Kyk Kredi Yapılandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

benim belediyede borç vardı onu da kapsar inşallah

borcun nevine göre değişir abi. Kaçak yapı cezası, yol veya  kaldırım tahrip bedeli falansa kapsamıyor. Yani doğrudan belediyeye giden bir bedel ise kapsamıyor. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bende Af  dolayı  KYK için yapılandırma yapmıştım olmamış görünüyor. Daha önce yaptım pandemiden dolayı ödeme yapamadım ondan dolayı olabilir mi sizce. Bunun içinde vergi dairesini aradığım da yapılandırma olacak dedi onu bekleyin demişti bana. Vergi dairesini arıyorum cevap vermiyorlar sürekli meşgul çalıyor.

Vergi dairesine girdiğimde sonuçlarda, Kanun kapmasına giren borç bulunamadı yazıyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Beyler selam,

Vadesi gecmislerde  Asil borc 2.550,00 -  Gecikme Zammi 110,20  -  Toplam Borc  2.660,20    gorunuyor 

Vadesi gelmemislerde Asil Borc  25.001,73  - Gecikme Zammi 0,00  - Toplam Borc 25.001,73  Gorunuyor 

Toplam Borc  lkismda ASil Borc 27.551,73  - Gecikme zammi 110,20  Toplam Borc  27.661,93 gorunuyor 

Her iki borcta ayni belge numarasina sahip 

Bu paranin hepsi ana para mi oluyor simdi icinde faiz sadce 110 TL mi olmus oluyor cozemedim

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

arkadaşlar elime 2bin eur para geçti bu kyk kredimi kapatıcam. daha önce yapan eden varsa nasıl yapılandırma yaparım vs konusunda destek olabilecek olan var mı?

bir yemek ısmarlarım :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

arkadaşlar elime 2bin eur para geçti bu kyk kredimi kapatıcam. daha önce yapan eden varsa nasıl yapılandırma yaparım vs konusunda destek olabilecek olan var mı?

Hocam yapılandırma 31 aralık sondu galiba, ama peşin ödemede indirim olur belki yine de sen bi vergi dairesine uğra bence.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Hocam yapılandırma 31 aralık sondu galiba, ama peşin ödemede indirim olur belki yine de sen bi vergi dairesine uğra bence.

hocam 31 ocağa uzatıldı diye biri bilgi verdi o yüzden sordum

nette de böyle haberler buldum. cuma izin aldım büyükçekmece vergi dairesine gidicem bakalım neymiş ne değilmiş kaça bağlarız pazarlığa girişcez

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2020/12/30/son-dakika-7256-sayili-borc-yapilandirma-basvuru-suresi-uzatildi-kyk-sgk-mtv-ve-vergi-borcu-yapilandirma-nasil-yapilir?paging=3

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

nette de böyle haberler buldum. cuma izin aldım büyükçekmece vergi dairesine gidicem bakalım neymiş ne değilmiş kaça bağlarız pazarlığa girişcez

https://www.sabah.com.tr/ekonomi/2020/12/30/son-dakika-7256-sayili-borc-yapilandirma-basvuru-suresi-uzatildi-kyk-sgk-mtv-ve-vergi-borcu-yapilandirma-nasil-yapilir?paging=3

uzadığını bilmiyordum hocam öyle bir şey varsa 

https://ivd.gib.gov.tr/

adresine giriş yap edevlet ile, soldaki menüde yapılandırma işlemleri var oradan yapabilirsin hocam basit bir şey.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

uzadığını bilmiyordum hocam öyle bir şey varsa 

https://ivd.gib.gov.tr/

adresine giriş yap edevlet ile, soldaki menüde yapılandırma işlemleri var oradan yapabilirsin hocam basit bir şey.

okumadan konuya dalınca böyle oluyormuş. tşkler hocam

başvuruyu yaptım bakalım ne diyecekler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engineer4u
    engineer4u's avatar
    Erkek

Galiba yapılandırmayı patlattım ikinci aydan, Ocak ödemesi şubata kaymıştı martta nisana kaydı sandım meğer bana kaymış,  şuan ne defaaten ne de taksitle ödeme almıyor benzer bir durumu yaşayan var mı ? Çözüm veya gidişat bilen ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    engineer4u bunu yazdı

Galiba yapılandırmayı patlattım ikinci aydan, Ocak ödemesi şubata kaymıştı martta nisana kaydı sandım meğer bana kaymış,  şuan ne defaaten ne de taksitle ödeme almıyor benzer bir durumu yaşayan var mı ? Çözüm veya gidişat bilen ?

Bende benzer durumdayım ama bilerek ödemedim:D mayısta bi paket daha gelecek diyorlar.

Yoksa bekle önce o yapılandırmayı iptal edecekler.

ilk ödediğin parayı mahsuplaşıp düşecekler falan.

Sonra şansa kadere sanaa e haciz ihbarı yollayacklar.

Ardından 15 gün içinde sen itiraz edip ödemek istedğini söylüycen.

Vergi dairesine gidip bildirim yapacan e haciz duracak sana %20 öde diyecekler.

Sen ağlayacan sizlayacan covid diyecen iş aş diyecen 2-3 bin ödeyebileceğini söylüycen gidip vezneden yatıracan. 

ondan sonra şansa olmakla birlikte en az 6 ay ses seda çıkmayacak.

2008 mezuniyetinden borç bekletiom bu taktikle. Ama bu taktikle bile borç bitecek gibi:D 

Toplam Hit: 5735 Toplam Mesaj: 49
kredi kredi kyk yapılandırma