folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kredi Çekmem Lazım Maaş Bordrosu Yok ? Ne Yapılabilir

Kredi Çekmem Lazım Maaş Bordrosu Yok ? Ne Yapılabilir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Pislik çıkar, pislikle halledemeyeceğin şey yoktur.

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GICIKCAN
    GICIKCAN's avatar
    Erkek

diyelim ki 15.000 TL kredi çektin diyelim, peki geri ödemeyi nasıl yapacaksın hocam? hem işi bırakacaksın geri ödemesini kim yapacak hocam

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

şöyle ki gıcıkcan kardeş... gittiğim yerde hazır bir iş bekliyor adamlar sadece vizeni al atla uçağa gel diyor.

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Maaş aldığın bankayı dene. Çünkü bende araç için maaş aldığım bankadan çektim. Herşeyimiz oraya kayıtlı olduğundan belge istemiyorlar.

Maaşın asgari ücret üzerinden yatmıyorsa  çekebiliten var. Ama asgari ücret üzerinden yatıyorsa çekme şansın az. İmza sirküleri falan istemiyorlar ozaman. Bir şansını öyle dene.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

editl

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

denedim ... ama onlar nakit kredi sağlamıyorlar... sadece faturalandırdığım kısımla ilgili bir kredi sağlıyorlar ki o işime yaramıyor yoksa o kısmı ben düşünmüştüm.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antiochia
    antiochia's avatar
    Erkek

Tanıdığın 55 65 yaş arası emekli biri varsa ziraat bankası 15 bin tl kefilsiz veriyo..

Okuyarak Adam olabilirsin Ama İNSAN Olamazsın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

babaannem var üstelik emekli... acaba ondan mı rica etsem. bir bakayımda.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Sevgili Milamber ilk önce şu sözü hatırlatmak istiyorum

Üzülme Der Mevlana...! 
    İstediğin Bir şey Olmuyorsa Ya Daha İyi Olacağı İçin Yada Gerçekten Olmaması Gerektiği İçindir. 

ikinci olarak şöyle bir durum var, madem amerikadaki firma seni istiyor ve aranızda konuşma yapmışsınız ve oraya gittiğin andan itibaren oradaki işin hazır sadece vize+pasaportunu al ve bin uçağa git,eğer gerçekten değerli bir elemansan gerçekten değerli bir beyin,sen o şirket seni hemen bir eve yerleştirecektir ve bütün ihtiyaçlarınıda karşılayacaktır böylece burda kredi çekmene gerek kalmaz. benim düşüncem bu yönde ama tabi bu benim görüşüm olduğu için senin amerikadaki şirket ile iş olarak neleri görüştüğünüzü bilmiyorum bu yüzdende şirketin senin sosyal ihtiyaçlarını karşılama durumunuda bilmiyorum ama netice olarak böyle beyin göçlerinde büyük şirketler senin gibi değerli insanları kaçırmamak için bütün olanaklarını kullanırlar,velhasılkelam umarım benim dediğim olurda burada kredi çekmene gerek kalmaz,biner uçağa gönül rahatlığı ile gidersin
    (Not:bence çözüm amerikadaki şirkette)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

aslında söylediklerinde haklısın hocam sıkıntı benim burada ki eğitim gördüğüm alanın amerika da okumak istediğim alanla ilgi ve alakasının olmayışı... çalışma vizesini almakta o yüzden sıkıntı çıkarıyorlar... o yüzden istediğim alanda tekrar öğrenci vizesi şeklinde gidip bir taraftan okurken bir taraftan kaçak olarak çalışmak istiyorum. firma bu durumu kabul ediyor ama o durumda biz çok fazla risk alıyoruz o yüzden senin buraya gelişinle ilgili masraflara karışmıyoruz... gelebilirsen seninle çalışmayı gerçekten isteriz ama dediler.

Toplam Hit: 11340 Toplam Mesaj: 34