Krediyi 1 Sene Buga Sokmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

ödeye bildiğini öde farklı yollar ararken iyice batma   bak örnek ben 3 ayrı bankaya  ayda 10 tane kredi ödüyorum  1ni geciktirme şansım yok nerdeyse hepsi 2ci kez taksitlendirildi her seferdin avukat masrafı çıkıyor ocağıma incir ağacı değil tarlasını dikdi yasal dolandırıcılar tiksiniyorum artık avukatlardan 

:)

kredi çekmeye gelince öyle demiyoruz ama

gençler ödeyebileceğiniz yükün altına girin

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visualeffects
    visualeffects's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Böyle birşey​ mümkün değil. Nasıl hesapladınız anlamadım gerçekten. İlk borç için A diyelim, üç ayda bir geliyor borç, bunu ödemek için B dediğimiz bir borç aldın. A'yı B ile ödedin fakat 3 ay sonra yeniden A borcun geldi bu sefer yanında B borcu da var. Yani borcun oldu 2A, 2 bankaya borcun var artık. Bunu ödemek için ya başka bir bankadan 2A karşılığında borç alacaksın, ki 2 bankaya borcun varken vermez hiçbir banka, ya da geçen ay ertelediğin borçla beraber 2 borcu kendi cebinden ödeyeceksin. Ödediğin ekstra masraflar da zarar sadece. Diyelim başka bir banka buldun ve verdi kredi, bunları ödeyince sonraki dönemde borcun 3A+faizler+ek masraflar olacak, ve o dönem gelince ya dördüncü bir banka bulmak zorundasın ya da yine kendi cebinden ödemen gerekiyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    visualeffects bunu yazdı

Böyle birşey​ mümkün değil. Nasıl hesapladınız anlamadım gerçekten. İlk borç için A diyelim, üç ayda bir geliyor borç, bunu ödemek için B dediğimiz bir borç aldın. A'yı B ile ödedin fakat 3 ay sonra yeniden A borcun geldi bu sefer yanında B borcu da var. Yani borcun oldu 2A, 2 bankaya borcun var artık. Bunu ödemek için ya başka bir bankadan 2A karşılığında borç alacaksın, ki 2 bankaya borcun varken vermez hiçbir banka, ya da geçen ay ertelediğin borçla beraber 2 borcu kendi cebinden ödeyeceksin. Ödediğin ekstra masraflar da zarar sadece. Diyelim başka bir banka buldun ve verdi kredi, bunları ödeyince sonraki dönemde borcun 3A+faizler+ek masraflar olacak, ve o dönem gelince ya dördüncü bir banka bulmak zorundasın ya da yine kendi cebinden ödemen gerekiyor.

Hocam yanlış anlamışsın.

A Borcunu çektim. 3 Ay sonra borç günü geldi.

B Borcu =, A Borcunu ve 3 aylık faizi kapsayan bir para olacak. Yani B'yi çekip A'yı kapatıyorum ve tek bir kredim olmuş oluyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    volkan bunu yazdı

ödeye bildiğini öde farklı yollar ararken iyice batma   bak örnek ben 3 ayrı bankaya  ayda 10 tane kredi ödüyorum  1ni geciktirme şansım yok nerdeyse hepsi 2ci kez taksitlendirildi her seferdin avukat masrafı çıkıyor ocağıma incir ağacı değil tarlasını dikdi yasal dolandırıcılar tiksiniyorum artık avukatlardan 

@volkan

sen sözleşme imzalayıp sözünü tutma ondan sonra avukat tahsil etmeye çalışınca günah keçisi olsun güzelmiş düşünceymiş. avukat dediğin kişi vekil olarak yapıyor yalnız o dediğin işi yani asilin/alacaklının isteği üzerine.

@SENAR1ST 

hocam enparayı değerlendir kurtarıyorsa verdikleri miktar. düşük maliyetli veriyordu galiba krediyi.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Basligi "Kediyi 1 Sene Boka Sokmak" diye okudum :(

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

:)

kredi çekmeye gelince öyle demiyoruz ama

gençler ödeyebileceğiniz yükün altına girin

allah göstermesin ailenden biri kansere yakalanırsa  ya elin kolun bağlı beklersin yada benim gibi mücadele edersin 

onekine?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı
    volkan bunu yazdı

@volkan

sen sözleşme imzalayıp sözünü tutma ondan sonra avukat tahsil etmeye çalışınca günah keçisi olsun güzelmiş düşünceymiş. avukat dediğin kişi vekil olarak yapıyor yalnız o dediğin işi yani asilin/alacaklının isteği üzerine.

@SENAR1ST 

hocam enparayı değerlendir kurtarıyorsa verdikleri miktar. düşük maliyetli veriyordu galiba krediyi.

banka avukatları okadar şerefsiz ki  1 gün gecikti diye sözleşmeyi bozup yeni sözleşme yapmanın peşinde koşuyorlar her sözleşmede yeniden avukatlık sözleşmesi kitliyorlar  benim dosyaya bakanları kara listeye aldım yıl sonunda paranın gücünü enselerinde hissettiricem 

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

1 yıl ödeme olsun bitsin zaten milyon adam icralık olmuş 1 yıl sonra avukata gel anlaşalım de faiz vs düşürt aynı düzen ödemeye devam edersin 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

buga sen girersin böyle bişeye girişirsen. :)

istersen dene. her denemende biraz daha batıcaksın.

hadi banka 2. krediyi verdi diyelim yaptın. 3. krediyi bi vermezse sıçtığının resmidir. ki bir taksit ödemeden yeni bir kredi vermezken.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

ava giderken avlanmak temsili 

Toplam Hit: 4100 Toplam Mesaj: 22
3 ayda 1 krediyi tekrarlamak