folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Komsularına Rahatsızlık Verenlere Yaptırım Olarak Ne Yapmalı ?

Komsularına Rahatsızlık Verenlere Yaptırım Olarak Ne Yapmalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanKek
    DanKek's avatar
    Erkek

Başlıktanda anlaşılacagı uzere komsulardan biri gece geç saatlerde (00:00 dan sonra ) yuksek ses muzik gulurtu yapıyor 1 ,2 defa sahsen uyardım 2 kere polis aracılıgı ile uyarıldı fakat bir değişme yok devam ediyorlar bu konuda gercekten nasıl bir yol izlenmeli hukuki boyutu ne dir nasıldır bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DanKek bunu yazdı

Başlıktanda anlaşılacagı uzere komsulardan biri gece geç saatlerde (00:00 dan sonra ) yuksek ses muzik gulurtu yapıyor 1 ,2 defa sahsen uyardım 2 kere polis aracılıgı ile uyarıldı fakat bir değişme yok devam ediyorlar bu konuda gercekten nasıl bir yol izlenmeli hukuki boyutu ne dir nasıldır bilgisi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyorum .

haci sen nerede oturuyorsun suan bende yüksek ses olarak

http://www.youtube.com/watch?v=gSCAg7Ib5a8&feature=g-vrec

dinliyorum :)

edit:

izmirde kalirken üstümdeki katta 4 5 tane unv. gencler vardi

ev ev degil Gece klubu gibiydi .  gece 2 3 yuksek ses music kahkahalar falan..

neyse polis e soyledim bi boka yaramadi .

bende peki dedim.

Arkadasim vardi birtane ondan dügün kabinlerini rica ettim amfi falan ..

veriyordum coskuyu polis geliyordu durumu anlatiyordum. kanunen yok desibel yok heyet yok bilmem ne diyordu.

oyle boyle derken ben kazandim :)

HoLyCat tarafından 24/Eyl/12 01:00 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanKek
    DanKek's avatar
    Erkek

ustad polis geliyor ancak uyarı ve ardından ekip otosuna binip gidiyorlar napıcamı sasırdım yani olayı kılıfına uydurarak kesin cozumlu bişiler yapmak lazım :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Birkaç kişi birden şikayetçi olursa para cezası geliyor. Ben üniversite öğrencisiyken alt kattaki elemanlar gece 3-4 sularında bağıra bağıra karda oynamaya kalkmışlar, millet polis çağırmış, evdekilere kişi başı 80 tl ceza (80 diye hatırlıyorum) kesilmişti. Polisler eğer ceza kesmiyor tekrar tekrar uyarı yapıyorlarsa görevlerini yapmıyorlar demektir. Yapılan suçtur, cezası bellidir.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DanKek bunu yazdı

ustad polis geliyor ancak uyarı ve ardından ekip otosuna binip gidiyorlar napıcamı sasırdım yani olayı kılıfına uydurarak kesin cozumlu bişiler yapmak lazım :S

haci dinsizin hakkından imansiz gelir mantigi suan en iyi işleyen sürectir.

Maalesef kanun bu konuda biraz zayif. katil olmaktansa eglenmeyi tercih ettim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

işte böyle gecenin bir vakti müzik açanları demir çubukla sakatlayana kadar döveceksin en nefret ettiğim şey a.k polisinde bir bok yaptığı yok gelip ceza kesse kabahatler kanuna göre yok çekip gidiyorlar
    tutup savcılığpada gidecek değilsin bu kadar basit şey için çok boktan durum sende inadına devamlı arayacaksın 155 i çözene kadar ben olsam öyle yapardım hacı
    hee polis yinemi ilgilenmiyor bimere şikayet et

SeRDaR tarafından 24/Eyl/12 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yakalarsın tenhada basarsın şişi. şaka lan şaka :) oturur adam gibi konuşursun, anlamıyorsa ağız burun girişirsin bir daha yapmaz.

Kesinleşen zorunlu silivri tatilim nedeniyle 07.08.2021 tarihine kadar aranızda olamayacağım. Hesap online görünürse giriş çıkış olursa hesap ve sitenin çalışır durumda olup olmadığına bakan yakınlarımdır. Sevgiyle kalın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hocam çık balkona bağır ulan çoluk var çocuk var uyuyamıycaz mı biz falan diye utanır kapatır he kapatmazsa al eline bıçağı ne yapıyosun la sen ben gençliğimi çürütmüşüm hapishane köşelerinde 3-5 daha yatarım gel lan buraya diye bağır adam ondan sonra kulaklık dışında birşeyle müzik dinlemez telefonunu bile sessiz moddan çıkarmaz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

çare: kar maskesi

hem komşuluk ilişkilerinizin devamını sağlar. hem de ses çıkardıkları organın geçici süre ile hizmet dışı kalmasına neden olur.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanKek
    DanKek's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

hocam çık balkona bağır ulan çoluk var çocuk var uyuyamıycaz mı biz falan diye utanır kapatır he kapatmazsa al eline bıçağı ne yapıyosun la sen ben gençliğimi çürütmüşüm hapishane köşelerinde 3-5 daha yatarım gel lan buraya diye bağır adam ondan sonra kulaklık dışında birşeyle müzik dinlemez telefonunu bile sessiz moddan çıkarmaz :D

hocam sole soylıyım senin kafanı govden ayırırım dedim ,polise can guvenligim tehlikede demiş gelip beni aldılar ewden bir suru urastım o yuzden taş gedik arıyorum sole tak die bir çözüm savcılıga gidilmez onceki yorumlarda da yazdıgı gibi polis te tınlamıyor cıldırıcam tinlamıyor derken yanlış anlaşılmasın gelip uyarıyorlar fakat çözüm alamıyorum :S

-------------

SeRDaR ustad bimer  bilgisi ii oldu araştıyorum tşk. ederim :)

DanKek tarafından 24/Eyl/12 04:14 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

arıcan polisi bidaha diyeceksin memur görevini yapmıyor geliyor gidiyor adamlar tekrar aynı şeyi yapıyor resmen hem size hem bize küfür edergibi eger polis görevini yapmıyorsa apartman sakinleri olarak biz müdahale edecez diyeceksin sabrın sok noktasındayız de ben öyle yaptıydım :) 3 4 aramadan sonra bide olmadı savcılık filan kat olaya oda olmadı kısasa kısas abi bagla kabinleri üst kattaysa yapıştır tavan ver çoskuyu 

benim alttaki kafede gece saatlerinde yüksek sesle müzik yapıyodu bende poliste çare olmadı bagladım balkona kabinleri gıcıklıgına satlerce uh das da ish diye bi almanca parça vardı onu çalıyordum polis geldigindede hemen kısıyordum  sonunda pes ettirdiydim kısasa kısas 

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 2462 Toplam Mesaj: 30