folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Kredi Kartı Bilgilerim Çalınıp Alışveriş Yapılmış

Kredi Kartı Bilgilerim Çalınıp Alışveriş Yapılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Çalıştığım kurumsal firmalara mail order yapıyorum. kaç senedir bi sıkıntı yok . Onun haricinde kredi kartım facebook'a reklam için kayıtlı sadece .

öğle sonu bankaya gideceğim ,ne gerekiyorsa prosedür yapalım bakalım .

ilk kez hanımın kıskançlığı işe yaradı. kim bu terbiyesiz bu saatte mesaj gönderiyor deyip ,denizbankmış demesiyle gözümü açmam bir oldu... : /

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam 1 ay once benimde basima gelen sıkıntı bu. Adamlar bi de oyle bi ayarlamis ki sistemlerini limiti ucu ucuna cekmeye calismislar. Her neyse aninda senin gibi bankayi aradim. Ertesi gun oldu direk itiraz formu doldurmaya gittim. Suan banka bi borc gostermiyor bana. Ama islemler devam ediyor ve yaklasik 2 haftada bir bilgilendirme mesaji geliyor. Hallederler diye tahmin ediyorum. Ki islemlerin cogu provizyondayken ben bunu bankaya bildirmistim. Provizyondaki islemleri onaylamasalar bile yirtiyorum :D Ama sıkıntılı isler kapjattirdim karti falan. Bundan sonra sanal kart ile devam edecegim...

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

bu tarz durumlarda harcama itiraz formu dolduruyorsun ve beklemeye başlıyorsun. 

40 iş gününü bulabilen bir süreç fakat süreç lehine sonuçlanacaktır. 

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sanal alışveriş limitini sıfırlayın. Benim kart ödeme yapmıyordu bir kaç kez denedim sonra bu limiti sıfırlamışım. İhtiyacınız kadar artırın ödeme yapın kapatın.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

wallmart'tan aldığına göre muhtemelen amerikadan harcamışlar.

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

Arkadaşlar dün Denizbank'a gidip Kart Hamili Harcama İtiraz formu doldurdum.  Harcama tutarları provizyonda bekliyordu. Zaten olay gerçekleşir gerçekleşmez kartımı iptal ettirmiştim.

Ortalama 30-40 günde sonuçlanır demişlerdi ancak o kadar sürmedi. Az önce durumu öğrenmek için müşteri hizmetlerine ulaştım. Harcamalar iptal edilmiş dediler, sevindim .. 

konuyla ilgilenen herkese teşekkürler..

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ara sira hanim sozu dinle.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

g.olsun hocam . bu garanti bankasının uyarı sistemi yok mu geçen hb üzerinden 1k alışveriş yaptım ne bi uyarı ne bi zikim hiçbişey gelmedi kartı patlatsalar k.kartı ekstresinde haberimiz olacak mk 

Toplam Hit: 3083 Toplam Mesaj: 19
kredi kartı dolandırıcılığı