Kyk Kredi Yapılandırma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engineer4u
    engineer4u's avatar
    Erkek
    clogu bunu yazdı
    engineer4u bunu yazdı

Galiba yapılandırmayı patlattım ikinci aydan, Ocak ödemesi şubata kaymıştı martta nisana kaydı sandım meğer bana kaymış,  şuan ne defaaten ne de taksitle ödeme almıyor benzer bir durumu yaşayan var mı ? Çözüm veya gidişat bilen ?

Bende benzer durumdayım ama bilerek ödemedim:D mayısta bi paket daha gelecek diyorlar.

Yoksa bekle önce o yapılandırmayı iptal edecekler.

ilk ödediğin parayı mahsuplaşıp düşecekler falan.

Sonra şansa kadere sanaa e haciz ihbarı yollayacklar.

Ardından 15 gün içinde sen itiraz edip ödemek istedğini söylüycen.

Vergi dairesine gidip bildirim yapacan e haciz duracak sana %20 öde diyecekler.

Sen ağlayacan sizlayacan covid diyecen iş aş diyecen 2-3 bin ödeyebileceğini söylüycen gidip vezneden yatıracan. 

ondan sonra şansa olmakla birlikte en az 6 ay ses seda çıkmayacak.

2008 mezuniyetinden borç bekletiom bu taktikle. Ama bu taktikle bile borç bitecek gibi:D 

sağolasın hocam vergi dairesi ile şansımı deneyeğim bakalım tanıdık vs vakitlice alsınlar olmazsa af bekleriz hiç ödememeye kadar alsnfaksnfa

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    engineer4u bunu yazdı

Galiba yapılandırmayı patlattım ikinci aydan, Ocak ödemesi şubata kaymıştı martta nisana kaydı sandım meğer bana kaymış,  şuan ne defaaten ne de taksitle ödeme almıyor benzer bir durumu yaşayan var mı ? Çözüm veya gidişat bilen ?

Aynen.. Bende Patlattım.. Kısmet Değilmiş Ödemek.. Bakalım Ne Olacak.. 

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

az daha bende gidiyordum son anda fark ettim kaymadığını 2. ayın o yüzden kaçıran çok kişi olmuştur direk vergi dairesine gidip görüşün.

bu arada 2. bir yapılandırma bence gelmeyecek gelse bile bu oranlarda indirim yapmazlar.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Ya ben de ödemeyi unuttum, şimdi herhangi bir vergi dairesine gidersem bu aya kadar olan borçları ödeyebilir miyim? Kalanı da taksit taksit internetten ödesem? 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

az daha bende gidiyordum son anda fark ettim kaymadığını 2. ayın o yüzden kaçıran çok kişi olmuştur direk vergi dairesine gidip görüşün.

bu arada 2. bir yapılandırma bence gelmeyecek gelse bile bu oranlarda indirim yapmazlar.

Hocam bende unuttum internet den ödeyim dedim olmadı. Sıçtık ne bok yiyecem şimdi vergi dairesine gitsem halleder mi ki.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Yapılandırmaları herkes patlatmış ben dahil :D

Arkadaşa vergi dairesinden yine yapılandırma çıkacak bekle demişler..

Zaten bu ülkede bir borç yapılandırması bitmez :)

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam bende unuttum internet den ödeyim dedim olmadı. Sıçtık ne bok yiyecem şimdi vergi dairesine gitsem halleder mi ki.

Hocam 2. taksiti ödemezsen yapılandırma iptal olur. Tamamını öderim dersen faizsiz yatırabilirsin.

Taksite devam edeceksen belli bir günü var o sürede vergi dairesindeki memur İSTERSE yardımcı olabilir. Önceki yapılandırmada bozuldu benim yalvar yakar taksit ödemeyi açtı internetten yatırmıştım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engineer4u
    engineer4u's avatar
    Erkek

vergi dairesine gittim memur da müdür de yapamayız dediler istersen dilekçe ver bu yapılandırma iptal olsun yeniden yapılandırılsın yada bekle düzenleme gelecektir dediler, bende bekleyeceğim.

Varsa tanıdık bu düzende ödemeye yardımcı olacak öderim yoksa beklerim af olur düzenleme olur  belki iptal olur o zamana kadar para pul olur zaten :D

Toplam Hit: 5733 Toplam Mesaj: 49
kredi kredi kyk yapılandırma