folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kredi Kartı Ekstre: BRIGHTSTAR TELEKOM?

Kredi Kartı Ekstre: BRIGHTSTAR TELEKOM?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

S.a beyler 12 taksit gözüken bir alışveriş var açıklama yerinde BRIGHTSTAR TELEKOM yazıyor bilen eden varmı? olabilecek bir şey geliyo aklıma oda samsung bayisinden aldığım not 2  ama telekom ne alaka çözemedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

BRIGHTSTAR TELEKOMUNIKASYON VE DAGITIM LTD. STI

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

BRIGHTSTAR TELEKOM  samsungun resmi distribitörü o yüzden gözükmesi normal

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    fifsonic bunu yazdı

BRIGHTSTAR TELEKOM  samsungun resmi distribitörü o yüzden gözükmesi normal

ama hacılar anlamadığım bi durum var, ben bu telefonu alıken 12 taksit yaptırdım sonra karta bi baktım tüm parayı çekmişler. normalden netten yaptığımda her ay o taksiti çekiyorlardı gittim oraya dedim, posda çekilince böyle oluyor falan filan bende aynı gün bütün borcu tek çekimmiş gibi karta kapattım. şimdi o taksit de ne oluyo?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

kart limitin çekilen miktar kadar bloke olmuştur onu gözden kaçırmış olmayasın hocam?

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı

kart limitin çekilen miktar kadar bloke olmuştur onu gözden kaçırmış olmayasın hocam?

bende öyle bir şey düşünüyodum ama bu tekrardan çekilen para ne? benim para bugamı girdi?, yoksa her ödemede provizyonmu kaldırıyorlar?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

şimdi kredi kartlarında şöyle bir durum var hocam. 1000 liralık bir şey aldın ve 10 taksit yaptın diyelim. Ve senin kredi kartı limitin 3000 lira. Bu alış sonrası kartındaki limitten 1000 lira düşer  ve bu 10 ay boyunca böyle olur. Yani senin 10 ay boyunca kartından 1000 tl limit eksilmiş görünür. Fakat sen her ay 100 lira kredi kartı borcu ödersin.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

kartını atm ye taktıgında artı bakiye felan gosteriyormu

DestinatioN tarafından 29/Eki/13 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

şimdi kredi kartlarında şöyle bir durum var hocam. 1000 liralık bir şey aldın ve 10 taksit yaptın diyelim. Ve senin kredi kartı limitin 3000 lira. Bu alış sonrası kartındaki limitten 1000 lira düşer  ve bu 10 ay boyunca böyle olur. Yani senin 10 ay boyunca kartından 1000 tl limit eksilmiş görünür. Fakat sen her ay 100 lira kredi kartı borcu ödersin.

ben öyle olduğunu bilmiyordum ve 1000 ödeyip o bakiyeyi kapattım şimdi yazan 158 lira ne oluyor? paramı ekliyo acaba?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    4Senarist bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

ben öyle olduğunu bilmiyordum ve 1000 ödeyip o bakiyeyi kapattım şimdi yazan 158 lira ne oluyor? paramı ekliyo acaba?

abi büyük ihtimal ile sen 1000 lira ödediğinde yalnızca taksit miktarı düşülüp geri kalan para + olarak bir yerde depolanmıştır. Her ay ekstrende görünür o miktar ama sen para ödemezsin.

Aslında sana en sağlıklı cevabı müşteri hizmetleri verecektir. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu danışabilirsin bir.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    4Senarist bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

abi büyük ihtimal ile sen 1000 lira ödediğinde yalnızca taksit miktarı düşülüp geri kalan para + olarak bir yerde depolanmıştır. Her ay ekstrende görünür o miktar ama sen para ödemezsin.

Aslında sana en sağlıklı cevabı müşteri hizmetleri verecektir. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu danışabilirsin bir.

eyv sağolun hepiniz.

Toplam Hit: 2907 Toplam Mesaj: 12