folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kuzey Kore 3 Balistik Füzeyi Japon Denizine Attı

Kuzey Kore 3 Balistik Füzeyi Japon Denizine Attı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

Bizim medya ayakta uyumaya devam.. gerçi işleri basından askın simdi .. neyse ..

3. Dünya savaşı çıkaracak bu adam, hayır o değil bütün ülkeler işi gücü bıracak kuzey koreyi haritadan silecekler o olacak :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çin, Rusya ve İran sömürgesi bir devlet. Bu üç ülke aradan çekilsin bir seneye kalmaz ekonomi olarak batarlar. Japonya gibi ordusu olmayan bir ülkeye artistlenmek kolay. :)

mkyb tarafından 06/Mar/17 02:55 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bizim medya zaten ağır uykuda..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

"Japonya başbakanı Shinzo Abe'nin yaptığı açıklamaya göre, provokatif füze testlerinin sonuncusu olarak
    Kuzey Kore, bugün erken saatlerde 3'ü Japonya'nın kıta sahanlığı içerisine olmak üzere 4 balistik füze fırlattı.

Güney Kore askeri yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre, sayısı doğrulanmamakla birlikte çoklu balistik füzeleri
    Çin'in Kuzey sınırına yakın bir bölge olan Tongchang-ri'den 1,000km (620 mil) uzağa fırlatıldı.-----"

anladığım kadarı ile çevirdim.

http://www.reuters.com/article/us-northkorea-missiles-idUSKBN16C0YU

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

alayının derdini sikim 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

Kk hep yapiyo boyle seyleri, endiselenecek bir sey yok.

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Japonya ordu kurmaya calisiyordu en son. Yap islet devret ulkelerinden birini zengin etmek icin iyice sebep artmis oldu

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Kıyamet kopsada kurtulsak, teknoloji geliştikce rahatlık batıyor millete.

Yada illa savaşacaklarsa 50 beklesinler ben öleyim sonra adam bırakmasınlar ya.

Şurada demokrasi yok burada yok diye önlerine gelene saldırıyorlar kuzey koreye niye dokunmuyorlar.  

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

dünyayı tamamenyok etmekten fazlasına yetecek füze var dünyada. buna kim nasıl izin veriyor anlamıyorum.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSoCan
    iSoCan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çin, Rusya ve İran sömürgesi bir devlet. Bu üç ülke aradan çekilsin bir seneye kalmaz ekonomi olarak batarlar. Japonya gibi ordusu olmayan bir ülkeye artistlenmek kolay. :)

Japonyanın ordusu var

Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Kıyamet kopsada kurtulsak, teknoloji geliştikce rahatlık batıyor millete.

Yada illa savaşacaklarsa 50 beklesinler ben öleyim sonra adam bırakmasınlar ya.

Şurada demokrasi yok burada yok diye önlerine gelene saldırıyorlar kuzey koreye niye dokunmuyorlar.  

teknoloji ile alakası yok her ülkenin hayalleri var

birde durmadan istihbarattan saldırılar  görmediğimiz savaş zaten var ama resmi değil

dünyanın son savaşı 3. dünya savaşına az kaldı herzaman yazıyorum biz görürmüyüz bilmem ama çocuklarımız kesin görecek net 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 5224 Toplam Mesaj: 32
kuzey kore