Kurtlar Vadisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KurTh
    KurTh's avatar
    Erkek
    Dizi süper ama bazı saçma kareleri olmuyor değil.Tabi kii reklamları unutmamak lazım ki o başka bir konu.Bide RTüK yasaklamıyomu şöyle şu diziyi çiziyorum kafayı.Yok neymiş kafa kesmiş.Ulan Mafya dizisi herifler mafya KAFA KESMİCEKDE NE KESİCEK?işin kısası güzel dizi bir bölümünü bile kaçırmadım...

Set By KurTh
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gue
    Gue's avatar
    Erkek

Tamamen gereksiz bir dizi bence. O gün senriste sormuşlar:

'Filmde çok fazla işkence var'. Ve cevap şu ' İşkenceyi biz bulmadıkki.İşkence kabil ve habilden beri var'.

İyi o zaman. Tabancayı ben bulmadım diye adam vuralım bizde. Bu zihniyetle bir halt olmaz

Bir de adamların övünç kaynağı şu: Biz Türkiye'de olmuş ve olmakta olan şeyleri anlatıyoruz

Ulan Türkiye'de hep kötü şeyler mi olur? Hep birileri ölür, birileri öldürülür mü? Birileri kaçırılır birileri kaçırır mı? Böyle bir yer mi Türkiye?

Ben şahsen karakteristik olarak çok vıcık 2-3 arkadaşımın cuma günleri (dizi perşembe akşamı) okulda racon kestiklerini bliyorum. Neden? Çünki dizi de güç mafyanın elinde. Adamlar istedikleri her bir boku yapıyorlar. Dizi kalkmalı, psikolojik sorunlu Türk milletinin psikolojisi daha fazla bozulmamalı...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaneT_GrL
    LaneT_GrL's avatar
    Dişi
    süperrrrdi ama bi zamnlar bence çakırın ölümüne kadr o öldükten sonra çok cıvıdı 1 bölümde sadece nişancıdan kaçtı polat bayıyo yane yok alinin resmi gazetede çıktı fln bilmem sapıttı ama izliorum hala :)))

from the bottom of my heart I will love you till death do us part I promise you as a lover and a friend I will love you like I never love again With everything I am..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    73. bölüm hangisi son olanmi.?

Laaaaaan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Ben indirdim kalitesi çok güzel ama .wmv yapsaydın kapasitesi daha küçük olmuş olurdu...

Evet sonuncu bölüm...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MitNickKevin sacma sapan konu$up adamin kafasini bozma

100 kere soyledik sana wmv yapinca daha buyuk olur diye.

adama baq yaa
    Divx codecle encode edilmi$ videoyu wmv yapip kucultecekmi$iz. Buna bizim koydeki danalar bile guler a.q
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Ulen yapıp burda yayınlamassam banada kevin demesinler, yaw .wmv yapınca hem kalite değişmiyor hemde kapasitesi düşüyor allah allah movie maker'i yuttum bitirdim...

Tamam video'da felan bilgin çok iyi ama bizimde bildiğimiz birşey var ben movie maker ile çok uğraştım kapasitesi çok düşüyor...

Hem ben 4 mb .mp3'ü .swf'ye çevirerek 500 kb yapmış kişiyim :))) biraz kalite düştü ama sonunda kanıtladım, bunuda kanıtlayacam...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

genellemede bulunursak nerdeyse tüm tahribat sewerek izliyo bu diziyi hatta dizi sırasında irc.tahribat.com daki geyikler mütiş oluyo her reklam arasında hatta dizi sırasında anlık yorumlar geliyo
    dizi hakkında ise dizinin 2. kezs boku çıkıo bu aralar (1.si çakırın ölmesiydi)

ayrıca türk milleti bu dizi hakkındaki karşıt yorumlarındaki genel gerekçesiyle tam bir koyun milleti olduğunu ortaya koymuştur diziyi izleyip "onu kesti bunu parçaladı" gibi haberlerde mantık olabilirmi?  yada burda suçlu dizimidir bunu yapacak adam gazetede okuduğu cinayet haberiylede gaza gelir, kişinin kendi içinde biten bu olay bu diziyle alakası yok. diğer kanallar karalamaya çalışıyo türk milletide koyun milleti zaten ( geçmişte tsunami sonrası msn de nicke (L) ekleme kampanyası(!)nda görüldüğü gibi ), koyun olmayalım

Toplam Hit: 6975 Toplam Mesaj: 55