folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder KPSS Ortaöğretim Sınavınız Nasıl Geçti?

KPSS Ortaöğretim Sınavınız Nasıl Geçti?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gannicus
    Gannicus's avatar
    Erkek

27 türkçe 20 matematik 25-30 civarıda genel kültür yaptım genel kültür çok zordu lise tarihle alakası yok neredeyse

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    Media bunu yazdı

Telekinesis bunu yazdı
    aliyk bunu yazdı

türkçede 3 tane dilbilgisi vardı 3'ünde boş geçtim, tarihteki 2 tane kronoloji sorusunu yapmadım

matemetikte sadece 4 tane işaretledim gerisi boş :D
    bu arada gelen 3 tane güncel soru açmış olduğum http://www.tahribat.com/Forum-22-23-Eylul-2012-Kpss-Icin-Guncel-Bilgiler-164680/ konunun faydası oldu. vatandaşlık pekte zor değildi

totalde çalışana zor gelmeyecek bir sınavdı herkese başarılar
    bu arada umumi pasaportla vizesiz gidilecek ülkeyi azerbaycan yaptım yoksa yunanistanmı olacaktı

Gürcistanmış o ben boş bırakmıştım.

te amk baştn sıçtık bende azerbaycan yaptım

2 milyon kişi girimiş sınava * 35 lira harç parası uff gene devlet kazandı :D

neeeeeeeeeee gürcistan mı ulan vallahi billahi işaretledim sonra azerbaycan yaptım / hani kardeştik biz amk :|

beyler duvara vurmak istiyorum kendimi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Yahu yanlis dogruyu gotoruyormu ben hepsini isaretledim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı

Yahu yanlis dogruyu gotoruyormu ben hepsini isaretledim

Hacı 4 yanlış 1 doğruyu götürüyo, böyle sistemin aq ya. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek

gece 3 gibi yatmışdım, uykusuzluk türkçede çok etkiledi, sonuna gelene kadar başını unuttum paragrafın.

tarih full lisans kpss tarzında sormuşlar. önceki yıl calıştım ordan kalan yarım yamalak bilgilerle baya yaptım ki normalde en büüyk belam tarih. bi sonraki sınava gircekelere tiyo olsun.

sonuc : zevkine hiç çalışmadan girmiştim. 70 80 arası alırım oda bi işe yaramaz.

darkness_izmir tarafından 23/Eyl/12 22:17 tarihinde düzenlenmiştir

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Ya beyler haklısınız matematikde deneye yanıla ben bulurdum ama vakit daralıyodu yapamadıgımı geçtim bende geri de dönemedim amk ya 1 soruya 1 dk çok az bence 1.5 dakka falan verseler tam kebap olacaktı amk

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    18 tane bos biraktim. 4 tarih sorusu salladim.
    ekmekli cemberli falan matematik sorusunu yapabilen oldu mu?
    asfaltit ne ya ilk kez sinavda duydum.

"asfaltit" adi bir linyit türü g.doğu küçük bir kısmından ve doğu anadoluda hakkari bölümünde az çıkartılıyor. çıkarıldıgı bölgeyi mı sordu?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Çoğu sınavda son yarım saat kala bitirmişliğim vardır. Bu ne amk türkçe soruları ne kadar uzundu ya. Oku oku bitmiyor zaten okuyana kadar geçer en az 2 dakika. Sonuçta ilk 1 saatte ancak türkçeden 40. soruya kadar gelebildim. Gerisi muamma zaten keşke tersten başlasaymışım :) Ama bence ortaöğretim düzeyini baya aşar bu sınav. Üni. okumama rağmen bana zor geldi.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

"asfaltit" adi bir linyit türü g.doğu küçük bir kısmından ve doğu anadoluda hakkari bölümünde az çıkartılıyor. çıkarıldıgı bölgeyi mı sordu?

evet bolgeyi soruyodu yanlis hatirlamiyorsam. ya benim aklimda asfalta gidiyor. Ya diyorum asfalt bir yerden cikarilmiyor ki. Tesisi desek heryerde var ustelik asfalt santiyesinde calistim. Bende bos biraktim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı

evet bolgeyi soruyodu yanlis hatirlamiyorsam. ya benim aklimda asfalta gidiyor. Ya diyorum asfalt bir yerden cikarilmiyor ki. Tesisi desek heryerde var ustelik asfalt santiyesinde calistim. Bende bos biraktim.

bizim coğrafyacı üstüne basa basa anlattı bize çıkmadı size sormuslar demekki. hayırlısı artık :)

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 3834 Toplam Mesaj: 38