folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Küçük Kıza Tecavüz Eden Şerefsizin Yakalanması İçin Yardım PLS

Küçük Kıza Tecavüz Eden Şerefsizin Yakalanması İçin Yardım PLS

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başlıktada yazdığı üzere şerefsizin birisi küçük kıza tecavüz edip kaçmış üstelik bu ilkte değilmiş. Kaçarken sadece biyerin güvenlik kamerasına takılmış kullandığı arabanın görüntüsü... Tanıdık bir Komiser benim yapabilceğimi düşündüğü için bana getirdi uğraşmışlar tespit edememişler benimde 2günden beri denemediğim yol yordam kalmadı plakaya tespit edemedim.Son çare tbtde paylaşayım istedim.

dvr uzantılı 10 15sn lik bir görüntü ve onu resme döktüğüm parçalar var. Başka delil yok yakalanması için eğer plaka tespit edilemezse serbest biçimde gezecekmiş p.kurusu. Çok önemli ve emniyet içinde riskli bir konu olduğu için görüntüleri burdan paylaşmıcam her ihtimale karşın yakalanan şerefsizin linç vb. uğramaması hemde bana güvenen abileri zorda bırakmamk için sonuçta ben polis deilim vs.

Diyeceğim şudur görüntü netleştirmeden anlayan yada 10sn hızlıca akan videodan plaka tespiti yapabilirm diyen birileri varsa lütfen çok acil bana pm atarsalar resimleri isteyen olursada videoyu göndericem ama gerçekten güvenilir ve yapabilceğine emin olan kişiler gönderirse çok sevinirm. çok hassas bir konu o yüzden dikkate alıcanızı umuyorum en azından serbest gezipte başkalarının canını yakmasın o.ç. 

Kendi özel işim için filan değil zaten plaka tespit edilir yakalnırsa haberlerde duyarsınız belki gizli kahraman olursunuz ama vatana millete eminim çok hayrınız dokunmuş olur. Teşekkürler şimdiden herkese... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoYSaL
    SoYSaL's avatar
    Erkek

Emniyet yakalayamıyorda sana mı getiriyo.Ne gunlere kalmışız.Artık kendi işimizi kendimiz göreceğiz.

iyi valla ben eve alam iki keleş yarın,haydi bismillah.

baksanıza adam ırzımıza gececek polis de polis bile olmayan birinden yardım isteyecek eee normal.o da gelip forumlarda yardım isteyecek sonra...allah kerim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Yazdığın oLayLarın gerçekLiğinden şüpheLiyim. PoLisLerde bunu gerçekLeştirebiLecek eLemanLar mevcut. Ki oLay zaten hiçte öyLe hafife aLınacak bir durum değiL sözde bahsine göre. Bunu bayağı iyi bir şekiLde değerLendirecekLerdir değerLendirmeLeri gerekir. Yani oLay şimdi sana mı kaLdı? Pek inanasım geLmiyor. Kimsenin yardım etmemesi taLebindeyim.

Sadece bi imza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SoYSaL bunu yazdı:
    -----------------------------

Emniyet yakalayamıyorda sana mı getiriyo.Ne gunlere kalmışız.Artık kendi işimizi kendimiz göreceğiz.

iyi valla ben eve alam iki keleş yarın,haydi bismillah.

konuyu gereksiz yere taşıma emniyet yapamıyor dediğin orda uzaylılar yok senin benim gibi insanlar var bende yıllardır yardım edebilceğim her konuda yardım ediyorum büyüyünce öğrenirsin bazı şeyleri ve senin gibi birleri ahkam kessin diye paylaşmadım arkadaşım ses etme ve işine bak tamam...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

Bireysel sex evet diyor , tecavüzcü arıyor.İmzanla tecavüzcü konusu çok zıt gitmiş söyliyim dedim.Ayrıca bilişim polisi ne güne duruyor çok merak ediyorum.

....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PcK0 bunu yazdı:

Yazdığın oLayLarın gerçekLiğinden şüpheLiyim. PoLisLerde bunu gerçekLeştirebiLecek eLemanLar mevcut. Ki oLay zaten hiçte öyLe hafife aLınacak bir durum değiL sözde bahsine göre. Bunu bayağı iyi bir şekiLde değerLendirecekLerdir değerLendirmeLeri gerekir. Yani oLay şimdi sana mı kaLdı? Pek inanasım geLmiyor. Kimsenin yardım etmemesi taLebindeyim.

benim nasıl biri oldğumu beni tanıyan az çok bilir yıllardır tbtde takılıyorum ve polis karakollarının bilgisayarlarına baktığımdan haberi olan bir çok insan var demekki biryerde tıkanıklık olmuş ve ben burda paylaşma gereği hissetmişim deşifre etmemem gerekiyor.... aslında benim ulaşmak istedğim kişiler sen ve boş laf üretenler deilsiniz.Böyle bir konuyuu gecenin bu saati götümden uydurup açıcak deilim Ender abiyi msnde göremediğimden acil olarak konu açmam gerekti zaten gerekli kişiler ulaşırsa silinmesini isticem yarın finalim var o yüzden yoksa ben elimden ne geliyorsa yapmaya devam edicem...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoYSaL
    SoYSaL's avatar
    Erkek

Kestiğimiz ahkam değil eğer sen yalan söylemiyorsan haberlere çıkması gereken o senin komiser amcandır.cunku bu o kisinin yakalanmasından daha onemlidir.biz ona guvenip basimizi yastiga koyuyoruz.benim 2 yıl onceki telefon mesajlarımı çıkaran emniyet senin hayalinin 10 sene otesindeki teknolojiyi icabında kullanıyor.asil sen buyuyunce ogrenirsin ki biraz hayalgucun olmadan konu acmazsin.hic dusunemedin mi emniyetin forumlara muhtac olmayacagini dusunecek kadar buyudugumuzu...

Edit :  

Belki sartlari konuyu boyle sunmana sebep oldu.Sen dogrusunu acikla valla elimizden ne geliyorsa yardimci olalim.Anlayisli muritleriz,dalga gecmiyorum ciddiyim.Hani insanın aciklamamasi sansurlemesi gereken seyler olabilir.eger fazla ozel degilse dogrusunu acikla bence

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

media_center bunu yazdı:

Bireysel sex evet diyor , tecavüzcü arıyor.İmzanla tecavüzcü konusu çok zıt gitmiş söyliyim dedim.Ayrıca bilişim polisi ne güne duruyor çok merak ediyorum.

daha önceden kalmış birşey ne alaka imzamla konuyu saptırma... bireysel sexe evet gruba karşıyızda ne var onu anlamadım annen baban seni osurarak mı çıkardı ? yada grup kurarak mı ?

Görüntüler öyle ahkam keseceğiniz gibi basit değil tespit edilmiyor işte zorla konuşturuyorsunuz adamı şerefsiz prezervatif kullandıysa nasl yakalıcaksınız gören duyan olmadıysa hee bi söylesinize?  

Allah aşkına rica ediyorum KONUYU KİRLETMEYİN... ne düşündüğünüz umrumda değil...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Bana güven diye birşey söyLemedim hatta ben kimsenin yardım etmemesi taLebindeyim.

Hem konuyu kirLetmekLe aLakası yok. Çünkü poLisin böyLe birşeye ihtiyacı yok. Bu istediğin şeyin aLtında başka bir amaç yatıyor. Sözde kurduğun hikaye bahsettiğin şeye hizmet etmeyecek başka amaçLar için kuLLanıLacak bu gayet açık ve ortada.

Sadece bi imza..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

birader kaliteli plaka tespit programı gerek. olay yerinde sivil polisler nöbet tutsunlar kıza sapığın fotoğrafını belirletsinler.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

birader kaliteli plaka tespit programı gerek. olay yerinde sivil polisler nöbet tutsunlar kıza sapığın fotoğrafını belirletsinler.

plaka tespit edilmiyor işin kötü yanı o arabanın markası herşeyi belli... farkındaysan onları yapmıyorlar yazmadım adamlar arıyorlar ama plaka çözülürse anında yakalancak d y understand ? Türkçe anlatamıyorum galiba şerefsiz er yada geç yakalanıcak kaçarı yok ama şuan yakalanması için tek delil...

rica ediyorum konu açılmamış gibi işinize bakın, soru sormayın... Üyeliği yeni olanlara yada az çok tanımadıklarıma resimleri gönderebilceğim, güvenebileceğim bir konu değil... 

Pcko mail adresimi sana gönderdim üyelğin biraz eski die ama sana gerek yok... eğer farklı bir amaca hizmet ediyorsm senin gibi olayım zaten;) 

Toplam Hit: 7026 Toplam Mesaj: 44