folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder KPSS Ortaöğretim Sınavınız Nasıl Geçti?

KPSS Ortaöğretim Sınavınız Nasıl Geçti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Beyler bugün bildiğiniz gibi ortaöğretim sınavı vardı son dakika yetiştim bende bazı aksilikler oldu. Kendi adıma konuşursam Türkçe ve Tarihim iyi geçti. Vatandaşlıkta kolay gibiydi ama coğrafyaya çalışmadığım için zorlandım. Sayısalı hiç ellemedim zaten.

Sizde nasıl olaylar?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

türkçede 3 tane dilbilgisi vardı 3'ünde boş geçtim, tarihteki 2 tane kronoloji sorusunu yapmadım

matemetikte sadece 4 tane işaretledim gerisi boş :D
    bu arada gelen 3 tane güncel soru açmış olduğum http://www.tahribat.com/Forum-22-23-Eylul-2012-Kpss-Icin-Guncel-Bilgiler-164680/

konunun faydası oldu. vatandaşlık pekte zor değildi

totalde çalışana zor gelmeyecek bir sınavdı herkese başarılar
    bu arada umumi pasaportla vizesiz gidilecek ülkeyi azerbaycan yaptım yoksa yunanistanmı olacaktı

aliyk tarafından 23/Eyl/12 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

ben genel lise mezunu olarak kazanabileceğim ne vardı kpss de. kaç puanla mesela

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

türkçede 3 tane dilbilgisi vardı 3'ünde boş geçtim, tarihteki 2 tane kronoloji sorusunu yapmadım

bu arada gelen 3 tane güncel soru açmış olduğum http://www.tahribat.com/Forum-22-23-Eylul-2012-Kpss-Icin-Guncel-Bilgiler-164680/ konunun faydası oldu. vatandaşlık pekte zor değildi

bu arada umumi pasaportla vizesiz gidilecek ülkeyi azerbaycan yaptım yoksa yunanistanmı olacaktı

Gürcistanmış o ben boş bırakmıştım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    Telekinesis bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı

bu arada gelen 3 tane güncel soru açmış olduğum http://www.tahribat.com/Forum-22-23-Eylul-2012-Kpss-Icin-Guncel-Bilgiler-164680/ konunun faydası oldu. vatandaşlık pekte zor değildi

hesapta daha 1ay olmadı gürcistana geçeli de, umumi pasaport ne amk bilsem bide:D sanırsam kimlikle geçince bi kağıt veriyolar o diye tahmin ediyorum

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olimyat sorusunun cevabı

Aslı Çakır Alptekin

Türkçe soruları çok basitti matematikte basitti sözelci olduğumdan hiçbirini yapamadım ama sorduan bile belli yöntemi bilmediğimden yapamdım çoğunun ama basitti eşit ağırlık öğrencisi .pl rahat yapardı
    tarih soruları zordu

birde çoğu soruyu 2011 e odaklı yapmışlar yani yeni mezunlara göre filaneski mezunlar için cacık oldu  bu iyyi değildi benim okuduğum zamanda 2000 2005 ekonomik durumlar coğrafi durumlar vs onları öğreniyorduk ben enreden bileyim 2011 i çoğunun salladım onları

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Matematikte basit soruları yapamadım amk ya geride dönemedim zaten 1 soru 1 dakka bi de sorular uzun olunca matematiğe döneyim derken süre bitti amk bide sınıfta 2 hoca var fısır fısır konuşuyolardı kalktım amk kafam karışıyo susun dedim :D mal gibi bakıyorlar salaklar :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Telekinesis bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı

te amk baştn sıçtık bende azerbaycan yaptım

2 milyon kişi girimiş sınava * 35 lira harç parası uff gene devlet kazandı :D

Media tarafından 23/Eyl/12 13:14 tarihinde düzenlenmiştir

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

matematiğe 1 saat 20dk harcarsanız yetişmiyormuş :D bunu öğrendim :D türkçe kolaydı ama dil bilgisi sorularını atladım. tarih kolaydı sanki. coğrafya 2-3 soru kısalarından beğendim yaptım. dedi alıyoruz açtım en sonu 2012 londra olimpiiiyatları yazıyor baktım 1. diyor 2. olan kız gözümüm önüne geldi aslı abla şöyle koştu şöyle yaptı bende  ona yetiştim dediği an gözümün önüne geldi işaretledim ve +1 :D genel olarak kolay gibiydi ama mat dan başladım ve neden bilmiyorum çok heyecanlandım sonuç olarak girdi.

naber?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    18 tane bos biraktim. 4 tarih sorusu salladim.
    ekmekli cemberli falan matematik sorusunu yapabilen oldu mu?
    asfaltit ne ya ilk kez sinavda duydum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

istanbuldan alacaklarımı ayarlayamayıp son saniyede @rakkoc'un yardımıyla bileti kestirip sınava dahil oldum..

hemde ailesel sorunlarım vardı..

gece 5 te yattım 8 de kalkıp sınav yerine gittim..

lanet olsun ki sinir harbinden dolayı bi çok soruyu atlamak zorunda kaldım.. ilk defa bi sınavda bu kadar sıkıldığımı biliyorum.

matematikten taş catlasın 6 soru yaptım onlardanda eminim doğru olduguna..

türkçeden ebesinin örekesi kadar bos bıraktım okudugumu anlayamadım sinirlendigimden dolayı..

tarih kısmında da boşum vardı.

genel kültür full çektim / yani hepsini çözdüm..

genel olarak = boktan bi sınavdı hiç bi sikim olcağını zannetmiyorum.. hala içim içimi yiyo amk katil olmama ramak kaldı.

/ soruları uzatan ösym'deki hocalara burdan sesleniyorum ; 

ulan sizin allahınız kitabınız yok mu be, o ne lan öyle öss'deki gibi sorular sormuşsunuz 1 saat sadece türkcede harcadım döndüm dolaştım yine aynı sonuca geldim boş bıraktım..

bu memlekette hiç bi sikim olamayız amk ben gidiyorum..

Toplam Hit: 3842 Toplam Mesaj: 38