa pek içmiyorum.. Günde 1 şişe içeyim en azından, meyve suyuyla karıştırınca güzel oluyor bir de :)

edit: soda dediğim maden suyu elbette, ikisi farklı şeyler ama dil alışkanlığı kusura bakmayın :) 

istesemde bırakamıyorumki:(

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    darkness_izmir bunu yazdı:

hocam :) istersen devam et şimdi huzur ve şefkat bul fakat ilerleyen zamnalarda bunun geri dönüşü daha zor olacaktır.Hem kesene hem sğalığına zarar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

ayran + buzlu su + annemin yaptığı vişne suyu (hazır değil annem vişneden kaynatıp yapıyor)

koladan hoşlanmam, gazozdan nefret ederim, hazır meyve sularına para vermem, ama bi cips tutkum vardır haftada en az 3 paket tüketirim  şu bir gerçekki onuda çok aramam doğrusu bakkala gidersem alırım. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    FiLoZoF bunu yazdı:

ayran + buzlu su + annemin yaptığı vişne suyu (hazır değil annem vişneden kaynatıp yapıyor)

koladan hoşlanmam, gazozdan nefret ederim, hazır meyve sularına para vermem, ama bi cips tutkum vardır haftada en az 3 paket tüketirim  şu bir gerçekki onuda çok aramam doğrusu bakkala gidersem alırım. 

ne güzel :) dişlerinde iyidir ..) böyle kal hoca.

Sigara falan varm ı?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar cola çoğumuzun vazgeçmediği içektir.Ama ben yaparım diyen bi kişi 8 lt kolayı içti ve öldü.Kendiniz deneyim bir kola şişesinin içine dişinizi atın ve 5 gün sonunda dişten eser kalmaz.Dişi eriten bir maddenin midemize,böbreklerimize ne yaptığını düşünün bide.Olayın iğrenç tarafı Coca Cola'nın özellikle güvenir olmasına lütfen aldanmayalım.Kolanın ana maddesi olan ot ve farelerin en sevdiği ot aynıdır,yani bu otlar yer altından çıkarılırken farelerin ayıklanması çok zordur bu nedenle böcek fare ne varsa,hepsiz beraber presslenir ve herkeste onu içer.Bunlar iğrenç yönleriydi,ama birde dini yönü,insani yönü,ve vicdani yönü varki onuda indirin ve israil yanlısı Coca Cola'yı iyice tanıyın.Vicdanınız el verirse(ve mideniz) yine cola için ama içerken devamlı bu bilgiler aklınızda olsun.(Bu bilgiler saçma gibi gözüküyosa,isteyen coca cola ankara göl başı üretim merkezine gider ve fareleri görür)

alıntıdır..  böyle bişey var bide..

harbi kola sakat bişey elimden geldiğince içmemeye çalışıyorum.. cappy almaıyorum.. dmes ya da tamek.. reklam için değil yada evde pekmez suyu olmadı ılık su herşeye yetiyor.. 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 8468 Toplam Mesaj: 67