folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

Köpeğim Ölmek Üzere Lütfen Yardım.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek
    aga karacaahmette tanıdıklarım var:D

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Bende Anlamadığım için yazmadım, Dün geceden beridir farkettim artık yazılmıyor, Sanırım Vede Korkarım İlahi Tecelli Gerçekleşti, Öldü Köpecik bence Bari Arkadaşımız iyi olsunda Ölenle Ölünmüyor Metin ol. üzüldük Hep beraber. Köpekler için Cennette yer varmıdır bilmiyorum ama inşallah vardır ve o oradadır. :((

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Musket bunu yazdı:
    -----------------------------

AK !

Ben ölsem, konu bu kadar hit almazdı : ))

Hoca sen ölürsen bi ipne eksilir dünyadan ne olacak, pek hit almaz. Ama onuda geyiğe çevirip hitini arttırırız sen merak etme =)

Hocam acil şifalar diyorum, farklı veterinerle götür yaşar umarım. Bu arada compinin dediği gibi sevgi tüm ilaçlardan daha güçlüdür, ona değerli olduğunu göster, yaşaması için bir nedeni olduğunu ispatla...

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    attackatak bunu yazdı:
    köpeğin ishalinde kan çıkmaya başladı lütfen yardım.! sabaha kadar yaşatmam lazım sabah barınağa götürücem.internette okudum bu kanlı ishalden sonra ki 24 saat çok önemliymiş.veteriner de yok şuanda ne bok yicem çıldırıcam ya köpek gözümün önünde gidiyor lütfen yardım.!
    iki sayfa önce demiştim gençlik hastalığı belirtileri görüyorum diye. herneyse eskişehirdeki sempati veteriler kliniğine gitmeni tavsiye ediyorum, eğer hemen müdahale edilirse yaşama olasılığı var, eğer gecikirsen hayvanı kaybedebilirsin.

hocam sempatinin sahibi Nevzat İnan. onun başka bir polikiniğine götürüyorum zaten.Nevzat hoca iyileşmesi çok güç dedi.Gece çok kötü geçti sabah 8:00 de bi çıktım daha yeni geliyorum eve.köpek kucağımda ordan oraya gittim.barınağa falan götürdüm.%90 ölecekmiş.

evde kardeşim var ve köpeğin ölüsünü görürse çok etkilenir.şimdilik köpekten çok çok iyi anlayan birine vermeyi düşünüyorum.iyileşesiye kadar arkadaşım bakacak.

kuşkusuz ki benden daha iyi bakacaktır.başka çağrem yok.ailem kardeşin etkilenmesin diyor.haklılarda.. :( yaşarsa geri verecek..yaşamazsa :(

3 doktora gösterdim hepside aynı şeyi dedi.köylerde çobanlık yapan abilerim falan var onlara gösterdim sirke içirdiler, ardından zorla yemek yedirdiler ve
    çayırın ortasına saldılar.hayvan kendine geldi az ama kısa sürdü.şuan hala bitkin bi durumda bi köşeye yattı uyuyor.karnı sürekli içine çekilip büyüyor.
    köpekler hakkında fazla bilgim yok.arkadaşımın iyileştireceğine inanıyorum.başka da çağrem yok :(

köpeği dün gece sabaha kadar aralıksız sevdim.sürekli kucağımda tutuyorum.ama gel gör ki bakımı hakkında pek bir bilgim yok.o sirke davasından sonra
    en mantıklısının bu olduğuna karar verdim.henüz 3 gündür benimle ve beni daha sahibi bellemedi.arkadaşım köpeklere çok düşkün ve bilgili.
    en az benim kadar okşar, sever ve bilgili olduğundan benden kat kat daha fazla yararlı olur.başka da çağrem yok zaten :( 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    besiktasulan
    besiktasulan's avatar
    Erkek
    Allah yardımcın olsun..

İnşallah kurtulur...

dalga geçen arkadaşlar .. köpek besledim ( çok uzman sayılmam )..

ama köpeği bi süre sonra kardeşiniz - oğlunuz gibi görüyosunuz yani evlat acısı kardeş acısı gibi bişey eğer sonunda ölüm olursa..

AMA İNŞALLAH KURTULUR.

Eski Exploit :D -------- Oyunu kazanmak istiyorsan olması gerektiği gibi değil olduğu gibi oynicaksın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

kurtulacak inşallah.

köpeği aldığım adamlara elinde sonunda bir köşe başında rastlarım... malum eskişehir küçük yer..

ve %90 ölecek diyen veterinerlere inat yaşayacak o köpek.sirkeyi yedikten sonra kendine geldi hayvan.inşallah biraz da koşmaya falan başlarda tam olur.. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca benimkide %90 olecekti ,insallah yasar...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

iyi geçmiş olsun kurtulur umarım köpeğin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muratkaradag
    muratkaradag's avatar
    Erkek
    hoca sitenin maskotu oldu ya :) inş iiileşir. bende taklip ediorum 2 gündür.

Bu Alana REKLAM Verebilrsiniz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek
    kanka gercekten uzuldum o duyguyu yasıom suan aq benım boyle cok kopegım öldü helede labrador seninki inşallah ölmez.golden yalnız kaldıgında uyur bundan korkma kanlı ishal varsa işin kötü hemen veterinere götür bide goldenlerın bunyesı dusuk ınşallah distemper olmamıstır. bıras ıyı oldugu zaman bıde yavru oldugu ıcın enerjısını boşalt gözünden yaş geliyosa sevgi ver okşa felan http://www.havhav.com/forum/viewtopic.php?p=308112&sid=64c6fdb6098ab44b3495c1e534aee97c burda belkı ısıne yarar bısey cıkar

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
Toplam Hit: 14310 Toplam Mesaj: 57