folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kürtler Türkmenlere Saldırıyor,Peki Türkiye Ne Yapıyor?

Kürtler Türkmenlere Saldırıyor,Peki Türkiye Ne Yapıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:
    -----------------------------
    yaa   bak petrol çıkaran arap ülkelerine  hangisi adam olmuş da bu ırak lı kürtler olucak ya abd bırakır mı ,, hem birbirlerini yerler,, ülkem huzur içinde olsun da zikimde değiller, zaten şurda petrolun kaç yıllık ömrü kaldı

Gözümsün Mantıklı bir açıklama işte. Ülkem Müreffeh olsun, Dirliğimiz Bozulmasın Kerkük Merkük Yerler zaten bunlar birbirinin başını. Bulaşmamak gerek yada Bulaşılacaksa Adam gibi yapılmalı Bu iş. Tam Güç Ordu Yığınak Yapmalıdır. Amerika yada Dünyadan Kimse dinlenmeden. 

Amma Velakin Ters teperse Tüm Dünyayı Karşımıza Alırsak Evdeki Bulgurdan olma ihtimalide yok değil. Yinede diyorum Kanaatimce Böyle Tam Güç Bir Operasyon Namümkündür.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek

anisiz59 bunu yazdı:
    yaa   bak petrol çıkaran arap ülkelerine  hangisi adam olmuş da bu ırak lı kürtler olucak ya abd bırakır mı ,, hem birbirlerini yerler,, ülkem huzur içinde olsun da zikimde değiller, zaten şurda petrolun kaç yıllık ömrü kaldı

Burnun dibinde senin toprağında gözü olan bir devlet varken senin nasıl huzur içinde olacaksın merak ediyorum.ABD bile onbinlerce km uzaktaki tehdit unbsurlarını ortadan kaldırmak için mücadele ederken biz burnumuzun dibinde belaya davetiye çıkarıyoruz.Yılanın başını küçükken ezmek gerek demişler biz hala lay lay lom.Herşeyu kontrolden çıktıktan sonra mı kafamızın çalışması gerek.Bir şeyin kıymetini anlamak için onu kaybetmek mi gerek.Geleceğimiz kurtarmak için uzun vadeli planlar yapmak gerek büyük politikalar üretmek gerek

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

evet komşularımı  sayıyorum

yunanistan : üzerimizde gözü var

ermenistan : zaten malum

suriye : yıllarca teröre destek verdi

iran: gerek rejimimizi beğenmiyor gerekse yıllarca savaştık bakmayın abd den göt korkusuyla bi yakınlaşma oldu

ırak ( ABD ) : ya hangi komşumuzla iyi ilişkilerimiz sana birşey söyliyim bi sikim olmaz bu adamlardan ,,, en azından dostu

düşmanı tanırsın,,, öyle arkadan kahpece vurulmazsın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

"""""ABD bile onbinlerce km uzaktaki tehdit unbsurlarını ortadan kaldırmak için mücadele ederken """""

ya   bugün hiç bir ülke ABD  yi vuramaz ABD  topraklarını vuracak ne kapasiteye ne de göte sahip,, ya adamlar zaten

kendini dünyanın jandarması sanıyor kaldi ki örnek veriyorum , iran da abd ye gönderilecek bir füze yolda 10 kez düşü-

rülür, ABD kilometrelerce öteye kendini korumak için değil saldırgan politikasını genişletip sömürgelerine tam bir hakimiyet

kurmak için gelmiştir...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Posmort3m bunu yazdı:
    efrasyap bunu yazdı:

hepiziin atası bunu üstüne yemin etti...

abi su haritayı koyup da ondan sonra kurtlerin yaptıgı haritalara laf edenlere uyuz oluyorum..daha eski haritalarımız var onları cıkartsak daha iyi o zaman?

O haritada yer alan en ufak toprak parçası dahi bizim yani Türklerin analarının ak sütü kadar helaldir.Yüzyıllar boyunca sahip oldugumuz,bizim korudgumuz ve masa başı oyunları ile kaybedilen bölgelerin bir harita dahilinde gösterilmesi kimseye batmasın.kürdistan sevdalı o.çları var olmayan ve hiç bir zaman olmamıs bölgleri gösteren kendi hayal güçleri yaptıkları kıyırıktan haritlarla bunu karşılastıran adamdan şüphe duyarım.

Yaptıgınız seyler yanlıs,bunun o kıytırıktan pacavralarla karşılastırlması dahi teklif edilemez.Ne biçim zihniyet bu ya. 

zihniyetimin temelinde saygı yatar başkalarına saygı kendime saygı  demektir...

neden sadece ırakta bir kaç yer ve doguda bir kaç yer biz sadece buraları mı yönettik yuz yıllar boyunca ?

ben artık ne bir karış toprak isterim ne de bir karış toprak veririm..şu saldırgan politaknızdan , asarım keserim uçurum şeklindeki düşüncelerinizden vazgecmenizi temenni ediyorum..

ben artık halkımın sadece çene çalarak oturmasını değil harıl harıl çalışarak muasır medeniyet seviyesine ulasmasını istiyorum...ki bu seviye ye ulastıgımız zaman simdiki gibi masaya tekme tokat girmeyip sadece bir yumrugumuz yetecektir anlatmak istediklerimizi...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek
    Posmort3m bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:

Posmort3m bunu yazdı:
    efrasyap bunu yazdı:

hepiziin atası bunu üstüne yemin etti...

abi su haritayı koyup da ondan sonra kurtlerin yaptıgı haritalara laf edenlere uyuz oluyorum..daha eski haritalarımız var onları cıkartsak daha iyi o zaman?

O haritada yer alan en ufak toprak parçası dahi bizim yani Türklerin analarının ak sütü kadar helaldir.Yüzyıllar boyunca sahip oldugumuz,bizim korudgumuz ve masa başı oyunları ile kaybedilen bölgelerin bir harita dahilinde gösterilmesi kimseye batmasın.kürdistan sevdalı o.çları var olmayan ve hiç bir zaman olmamıs bölgleri gösteren kendi hayal güçleri yaptıkları kıyırıktan haritlarla bunu karşılastıran adamdan şüphe duyarım.

Yaptıgınız seyler yanlıs,bunun o kıytırıktan pacavralarla karşılastırlması dahi teklif edilemez.Ne biçim zihniyet bu ya. 

zihniyetimin temelinde saygı yatar başkalarına saygı kendime saygı  demektir...

neden sadece ırakta bir kaç yer ve doguda bir kaç yer biz sadece buraları mı yönettik yuz yıllar boyunca ?

ben artık ne bir karış toprak isterim ne de bir karış toprak veririm..şu saldırgan politaknızdan , asarım keserim uçurum şeklindeki düşüncelerinizden vazgecmenizi temenni ediyorum..

ben artık halkımın sadece çene çalarak oturmasını değil harıl harıl çalışarak muasır medeniyet seviyesine ulasmasını istiyorum...ki bu seviye ye ulastıgımız zaman simdiki gibi masaya tekme tokat girmeyip sadece bir yumrugumuz yetecektir anlatmak istediklerimizin yerine ulaşabilmesi için...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anisiz59
    anisiz59's avatar
    Erkek

evet sana katılıyorum kardeş ,,, yoksa banane başkasının toprağından her millet kendi kararını kendisi versin yukarıda bir arkadaş belirtmiş ülkemizde maalesef ümmetçilik milliyetçilikten ağır basıyor diye , evet ne yazık ki önümüzdeki en büyük sorun da bu zaten,, zaten AKP hükümetiyle DTP nin de anlaştığı mı çakıştığı mı desem, nokta bu...

Türkiye ne yazık ki yavaş yavaş bir kürt-islam devleti haline gelmeye başlıyor,,,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Hayır arkadaş,yanlış düşünüyorsun.Ben sana poltikamdan bahsetmedim.Yaptıgın seyin yanlış oldugunu söyledim sadece.Kime saygı duymaktan bahsediyorsun.pkklı kürdistan sevdalıllarına mı ?.Onlar kim ki saygıyı hak ediyor.Biz en azından o topraklara hükmettik yönettik savunduk.Ama onlar ne bu topraklara sahip oldular nede savundular.Onların uyduruk haritası ile bizim geçmişimizde yer alan gerçek haritaların arasında büyük fark vardır.Çünkü bizim ki gerçektir.Beni ne senin düşüncen nede politakan ilgilendirir ben sadece saygı kelimesi altında yatanlara bakarım.Ve bu konusa saygı maygı yoktur.

Kaldı ki kürdistan sevdalıları yıllar öncede vardı.Ama istedikleri toprakları hiç bir zaman savunmadılar her zaman düşmanın yanında olup o toprakları onlara vermelerini beklediler.Bu bugunde böyle Haçlı seferleri sırasındada öyleydi degişen bir şey olmadı.Onlara ve hayal mahsülü haritalarına saygı göstermek köpeğin önünde secdeye varmaktır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

BAAL bunu yazdı:

Hayır arkadaş,yanlış düşünüyorsun.Ben sana poltikamdan bahsetmedim.Yaptıgın seyin yanlış oldugunu söyledim sadece.Kime saygı duymaktan bahsediyorsun.pkklı kürdistan sevdalıllarına mı ?.Onlar kim ki saygıyı hak ediyor.Biz en azından o topraklara hükmettik yönettik savunduk.Ama onlar ne bu topraklara sahip oldular nede savundular.Onların uyduruk haritası ile bizim geçmişimizde yer alan gerçek haritaların arasında büyük fark vardır.Çünkü bizim ki gerçektir.Beni ne senin düşüncen nede politakan ilgilendirir ben sadece saygı kelimesi altında yatanlara bakarım.Ve bu konusa saygı maygı yoktur.

Kaldı ki kürdistan sevdalıları yıllar öncede vardı.Ama istedikleri toprakları hiç bir zaman savunmadılar her zaman düşmanın yanında olup o toprakları onlara vermelerini beklediler.Bu bugunde böyle Haçlı seferleri sırasındada öyleydi degişen bir şey olmadı.Onlara ve hayal mahsülü haritalarına saygı göstermek köpeğin önünde secdeye varmaktır.

BAAL Hocam Adam Onlara yada Çizdikleri Haritaya Saygı Gösterelim dememişki, Dikkatle Okursan Anlarsınki Demekte olduğu şeyi. Ne diyor Arkadaşımız Kısaca Özetliyim, Misaki Milli Sınırlarımıza Hakim olalım, Kenetlenelim Gerisi Fıs diyor Bilmem Anlatabildimmi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:

BAAL Hocam Adam Onlara yada Çizdikleri Haritaya Saygı Gösterelim dememişki, Dikkatle Okursan Anlarsınki Demekte olduğu şeyi. Ne diyor Arkadaşımız Kısaca Özetliyim, Misaki Milli Sınırlarımıza Hakim olalım, Kenetlenelim Gerisi Fıs diyor Bilmem Anlatabildimmi.

Ya ben derdimi anlatamıyorum yada siz anlamak istemiyorsunu.Arkadaş bu adam bir önceki mesajında "abi su haritayı koyup da ondan sonra kurtlerin yaptıgı haritalara laf edenlere uyuz oluyorum..daha eski haritalarımız var onları cıkartsak daha iyi o zaman?" demiş mi dememiş mi ?

Bende bunun üzerine yanlış düşünüyorsun demişim.Kavun mu ki bu bi tarafını koklayıp iyi mi kötü mü oldugunu anlıyacan ben her ihitmala karşı sözlerimi hep pozitif yönde kullnarak karsımdakine cevap verdim yoksa onu direkt pkklı diye ilan etmeside kolay ama işte dedigim gibi ben hep iyi niyetle yaklasıyorum.

Ya sen bana,anlamıyorsun körsün demeye geitiryon yada alelen söyleleni anladın ama bilerek çarptıp savunma yapıyorsun.

Bu arada bizim kimseyi suçladıgımız falan yok şimdi çıkıpta vah efendim beni pkklı yaptın ettin demeyin.Misal örnek verdim.Hani bunlarıda söylüyorum çünkü bu sitede çok uzun süredir bu konularda tartısan biriyim karsındakinin ne zaman çamura yatıp hanig sözleri kullancagınıda iyi bilirim.

Toplam Hit: 16945 Toplam Mesaj: 142