Kutsal Damacana İtmeni İzleyenler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Bu gece gittim. İlk seans komikti. 2. seans hiç komik değildi. Paso küfür güldürüyor zaten. Bence 10 üzerinden 7. Sizlerin yorumları nedir?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

10/0

ilki bile daha güzeldi.

Ehl-i Byte
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:
    -----------------------------

10/0

ilki bile daha güzeldi.

ilki bile daha güzeldi demek bence ayıp ilki son yıllarda komedi tarzında seyrettiğim en güzel film onun kadar güzel olabileceğne zaten ihtimal vermiyorum

bu arada henüz filmi seyretmedimm

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

ilk bölüm fena değildi ama 2.bölüm kötüydü (2.yarısı).. bilmiyorum ben beğendim diyemem.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abi gora güzel deği, arog güzel değil, x güzel değil y güzel değil.

Bizim miletimizin bayıldığı tek film, kıllı görgüsüz aygırın insan içindeki davranışları olan recep ivedik.

Zaten onada insanların kendilerini tatmin etmek için gittiklerini düşünüyorum.Bak ne öküzler var, böyle değilim hesabı.Gora, arog izlediğim kaliteli filmdi.Cidden Türkiye de böyle bir iş yapan yok.Efektler, şunlar bunlar.

Gel gellim insanımız cem yılmazdan stand up bekliyor.Olmaz...

Öte yandan küfür güldüyüor değil.7-24 küfür ediyoruz bunu filme çeklim milyonlar gelsin, köşeyi dönelim o zaman ? Küfür yerinde ve güzel kullanmak güldürür.İnce espiri koyuyorsun adamlar anlamıyor komik değil diyor, küfürlü espiri yapıyorsun ki komik değil diyenlere göre cuk oturuyor, onuda beğenmiyorlar.

Eh kemal sunal gibi adamda yok..Sıçtık o zaman.

edit:

yanlış anlaşılmasın, bu film için konuşmadım.Türkiye de komik film bir tek recep ivedik var deniyor genl.Çektiricen beyenmeyenlere bir film , görelim bakalım komik film nasıl oluyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Bizim miletimizin bayıldığı tek film, kıllı görgüsüz aygırın insan içindeki davranışları olan recep ivedik.

Zaten onada insanların kendilerini tatmin etmek için gittiklerini düşünüyorum.Bak ne öküzler var, böyle değilim hesabı.Gora, arog izlediğim kaliteli filmdi.Cidden Türkiye de böyle bir iş yapan yok.Efektler, şunlar bunlar.

Öte yandan küfür güldüyüor değil.7-24 küfür ediyoruz bunu filme çeklim milyonlar gelsin, köşeyi dönelim o zaman ? Küfür yerinde ve güzel kullanmak güldürür.İnce espiri koyuyorsun adamlar anlamıyor komik değil diyor, küfürlü espiri yapıyorsun ki komik değil diyenlere göre cuk oturuyor, onuda beğenmiyorlar.

edit:

yanlış anlaşılmasın, bu film için konuşmadım.Türkiye de komik film bir tek recep ivedik var deniyor genl.Çektiricen beyenmeyenlere bir film , görelim bakalım komik film nasıl oluyor.

hocam kutsal damacana 2 den bahsediyoruz :) kutsal damacana da mı ince espiriler vardı? recep- cem yılmaz feln nerden girdi konuya :D

ok benden de edit: anlaşıldı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

abi robotmusun resmen programlanmışın anında gora recep karşılaştırmasını yapıosn adam kutsal damacana nasıl diye sormuş :D

yaptığın edite karşılık edit : sustum :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zumsuk tam tespit ve tepki insanı oldun çıktın=)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Antikky bunu yazdı:

Zumsuk tam tespit ve tepki insanı oldun çıktın=)

:D hayat insanı değiştiriyor...Bu günlerde durdenizm felsefesiyle yaşıyoruz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

bende gittim aynen film sırf küfüre güldürüyor filmin en çok güldügüm yeri ormandaki sahneydi kezzap atıyorlar kaçın  dedigi yere koptum :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Trance
    Trance's avatar
    Erkek

film'de küfür harici güldüğüm tek yer ormanda karşılaştıkları.. kezzap atıyolar kaçın lan dediği sahneydi.. Onun haricinde küfürlere gülüyorsun. film kötü bence tabi herkesin zevki farklıdır.

Doğru bilgi yoktur..
Toplam Hit: 4649 Toplam Mesaj: 29