Kpss Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Sonuclar bugün açıklandı.

61 alarak kendimle gurur duydum :) kitabin kapağını açmamıştım :) daha kötü bekliyordum.

Kim ne yaptı bakalım 

futurist tarafından 15/Tem/16 00:44 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Hocam sen ne iş ile iştigal ediyorsun?

The irresistible lightness of getting mad... What an event! Such a great freedom and salvation from all stupid expectations and taboos of unconcious masses which are even not aware of their miserable price and place. Yes, you the stupid people, i'm talking to you and arguing tremendously and in a high confidence that NEŞET ERTAŞ SANATÇI DEĞİLDİR. Moreover, those who listen to him with a profound fervor are KANCIKs not having even a slight respect for themselves.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

girmedim fakat en son girdiğimde kitabın kapağını açmadan 68 buçuk almıştım:)

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Girmedim fakat en son girdigimde kitabin kapagini acarak ~92 puan almistim, kapagi devlete attim tabi.

vatandaşa kafam girsin!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Kapak açmadan puan alan arkadaşlar 120 farklı puan türünün hangisinden aldıklarını da söylese de çalışanlara yol yöntem gösterse :) 

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    heza bunu yazdı

Kapak açmadan puan alan arkadaşlar 120 farklı puan türünün hangisinden aldıklarını da söylese de çalışanlara yol yöntem gösterse :) 

p3 puan türü :)

Yol yöntem şu : Sınava girerken hiç beklentim yoktu. Zaten bizimkilerin zoruyla başvurmuştum.

Bu yüzden hiç stress yoktu. Arkadaşımla kafede kahve içmeye gidiyormuş gibi gittim.

Stress kortizon üretir, kortizonda zihni bulanıklaştırıp düzgün düşünmeni ve doğru karar vermeni etkiler.

Bu yüzden deli gibi çalışırsanda stresli olduğunda düşük alırsın. İşin Sırrı biraz çalışmak ve

" yaparım böyle sisteme... bununla mı var olacağım lan...... olmazsa umrumda değil olursa süper olur"

deyip öyle gireceksin bu size havadan 10 puan kazandırır :))

Not: tabi arkadaşların memur olup avrupada seminere deyip 10 gün devletin sırtından gezerken keşke bu sistemi biraz önemseseydim de dedirtiyor :))   

futurist tarafından 15/Tem/16 08:23 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    heza bunu yazdı

p3 puan türü :)

Yol yöntem şu : Sınava girerken hiç beklentim yoktu. Zaten bizimkilerin zoruyla başvurmuştum.

Bu yüzden hiç stress yoktu. Arkadaşımla kafede kahve içmeye gidiyormuş gibi gittim.

Stress kortizon üretir, kortizonda zihni bulanıklaştırıp düzgün düşünmeni ve doğru karar vermeni etkiler.

Bu yüzden deli gibi çalışırsanda stresli olduğunda düşük alırsın. İşin Sırrı biraz çalışmak ve

" yaparım böyle sisteme... bununla mı var olacağım lan...... olmazsa umrumda değil olursa süper olur"

deyip öyle gireceksin bu size havadan 10 puan kazandırır :))

Not: tabi arkadaşların memur olup avrupada seminere deyip 10 gün devletin sırtından gezerken keşke bu sistemi biraz önemseseydim de dedirtiyor :))   

Hangi memuriyet o avrupada seminer :))

Kurtlar tasma takmaz....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

2017 de girmeyi düşünüyorum çok boş vaktim kalıyo belki kaza bela memur olurum :)

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ilk defa girdim. Ben de o çalışmaya üşenen ekiptenim :D

aklıma nerden girdiyse yanlış doğruyu götürmüyor kalmış. Allah ni verdüyse salladım boşları :D

sonuç: 59 :D

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

P10 82.8

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

P10 82.8

senin sınıf öğretmenliğiydi sanırım hocam ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 3316 Toplam Mesaj: 39
kpss 2016