Kpss Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yıllar önce girip 91 almıştım. demek ki o dönemde bayağı çalışmışım. Sonra hiç çalışmadan spor olsun diye girdim 80 aldım. Maksat esnaf para kazansın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    70 in üstünü geçmedikten sonra ne önemi var ki 50 yada 60 küsur almanın. @,@. en kötü 80 yada 85 almak lazım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    heza bunu yazdı

Kapak açmadan puan alan arkadaşlar 120 farklı puan türünün hangisinden aldıklarını da söylese de çalışanlara yol yöntem gösterse :) 

p3 puan türü :)

Yol yöntem şu : Sınava girerken hiç beklentim yoktu. Zaten bizimkilerin zoruyla başvurmuştum.

Bu yüzden hiç stress yoktu. Arkadaşımla kafede kahve içmeye gidiyormuş gibi gittim.

Stress kortizon üretir, kortizonda zihni bulanıklaştırıp düzgün düşünmeni ve doğru karar vermeni etkiler.

Bu yüzden deli gibi çalışırsanda stresli olduğunda düşük alırsın. İşin Sırrı biraz çalışmak ve

" yaparım böyle sisteme... bununla mı var olacağım lan...... olmazsa umrumda değil olursa süper olur"

deyip öyle gireceksin bu size havadan 10 puan kazandırır :))

Not: tabi arkadaşların memur olup avrupada seminere deyip 10 gün devletin sırtından gezerken keşke bu sistemi biraz önemseseydim de dedirtiyor :))   

oturup sosyal hayatı falan herşeyi bitirip sadece ders çalışmak, soru çözmek lazım yoksa iyi puan hayal.

işte öyle
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Paranızı çöpe atmayın torpil yoksa bi işe yaramaz. Sınav sistemiyle zeka ölçen bi ülkeden bahsediyoruz... 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

8 bin iç işleri personelide görevden uzaklaştırılmış

beyler çok büyük kadro bsoşluğu oldu bu sene kesin kpss ye girmeli :D hatta facede felan çalışma grubu oluşturalım :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    DJ_Alper bunu yazdı

8 bin iç işleri personelide görevden uzaklaştırılmış

beyler çok büyük kadro bsoşluğu oldu bu sene kesin kpss ye girmeli :D hatta facede felan çalışma grubu oluşturalım :D

Krizden fırsat doğar diyorsun :)

Benim umudum hala yok. Dünyanın en zengin 100 kişisini sırala hiç devley memuru görmedim. Niye bu kadar insanlar buna yırtınıyor. Ayni parayı, eforu başka işe harcasaydık zengindik.

Salak kafam  :) yeni akıllandım.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

2. yerleştirme için Ortaöğretim, önlisans ve lisans bazında toplam 2057 kişilik kado açılmış. Ne desem bilemedim

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

2. yerleştirme için Ortaöğretim, önlisans ve lisans bazında toplam 2057 kişilik kado açılmış. Ne desem bilemedim

ortaöğretim kpss adayları için toplamda 151 kadro açılmış :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

hiç açılmaması lazım yıne ıyı acılmıs 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    Cesnist bunu yazdı

hiç açılmaması lazım yıne ıyı acılmıs 

niye açılmasın ki 3 milyon kişiden sınav parasını almayı biliyorlar ama neden kadro açılmasın madem kadro açmayacaksın hiç sınav yapmayacaksın insaları kandırmaktan başka bir şey değil resmen sınav parası vurgunu bu 151 kişi için sınav mı açılır  geçmiş sınava girip yerleşemeyenleri yerleştirirsin olur biter 

sen kalkıp üniverste mazunu odacılık çaycılık yapacaksan buyur yap ne diyim 
    4 yıllık bitirip kalorifercilik yapacaksan  buyur yap 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 4528 Toplam Mesaj: 39
kpss 2016