folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kürt Olmak Potansiyel Suçmu Arzeder ?

Kürt Olmak Potansiyel Suçmu Arzeder ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TEINER
    TEINER's avatar
    Erkek
    PacoRabanne bunu yazdı:

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK: " NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE...!!!! "

Zayıflar,kazanmak için bizleri kendi gücümüzden utadırmaya mahkumdurlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ladre
    ladre's avatar
    Erkek

walla bak kanka bu konuyu ben acacaktım aslında ama  millet kimbilir nasıl anlar  dedim vazgectim  bende kürt üm ve tahribat.com un formlarına bakarsanız kürtlerle ilgili gercekten cok agır yazılmıs yazılar var ve hiç dokunulmamış bile bunlara cok ayıp site addminleri felan da bu görüsedir diye bende tahribat.com a girmyi azaltmıstım sorugum bir iki soruya cevap almak için yanlızca bakıyotum son günlerde. mesela gecen cevap yazdım bir arkadasa ismi  DOGUHAN (tahribat gitaristi ) İMİŞ  forumun baslıgıda su 2006 ya 5 kala taksim meydanı okuyun bir bu doguhan arkadasın yazılarını anlarsınız bir toplum nasıl kücümsenmiş ilginc ya insan lık sucudur bu bence

ir2 kardesim gercekten anlamlı bir cevap yazmıssın ama yanlısın var eger ben yanılıyosam:kürtler güzel vatanımız TÜRKİYE de azınlık degildir.MİSAK-I MİLLİ sınırları içerisinde TÜRKİYE  CUMHURİYETİ devletinin kurucu  ögesi kabul edilmiştir.ama niyetinin  iyi oldugu okadar belliki cidden saol türklerle kurtler birbirini savunacak kadar kardesmişleer

son bi şey kürt lerle ilgili böle yazı yazan arkadaslara eminim bu vatan için ömrünüzde hiç yemin etmemişsinizdir ben ömrümün 18 ayını bu vatan için askere gideerek verdim cünkü görevimdi borcum du vatana .virgül gibi büzülmeden egilmeden gittik geldik,ama bu kadar milliyetci görünüp askerden kacmak  için binbir türlü yol arayan arkadaslar anlattıgım seylerden  hiç bi şey  anlamazsınız siz zaten

bildiklerini hayatla yüzleştir ve sınamaktan korkma , dogruyla yanlışı ancak o zaman ayırtedebilirsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

ReaL_KurD bunu yazdı:

hönk?!?!?!

ben potansiyel suçmuyum lam şimdi annamadım :D

suçluuuuuuu:D

bakın ben amele_2 ile nasıl iyi anlaşıyosam sizde öyle iyi anlaşın kardeşlerim :D demi lan ipne amele

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek

Türkiye Çapına Bakarsan Türkiyenin Milli Servetini ve Türk Milleti Yapısını İçten Bozmy Çalışam Kim tabi ki Kürtler Adamlar Fırsat Blsalar Gırtlaklar Gece Sokaklarda Herkes Dolaşamıyo Neden Önüne Bi Kürt ÇIkarda Beni bıçakla hekes bi kürt tnerciden korkuyor artık kürtleri savunmaı bırakın herş ortada işte nei savunuyosunuız..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    adam bıçakladığımı hatırlamıyorum? kimi bıçakladım lam şimdiye kadar söleyin a.q. :D tinerde çektiğimi hatırlamıyorum dai walla hatırlasam yeminlen sülerim

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek

Ne istionuz lan şuncağcık çocuktan ağzı var dili yok a.q

ben bu konuda ir2'ye katılıyorum...

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaCKWHITE
    BLaCKWHITE's avatar
    Erkek
    Kürtlere oldum olması uyuz olurum nerde bir kürt 1 dürt 2 sürt
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    tinercilerin geneli kürt mü diyosunuz yani? o zaman şu açıdan bakın sen-biz onlar kürt leri ezer onlara iş vermezsen nasıl kalkınacak kürt lan o da insan, eğer aile sine bakamazsa ne yapsın? mecburen aile dağılacak. saçma sapan konuşmayın. kardeş kardeş oturun. ben bu güne kadar Real_kurd ün herhangi bir user ile sorunu olduğunu görmedim (amele_2 hariç :D.). Allah böyle tartışmaları ortaya atıp (konuyu açandan bahsetmiyorum yanlış anlamatyın) ülke yi karıştıranların belasını versin. Alevilik miş, sünnilimiş. sağ mış solmuş ne önemi var hepimiz bu ülkenin vatandası değilmiyiz??

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Aklı olan insan olaya  Kürt-Türk diye bakmaz...burada suçlar tiner hırsızlık bu insani değerlerle ilgilidir....Eğer aile yapında yetişme tarzında bozukluk varsa veya ekonomik olarak çok sıkıntılı isen hırsızlık gasp gibi suçları işleyebilirsin...Ne bilim tinerci olmak Kürt olmak demek değildir...Mantıksızlık salaklık ahmaklıktır böyle bir düşünce...Böyle bir düşünceye saygıda duyulmaz...Bugün bu düşünceyi ortaya atan kendine milliyetçi diyen ama aslen milliyetçilikle ilgisi olmayan...Kürtleri bu vatana ihanet etmekle suçlayanlar butür savlarla asıl en büyük ihaneti kendileri yapmıştır...Kürt ve Türk Kurtuluş savaşında ve Çanakkalede göstermiştir ayrılmayacağını..Birbütün olduğunu kardeş olduğunu...Wilson ilkelerine göre Kürtler bağımsız bir devlet kurabilirlerdi ancak bizlerle birlikte olup yüzyıllardır birlikte yaşadağı kardeş saydığı akraba olduğu Türklerle birlikte bir cumhuriyet altında birleşmeyi kabul etmiştir..Diyap ağa Kurtuluş savaşı sırasında emperyalistlerin yüzüne tükürürcesine Mustafa Kemalin yanında yer almıştır....Cumhuriyet döneminde devletin verdiği balo türü eğlencelerde Kürtçe oyun havaları ağıtlar çalınıp söylenirdi..Bunu resmi kanıtı var Atatürk bir davetiyesinde çalınacak müziklerin listesini yapıyor kendi eliyle ve davetiyeyi bastırıyor Kürtçe türkülerde bunun içinde yer alıyor...Yani Türk-Kürt diye bir ayrımımız bir kimlik sorunumuz yoktur artık...Kürtler bu ülkenin kurucu unsurlarıdır...eğer gerçekten ihanet edip ayrılmak isteseler bugün gökten Peygamber insene buna engel olmazdı..Nasıl biz Kurtuluş Savaşında emperyalistleri denize döktük..binlercesi üstümüze geldi bizden 10 kat daha güçlüydüler...1.dünya savaşında ittifaklı iken yenildiğimiz onca devleti nasıl tek başımıza devirdik..çünkü bağımsız olma amacımız vardı ve bunun önünde hiç kimse duramazdı ve sonuçta Hürriyet bayrağını çektik...kürt memette vuruldu bu uğurdu türk ahmette vuruldu....işte söz konusu hürriyet olunca ve kürtler gerçekten ayrılmayı istese hiç kimse bunun önündeduramaz...Ama biz asyalıyız birlikte yaşama kültürümüz var yıllardır birlikteyiz zaten rüyanızda ayırırsınız...bu tür provakatif konularıda pek doğru bulmuyor...

NE MUTLU TÜRKÜM diyene sözünü Mustafa Kemal Nutukta açıklamıştır ne anlama geldiğini...

"Bizler Türkiye ahalisi olarak istikla harbi ile hürriyetimize kavuşup ihtilal ile cumhuriyeti ilan ettik ve Mısakı milli sınırları içerisindeki iki kardeş kavim Türk veKürt kavmi olarak Türkiye Cumhuriyeti ve Türk kimliği altında birleştirk.İhtilal yaparak cumhuriyeti kuran Türkiye ahalasine TÜRK denir.

Kimse çarpıtmasın olayı....

İr2 ye mantıklı açıklamasından dolayı teşekkür ediyorum.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

problem yok lazlar tatarlar cerkesler...vsvs herkes turkum dıyo aralarında bı kurtler turkum dıyemıyo deseler problem kalmayacak biz burda ciddi savas verıyoz kurtlere karsı adamlar ınadına bız kurduz kurd devletı kurcaz dıyolar

gelde mına koyma ıste ? nasıl kardes dıyecen kurtlere?

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
Toplam Hit: 5475 Toplam Mesaj: 25