folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kuzey Kore 3 Balistik Füzeyi Japon Denizine Attı

Kuzey Kore 3 Balistik Füzeyi Japon Denizine Attı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çin, Rusya ve İran sömürgesi bir devlet. Bu üç ülke aradan çekilsin bir seneye kalmaz ekonomi olarak batarlar. Japonya gibi ordusu olmayan bir ülkeye artistlenmek kolay. :)

Japonya'nin ordusu Turkiye'den daha guclu. 

Kuzey kore kendi capinda birseyler yapiyor. Cocuk gibi. Kuzey Kore, Saddam zamani Irak, Kuba vs diktatorluk olan ulkelerde teknoloji gelismedigi icin cok birsey yapamiyorlar. 

Gelismis ulkelerin bakis acisi, zarari yoksa kendi kendine oynasin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çin, Rusya ve İran sömürgesi bir devlet. Bu üç ülke aradan çekilsin bir seneye kalmaz ekonomi olarak batarlar. Japonya gibi ordusu olmayan bir ülkeye artistlenmek kolay. :)

Japonya'nin ordusu Turkiye'den daha guclu. 

Kuzey kore kendi capinda birseyler yapiyor. Cocuk gibi. Kuzey Kore, Saddam zamani Irak, Kuba vs diktatorluk olan ulkelerde teknoloji gelismedigi icin cok birsey yapamiyorlar. 

Gelismis ulkelerin bakis acisi, zarari yoksa kendi kendine oynasin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    eraycnar bunu yazdı
    Roark bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    istnbullu bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    istnbullu bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Kıyamet kopsada kurtulsak, teknoloji geliştikce rahatlık batıyor millete.

Yada illa savaşacaklarsa 50 beklesinler ben öleyim sonra adam bırakmasınlar ya.

Şurada demokrasi yok burada yok diye önlerine gelene saldırıyorlar kuzey koreye niye dokunmuyorlar.  

teknoloji ile alakası yok her ülkenin hayalleri var

birde durmadan istihbarattan saldırılar  görmediğimiz savaş zaten var ama resmi değil

dünyanın son savaşı 3. dünya savaşına az kaldı herzaman yazıyorum biz görürmüyüz bilmem ama çocuklarımız kesin görecek net 

3. savaş zaten kaçınılmaz gibi duruyor ben şunu merak ediyorum acaba hangi ülke bu savaşı başlatmaya öncülük eder?

ÇEMİŞGEZEK!

ülke dedim birader lütfen konuyu saptırma :)

Özür dilerim kardeşim , ben Çemişgezeğin bir gezegen olduğunu hatta bir Evren Kainat olduğunu unutmuşum ...

Ozur dileriz kardeşimiz , bizde Tunceli nin bir ilçesinin ülke olduğunu unutmusuz. Ülke sorusuna verdiğin bu cevap için teşekkür ederiz. :) 

Çemişgezek Elazığ 'ın ilçesi değil miydi?

Esasen Tunceli'nin bir ilçesi ama Tunceli merkeze o kadar uzak ki, Tunceli'ye gidene kadar Elazığ'a gider gelirsiniz. :) Açıkçası engebe faktörü var ve yollar kötü ayrıca terör nedeniyle transit gidemezsiniz, iki de bir kontrol noktasında bagaj açtırırlar ve sayım yaparlar. Eğer feribot zorluğu olmasa, Çemişgezek merkezden Tunceli merkeze gidene kadar Elazığ merkeze 2 kere rahatlıkla gidip gelirsiniz diyebilirim.

Çemişgezek çok güzel bir yer ve Elazığ yakasındaki feribot iskelesinde bulunan balık lokantasında yani 2000'lerin başında Lokman Abi vardı, süper balık yapardı. Şimdi hâlen duruyor mu bilmiyorum ama fırsat bulduğum takdirde gideceğim. O pembe (peçete yerine geçen) kağıtlar ve demir tabak, sürahi...

Lan gözümde canlandı bir koca mazi!

Hey gidi günler...

Caliber tarafından 06/Mar/17 18:53 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

İyi yapmış KİM Dayı

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek

Kim reise laf etmeyin!

SpoofU tarafından 06/Mar/17 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zasox
    zasox's avatar
    Erkek

''yok mu bizde atom bombası 2 tane sallayak hizaya gelsinler '' kim jong-un

yokmu bizde atom bombası ile ilgili görsel sonucu

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

https://twitter.com/PDChina/status/838876170355630080  japonyadaki abd üslerini hedef almış.. yaklaşıyor yaklaşmakta olan :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahus
    siyahus's avatar
    Erkek

Cemısgezek lafını ortaya atandan allah razı olsun babamın memlekedır bugune kadar 2 kez gıtmıs olsam da doga guzellıklerıne hayran oldugum bır yerdır hele o munzur çayı mı oluyor bılmıyorum yanlısım var ıse affolo ama kumsal dökme planları vardı ne kadar gerceklestı bılmıyorum ama gercekten cok ozledıgım bır yerdır ve bu saatte benım yuzumu guldurdunuz :)

Yıldızsız gecelerden güneşsiz sabahlara...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Kuzey Kore tüm taşak geçmelerimize rağmen askeri açıdan sıçırtma kabiliyeti yüksek bir ülkedir bunun temel nedeni tüm halkın aynı zamanda asker olarak yetiştirilmesi, yani donu olmayan adamın dolabında gaz maskesi biyolojik kimyasal saldırıya karşı giysisi var, diğer mevzu tüm araç gereçlerin savaşta kullanmaya uygun olarak dizayn edilmiş olması adam traktörlerin tamamını savaşa uygun yapmış ilkel mi ilkel ama iş görüyor, göt kadar ülkedir ama çok can yakar hele ki nükleer biyolojik kimyasal kullanacaklarını düşünecek olursak oh oh oh japonların ve korelilerin dikkatli olması lazım, elde telefonla selfie çekmeye benzemez savaş.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Yav şu Kuzey Kore yi siktir edin gözünüzde büyütmeyin. 

Kim denen dallama kendini bir bok sanıyor.

Günün birinde ABD, Rusya, Çin bir olup bunu sikecekler ahahhaa :))))

Adam gibi elektrik bile yok koskoca ülkede. Vatandaşları da fırsat bulduğu anda kaçar savaşmaz. Adamlar başka şehire bile gidemiyorlar.

Kendi tutsaklığı için savaşacak bir de.

Toplam Hit: 5223 Toplam Mesaj: 32
kuzey kore