Kopya , Okul Anıları...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeaDLY
    DeaDLY's avatar
    Erkek
    geçmişi biraz karıştıralım.unutamadığımız okul , kopya anıları v.s.kopya çekerken yakalananlar , sınıfta uzun eşşek oynayanlar , yaz ayını bahane ederek okuldan kaytaranlar , nöbetçi olduğunda arkadaşlarına torpil yapanlar , öğretmen yüzünü tahtaya döndüğünde anormal ses çıkaranlar v.s. , v.s.

"oyun bitince sah da piyon da ayni kaba konur"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek

Bizim okulda ögretmen sinavini hazirlar, hademeye verir hademe de fotokopiyi ceker getirir.Bir defasinda biraz heycen, biraz da tembellik yüzünden sorulari çalmaya karar verdik.Hademeye gidip kendimizi acindirarak, durumumuzun kötü oldugunu soyleyerek adami ayarttik ve cografya ile tarih sinavlaririnin bir fotokopisini sinavdaN 2 gün önce temin ettik.

Bir defasinda da bir arkadasim okul zili çalar çalmaz tualate kosar.Biz çirçir olmustur nihaha seklindeki sözlere olaya yorum getirsek de arkadas geceyi okulda gecirmeyi goze alarak tuvalete siner.Saat 4 bucuk p.m gibi okuldaki son hademenin de gittiine kanaat getiren zat matematik sorularini ogretmenler odasindan alir.Ertesi sabah 7a.m'de tuvaletler hadememiz tarafindan acilir ve tuvaletleri temizlemek amacindan baska bir kaygisi olmayan hademe elinde matematik sinavi ile uyumakta olan sahsiyeti yakalayip disiplin kuruluna havale eder.Sonuç matematik sinavindan "0" (sifir) notu akabinde gelen 2 günlük uzaklastirma cezasi.

Daha bircok cinslik var soylesem inanmazsiniz.. Aklima geldikce yazarim...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kommix_guru
    kommix_guru's avatar
    Erkek

hiç yakalanmadığım bi kopya türü-geçen yıl buldum(kesin daha önce bulunmuştur ama:) ) hala da kullanıyorum süper bi teknik: bacaklarının arasına istediğin kadar kağıt koyabiliyosun! ve benim kadar çevik ellerinis varise, o zaman her sınavdan en az 70 alırsınıs!

soru çalma olayı ise bi kere denedim ve çok zordu :)

yatılıyım ben, ilk başta 4 kişilik bi grub oluşturduk, iki kişi battaniyeyi tutuyo iki kişi camdan aşşağa iniyo!

neyse ilk ben indim, ikinci inen adam üstüme düştü :) ! kaseyi kırıyoduk az daa :) neyse indik telefon olark da 5210 aldık ışığı yüksek diye - fener yoktu :)

indik gittik öğretmenler odasının kapısı açıktı, amma kadının(hoca) dolabı kitli!

sunta bi dolaptı, kilidi kırmamamız gerekiyodu (bizim okulda soruşturmalar mutlaka sonuçlanır :( ) o yüzden bi tırnak makası bi de iğne ilen daldık dolaba :)

peki sonuç? açamadık tabiy ki! :)

ertesi günkü fizik sınavına da girmeyip rapor aldım (rapor alması en kolay okul bizimki- hele hele yatılıysan :) ) ve şimdi çalışıyorum yazılılara!

tekrar deneyecem maymuncuk bulup...

ayrıca şahane adrenalin oldu bu bize...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karadesk31
    karadesk31's avatar
    Erkek

yarında yazılım var  yarın da çekecem

30.05.2004 11.54

e_f_l.sitemynet.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ahh ah hiç unutma orta sondayız çocuğun birinin gözünü korkuttum matematik sınavında kağıtları deiştirecez ben sınavda bişi yazmadım tabi o.ç bi tırstı hoca çakar die vermedi çıkışta bunu bi çekersin kenarı allah ne verdiyse 3 arkadaş ağzınla burnun yerini deiştirdik elamamının sınavdanda 0 aldım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i0zc
    i0zc's avatar
    Erkek

arkadaşlar kopya çekmeyin zararlıdır

bakın misal ben kopyayı sevmem sevendende haz etmem

ama kopya çekmek yerine öğretmeni dolandıra bilirsiniz...

illa inek gibin çalışın demiyom çalışmayın çalışmak insanı köreltir hayal gücünüz kalmaz hayal gücünüz kalmicağına sınıfta kalin daha iii

hayır kalmayın sınıfta baktınız kalıcak gibisiniz kopya çekin ama adam gibi çekin...

Eğer kafanıza bir taş düştüyse,kafanız taş düşebilecek bir yerde dolaştığınız için suçlu sizsinizdir!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zimbirti
    zimbirti's avatar
    Erkek

derste kağıt çinneyip tenefüse çıkarken de hocanın ceketinin o kıçıın üstüne gelen yani hissedemeyeceği yere atardık biz de ama ben bi gün hedefi şaşırıp hocanın sıtına attıydım o tükrüklü bulamaçlı kağıdı hatta utan masam  enseye atıyodum kazmalııma gelmiş nese işte sora hoca hissetti tabi arkasını dödü ben saf ayaklarına yattım 'ii dersler hocam' falan dedim ama sora yanıma geldi sırtıma bişey geldi sanki dedi sonra da ceketini çıkrmaya başladı o ara nası cesaret edip nası bi el çabukluğu yaptım bilmiorum ama o sırtına yapışan şeyi alıp fırlattım sonra ceketi koydu masaya tabi benim bütün salyalar hala cekkette bak dio bi ıslaklık var sanki 'aaaaaa eveeeettt var sanki' dedik ama olmadı bi güsel dayak yedik orda ama hiç bişi ispat edemediinden disipline veremedi maybaş

hey gidi lise günleri hey!!!!.......... gerçi bu yazdıım orta ikideydi ama ossun artık :P 

tecavüz kaçınlmazsa zevk almana bak!!!!!!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Powerslave
    Powerslave's avatar
    Erkek
    silgi savaşı vardı. bi arkadaş koca silgiyi (milan silgileri oluo ya. sabun kadar) birisine fırlattı. kapıyı açan kimyacının (şimdi müdür yardımcısı) silgi kafasında patladı. biz adamdan korkuyoz. kim yaptı dio bizde gık yok. nerdeyse disipline verioduda birisi çıkıp ben yaptım dedide kurtulduk. tabi yapan kız olduğu için oda kurtuldu

Dalımızı kesenin, ağacını kökünden sökeriz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zimbirti
    zimbirti's avatar
    Erkek

şu kaloriferlerin açık-kapalı yazan, oklu böle, kapak gibi bi zımbırtılrı var ya hah işte onun altından çıkan şeye bastırınca su çıkıomuş........

bizim bi arkadaş o dalga orda yokken  kantindeki kalorifere yaslanmış kıçı yanmış tabi kış günü sonrada sınıftaki kalorifere gelip kurutmaya çalışırken dedim napıon die (ders boştu) kıçımı kurutuom şu şey kıçımı ıslattı kantinde dedi yani annıycaınız sınıftakininde o dalgası yok ben tabi meraklı hadi yaa diyip bi el attım gücüm yetmedi çöp gibi adamız o zamanlar sonra bi tekme salldım bu seferde basılı kaldı anuna koduum şeysi e tabi bütün kaynar su üstteki 4 kattan aldığı basınçla bnm takımlara nüfuz etti ben can havliyle kaçrken bi taraftan da sınıfı su basıyodu sonra sınıf bitti kordora çıktı su bilmem hiç duydunuz mu ama kalorifer suyu çok garip kokar yani kokuyomuş bende o gün örendim o arada kendiliinden kapandı sonra da müdür yardımcısı kokuyu alıp geldi ben en arka köşe sırda donla duruyom herif dedi noluyo burda sora arkadaşlar saolsun kendiliinden birden patladı dediler de bundan da yırttık paçayı

bu daaa orta üçte olduydu........

tecavüz kaçınlmazsa zevk almana bak!!!!!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erkankavas
    erkankavas's avatar
    Erkek

ben de lise 2 deydim herhalde...

milli güvenlik dersinden kopyamı çekilir işte ben çekiyodum...

arkamdaki hıyar bir kıpırdandı hoca pat diye beni yakalamaz mı zor kurtuldum elinden tabi yazılı 0...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    8.sınıf fransızca dersindeyiz a.k ben en anlarım fransızcadan saolsun sınıftaki hatunlar bana çalışılcak olan kaıdı verdiler bende cebime koydum hoca sınav bitmek üzere 10 dk fln var hoja kaıtları okuo ben dedim tam olayı hojaya sızlanmaya başaldım hojam çok zro 1 aldım fln bu arada süveteri masanın üstüne çıkardım kaıdıda altına koydum baka baka yapıodum ama bi boka yaramdı sınavdan 45 aldım nası 45 geldi hala anlayamadım

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 3433 Toplam Mesaj: 14