folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Kuaför Koltukları Online Satış Sitesi

Kuaför Koltukları Online Satış Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

@sRcN  mürid güzelce olayı sana özetlemiş. Bak kardeşim sana niye geldin diyen yok geldin hoşgeldin iyiki de geldin Mürid çevremiz biraz daha genişliyor. Ama unutmaki sen daha mürid değilsin mürid adayısın. Evet kendi sitelerinin linkini paylaşacan bi ton adam var burada. Ama unutmaki onlar gelir gelmez direk hadi şu benim sitem size indirim yapayım da benden alışveriş yapın demiyorlar. Bende bir çok link paylaştım ama paylamamda ki amaç benim sitem şu alışveriş yapın değil sitelerde bir sıkıntı oluyordu çözemediğim buradaki değerli kardeşlerimden bunun çözümünü sormak için yazıyordum o sitenin linkini. burası nasıl bi yer biliyor musun kardeşim? Eğer mürid olabilirsen gerçekten burada @zalimadam ki kendisini hiç tanımam daha önce muhabbetimizde olmadı, hadi kalk kızı kaçıralım der sana :)) Cebinde paran mı kalmadı hesap numaranı özelden atarsın birine yardım için koşar herkes ( ama burayı çok dikkatli oku eğer ki kendini kanıtlarsan olabilecekleri söylüyorum sana ). Ya da bi derdin mi var seninle sabaha kadar dertleşecek adam dolu burası.

Bak güzel kardeşim bu tarz konular ayrıca zaten açılıyor. İçimizde kim ne iş yapıyorsa bilelim diye. Konu içeriği ise şu kim ne iş yapıyorsa herkes bilsin ki iş yaptıracağımız zaman dışarıya gitmesin içimizden birileri yapsın, dışarıya göre eğer fiyat pahalıysa bile mürid yapsın işlerimizi paramız dışarıya gitmesin bizden birisine gitsin diyen insan kaynıyor burası. Benim sana tavsiyem bir süre konu açmadan takılman burada birazcık ruhu kapmaya çalış.

Dediğim gibi hoşgeldin tekrardan :)

Edit: Bir ekleme daha yapayım, diyorsun ya ilk defa forumlara girmiyorum diye. Eğer buraya forum mantığı ile bakarsan burada tutunamazsın. Senin girdiğin dolaştığın yerler forumdur, ama burası bir forum değil burası bir ailedir unutma. Millet sabahın köründe bilgisayarını açınca facebook a twitter a girer bizler gözümüzün çapağını yıkamadan tbt ye geliriz ;)

sezginari tarafından 05/Ara/15 09:50 tarihinde düzenlenmiştir

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    conax
    conax's avatar
    Erkek

Guzel aciklama yapmissin bu acidan bakmadim ben oke biraz takilayim tahribat etmeden

kuaforabi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    conax bunu yazdı

Guzel aciklama yapmissin bu acidan bakmadim ben oke biraz takilayim tahribat etmeden

Bu konu zaten silinecek :)
    Bari silinmeden buradan sorayım, benim logo ne alemde :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    conax bunu yazdı

banlayın ya ozaman herkez sitesinin linkini paylaşmış size sitenin içersinde 500 adet gizli link çıkartırım.
    ben gizlemedim bu kadar ön yargılı olmaya gerek yok ilk defa forumlara girmiyorum 
    on numara ofis koltuğu oluyor kullanan arkadaşlarım var. bende dahil.  

Ne Güzel Bir Söz Değilmi..
    Vermeden Almak C.C Alllaha Mahsustur..

Foruma Dün Sanırım Üye Oldum  Bakalım Bu Şekilde Beni Soğutmazsanız Logo,Banner,Afiş, Konusunda Destek Vericem Sİtede.

tahribatta kendini herkesle bir tutmayacaksın olay tamamen niyete bağladır dün üye olup bugün böyle konu açarsan (zamanında bazı arkadaşlarda yapıyordu) herkes tepki gösterir

bu şekilde seni soğutmazsak logo banner konularında destek verecekmişsin tahribat senin logona bannerına muhtaç değildir hiç takip etmediğin belli kimler kimler gitti emin ol senin logo banner onların yanında iliği kurutulmuş solucan gibi kalır

zamanla anlarsın anlayacak kadar kalırsın inşallah

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    conax
    conax's avatar
    Erkek

@Dj_Alper   Senin Önce Emeğe Saygın Olsun 
    Oke İstemiyorsanız Silin Bu Konuyuda Benide Daha Ne Diyelim Kimseyle Kendimi Kıyaslamam ki Karşılık Bekleyen biri Değilim Ben 
    Konuyu Kapatın Benide Atın En güzeli Böyle 

kuaforabi.com