Koşulsuz Araç Kiralama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Selam , araç kiralamak istiyorum fakat ehliyet yılı ve yaştan dolayı kiralayamıyorum.

Mahalle arası Rent a car'larda çok sıkıntı çıkartıyormuş en ufak bi problemde.

Araba kiralayan bi müridimiz varmıdır veya güvenilir bi tanıdığı olan.

Not: Fiyat önemli değil , İstanbul-Anadolu Yakası

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Zipcar e baksana bi 

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Ehliyeti aldıktan 1 ay sonra araba kiraladım sen ne sıkıntısı yaşadın ki. ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

Zipcar e baksana bi 

En az 21 yaş ve 1 yıllık ehliyet diyor bundada ya :)

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Ehliyeti aldıktan 1 ay sonra araba kiraladım sen ne sıkıntısı yaşadın ki. ? 

Hocam kurumsal firmalar vermiyor otomatikmen yaş ve ehliyet yılından dolayı , mahalle arasındaki Rent a carlarda en ufak bi çizikte bütün arabayı yaptırır diyolar , boş senet imzalatıyolar filan diyolar.

Ondan buraya yazmak istedim güvenilir Araba kiralayan veya yanıdıgı olan varmı diye.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam kurumsal harici sistemler belli.O yüzden ya bir tanıdıkdan araç sahibiyle kiralayacaksın yada hiç maceraya girmeyeceksin.Sen haklı olsan dahi birisi gelir takar çizer uğraş dur

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam kurumsal harici sistemler belli.O yüzden ya bir tanıdıkdan araç sahibiyle kiralayacaksın yada hiç maceraya girmeyeceksin.Sen haklı olsan dahi birisi gelir takar çizer uğraş dur

Aynen hocam o yüzden yazdım buraya güvenilir tanıdık vardır veya o işi yapan bi arkadaş vardır diye , sıkıntılı olur aksi taktirde :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Kaç günlük araç lazım ?  duruma göre yardımcı olabilirim :) 

bir mahalle arası rent a car cısı :) dicem ama samimi arkadaşlarım o işi yapıyor ek gelir olsun diye araç alıp oraya verdim samimiyetim vardır.

Sıkıntı konusuna gelirsek sen sıkıntı cıkartmassan sıkıntı cıkmaz.

Araçlarda sistemler var abartı kullanma el freni veya sürekli redline kullanırsan uyarı alırsın .) devam edersen veya üstüne kazaya karışırsan araç sicilinden sıkıntı boyutu belli olur :)

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    Ersekmen bunu yazdı

Kaç günlük araç lazım ?  duruma göre yardımcı olabilirim :) 

bir mahalle arası rent a car cısı :) dicem ama samimi arkadaşlarım o işi yapıyor ek gelir olsun diye araç alıp oraya verdim samimiyetim vardır.

Sıkıntı konusuna gelirsek sen sıkıntı cıkartmassan sıkıntı cıkmaz.

Araçlarda sistemler var abartı kullanma el freni veya sürekli redline kullanırsan uyarı alırsın .) devam edersen veya üstüne kazaya karışırsan araç sicilinden sıkıntı boyutu belli olur :)

Yok hocam abartı kullanmıyorum zaten , sıkıntıda çıkartmam , Bugün yarın ve pazartesi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Boşver.

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

europcar'dan ehliyet tutan biriyle aracı kiralarken ücretsiz ek sürücü olarak kendini tanıtıyorsun kaza vs olursa sıkıntı olmuyor. tecrübeyle sabittir.

Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 16
kiralık kiralama arackirala