Kvk Ve 1232 Liralık Onarım Bedeli Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    LethaLImpacT bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Tüm telefon servislerinin Allah belasını versin. 

valla hepsi için öyle diyemeyeceğim başkan.

ist-kartal'da bulunan samsung servisine telefon çalışmıyo diye gittim. inceleyip bildirim yapıcaz dediler.

anakartını değiştirildi ücretsiz. güzelce teslim aldım. eyvAllah dedim çıktım :)

Kartal e5'teki kvk'ya gittim. 16 tane vida söküp note4'ün ses tuşunu değiştirecekti. 20 gün kalması gerekiyor dedi.

Kartal'ın içindeki samsung servisine gittim 15dk sonra buyrun dedi. sıra numarası bile almadım, kayıt bile açmadı. Yaptı verdi.

İki serviste kvk'ya bağlı. Dedim orası kvk ise burası ne?

Samsung için sancaktepedeki destek bilişim fabrikasına gidin. KVK ile uğramayın.

---

Nexus4'ü servise vermiştim (LG - ankara yetkili servisi). sadece arka kapak değişecekti. 1 haftada istanbuldan ankaraya arka kapak geldi. 2. haftanın sonunda alabildim telefonu. ben gidip alsam daha çabuk yapılırdı.

Aynı Nexus4'ü istanbul küçükyalıdaki şengüller binasına götürdüm, ekran kırılmıştı. 1 saat sonra ekranı değiştirip verdiler.

işte bundan bahsediyordum hocam. kartal e5 değil çarşıdaki yetkili servise gittim. hop hallettiler, çok sağolsunlar, selam olsun burdan tekrardan.

Metalurjist.
Toplam Hit: 1925 Toplam Mesaj: 11
teknosa onarım kvk