folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kuaför Koltukları Online Satış Sitesi

Kuaför Koltukları Online Satış Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    conax
    conax's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar Kuaför koltukları İmalatı Yapmaktayım.

Yeni Bir E-ticaret Sitesi Kurdum Sizin Önerileriniz ve Eleştirileriniz Nelerdir Siteyi Daha Nasıl Bir Hale Sokabilirim.
    www.saloonstyles.com.tr web sitemizden ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

tahribat.com aracılığı ile gelen 5 kişiye 100 tl hediye çeki   Kod: 5757

kuaforabi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

sabahta konu açmıştın silinmişti yanlış hatırlamıyorsam. Hatta silinme sebebi ise önce tbt ruhuna alış biraz dolaş denilmişti. Ama sanırım anlamamışsın. Sen buraya yardımcı olmaya sıkıştığında yardım almaya değil kendi reklamını yapmaya gelmişsin. Yanlış yoldasın.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

sabahta konu açmıştın silinmişti yanlış hatırlamıyorsam. Hatta silinme sebebi ise önce tbt ruhuna alış biraz dolaş denilmişti. Ama sanırım anlamamışsın. Sen buraya yardımcı olmaya sıkıştığında yardım almaya değil kendi reklamını yapmaya gelmişsin. Yanlış yoldasın.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

şeytan dio yapıştır :D sandbox kapısına dayansın ama neyse işim çok elimdekileri bi bitireyim önce ardından yorumlara bakıp müridi ab yerine siteyi sandboxa ziyaret ettirelim :D 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam yeni fazla üstüne gitmeyin zamanla raconunu kavrar buranın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

bu koltuklardan alıp pc koltuğu olarak kullanabilirmiyiz :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

adamın suçu yok binmeyin la hemen üzerine bende senin gibi düşündüm aslında hacı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Bandito bunu yazdı

adamın suçu yok binmeyin la hemen üzerine bende senin gibi düşündüm aslında hacı

olabilir ama dimi kanka on numarada rahat olur :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Fiyatların maşallahı var. Tam Tahribatlık.

Üye olmanın şerefine "reklam"ı geçmişsin.

1 hafta 1 ay sonra buralarda olacak mısın bakalım :)

"Destek için Silmeyiniz Konuyu Lütfen"  nedir ya onu da araya sıkıştırmışsın.

"Hoşgeldin" :P

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    conax
    conax's avatar
    Erkek

banlayın ya ozaman herkez sitesinin linkini paylaşmış size sitenin içersinde 500 adet gizli link çıkartırım.
    ben gizlemedim bu kadar ön yargılı olmaya gerek yok ilk defa forumlara girmiyorum 
    on numara ofis koltuğu oluyor kullanan arkadaşlarım var. bende dahil.  

Ne Güzel Bir Söz Değilmi..
    Vermeden Almak C.C Alllaha Mahsustur..

Foruma Dün Sanırım Üye Oldum  Bakalım Bu Şekilde Beni Soğutmazsanız Logo,Banner,Afiş, Konusunda Destek Vericem Sİtede.

kuaforabi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    conax bunu yazdı

banlayın ya ozaman herkez sitesinin linkini paylaşmış size sitenin içersinde 500 adet gizli link çıkartırım.
    ben gizlemedim bu kadar ön yargılı olmaya gerek yok ilk defa forumlara girmiyorum 
    on numara ofis koltuğu oluyor kullanan arkadaşlarım var. bende dahil.  

Ne Güzel Bir Söz Değilmi..
    Vermeden Almak C.C Alllaha Mahsustur..

Foruma Dün Sanırım Üye Oldum  Bakalım Bu Şekilde Beni Soğutmazsanız Logo,Banner,Afiş, Konusunda Destek Vericem Sİtede.

Şimdi öncelikle hoşgeldin ayrıca günaydın. Konuyu sabah açtın reklam koktuğu için silindi ve sana dendi ki biraz ortama alış ardından konu aç. Herkes link vermiş niyetini direk belli ederek en az 300-400 post attıktan sonra link vermiş, yararlı mesajlar yazmış kalıcılığını kanıtlamış vsvsvs onun dışında reklam kokan konular emin ol siliniyor zaten. Ayrıca TBT ortamında da kimse gizli gizli link vermez direk verir gizli gizli link veren bizim ruh olayını tam kavrayamamıştır.

"İlk defa forumlara girmiyorum" demişsin ya işte onu bi aklında sil burası diğer girdiğin ya da takip ettiğin hiç bir foruma benzemez burası herşeyden önce kar gütmez mürid müride saygı, sevgi ve güvenle yaklaşır. Buradakiler bir çok konuda farklı düşünselerde özünde kardeştir birinin işi olduğunda arı gibi çalışırlar öncelikle bu konuda bi anlaşalım.

"Bu şekilde beni soğutmazsanız" komik aba altından sopa göstermek olayının canlı halini sergilemişsin kimseye aba altından sopa gösterip tehdit etme bence hiç gerek yok burada logo tasarımı yapan, katalog tasarlayan, ücretsiz analiz yapan, eğitim hazırlayan, bedava host veren, vakıflara bağış karşılığı elindeki malını, dijital hesabını hayrına veren insanlarla dolu. Üye listesine bakmadan sana 10 tane profesyonel tasarımcı nicki sayarım hepsine de bi pm atsam bi logo yapar mısın hayrına diye hepsinden de olumlu cevap alacağıma şahitim. Bana da bugüne kadar pm atıp bişey isteyen ya da bişey soran asla olumsuz bir cevap almadı elimizden geldiği kadar yapıyoruz. Tehdit vari üslubu bırak ortama alışmaya bak.

Yazarın anlatmak istediği;

Sen ortama alıştıkca ortamda sana alıştıkça bak buralar cennet olur...

Wordpress - SEO & Digital Marketing