folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Konya Şehir Merkezine Ulaşım

Konya Şehir Merkezine Ulaşım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azimkar
    azimkar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar merhaba bir sorum var bilen arkadaşlara :konya otogarından şehirmerkezine mevlana türbesine nasıl gidilir otobüs tramvay?bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Arabanızın önünedki çocuklar kazaya sebep olur, arkanızdakiler ise çocuğa... İnsanlar konuşur, aptallar gürültü yapar! Her problemin bir çözümü vardır.Fakat asıl sorun çözmenin zaman almasıdır... Eğer bir sorun varsa, kesin çözümü de vardır. Çözümü yoksa zaten sorun değildir! Uzun Olan Kuyu Değil , Kısa Olan İPTİR!! Hiç bir psikiatrist insanı tuvalet kadar rahatlatamaz. Sakın girme helaya başın girer belaya götürürler merkeze öptürüller herkese Hayatta dik durmayı öğren maksat gölgenin imajı düzelsin Helalara sigara izmariti atmayın.Biz sizin kültablalarınıza işiyormuyuz? Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi! özlü sözlerden bir kısmı:))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Tramvay ile istediğin yere gidebilirsin. Otogarın hemen çıkışında tramvay durağı da, şehiriçi otobüsleri de var.

Sanırım Kentkart'ın olmadan araçtan içeri almıyorlar ya da başkasına para verip senin yerine kullanıcak.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jizz_jix
    jizz_jix's avatar
    Erkek
    abi bende teyzem gile gittim konya/meram evle otogar arası 30 km :d 45-60 dk arası :D

TURKCELL
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek
    tramvaya bin zaferde in sonra oradan yayan ya da minibüse binerek mevlanaya gidebilirsin.Karta gerek yok bilet alırsın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    otogarın orda dolmuşlar var onlara sor dolmuşçu amca dolmuşçu amca biz mevlanaya gideceğiz bizi çağırmış de onlar götürür.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    otogardan tramvaya bin.orda gişeler var 5 li bi el kart al .alaaddin durağında in.iş bankasının ordan dümdüz aşağı in karşında yeşil minaresiyle mevlana :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    bi sürü konyalı varmış ya :D ben o kadar tahribat.com t-shirt üyle geziyorum bi müride gürdüm konyada:D daha doğrusu o beni gördü :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi sürü konyalı varmış ya :D ben o kadar tahribat.com t-shirt üyle geziyorum bi müride gürdüm konyada:D daha doğrusu o beni gördü :D
    :) hocam ben hep zaferdeyim arasıra meram a gidiyorum derse :) o kadar :) sen nerelerdesin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı:
    :) hocam ben hep zaferdeyim arasıra meram a gidiyorum derse :) o kadar :) sen nerelerdesin

meram yaka. eğitim fakültesindeydim, 27 haziranda kpss ye girip toz olcam konyadan :D atamam konyaya çıkmazsa senede bir - iki kere uğrarım arkadaşlara :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    bende eğitim deyim de ben daha yeni sayılırım 2 ye geçtim :)  bide ben 2. öğretimim akşam görememişimdir belki :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lanet_Cocuq
    Lanet_Cocuq's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı:

meram yaka. eğitim fakültesindeydim, 27 haziranda kpss ye girip toz olcam konyadan :D atamam konyaya çıkmazsa senede bir - iki kere uğrarım arkadaşlara :D

Hayırlı işLEr Yavv :D:D Ter Bastı... Vuuhhhh Daraldım haaa.. valla daraldım..:)))

...Vé Lakin énsémdé numunési sırat"ın,Né yanından tuttu isém Réngi soLdu hayatın...
Toplam Hit: 4014 Toplam Mesaj: 12