folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Monitör Tamiri Hk

Laptop Monitör Tamiri Hk

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Msi marka laptopun ekranda beyaz leke oluştu benim gözüme çarpıp duruyordu cumartesi günü dayanamayıp soktum LCD ekran in katmanlarini ayırdım en altta pleksi benzeri bir maddede kimyasal bir bozulmadan ışığı parlayıp buna neden olduğunu farkettim sildim düzelir diye ama bu bozulma daha da yayıldı çıkarttım arinsin diye bulaşık.deterjaniyka yıkadım daha da garip bir hake geldi filan bugün birebir aynısı olmasada boyut kasa olarak aynı panelden buldum LCD si kırık içini soktim o.malzemeyi aldım bu seferde 0.3 mm kadar daha kalın olduğundan yerine oturmadi

Bu panelin kirigindan bulabilen yada bu malzemenin adını bilen varsa bilen bir arkadasim varmıdır ayrıca pin sayısı aynı herhangi bir panelde takılabilir mi

sunyy2003 tarafından 05/May/20 00:24 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Sana didim kurcalama. 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı

Sana didim kurcalama. 

Hacı kurcalamak yapımda var dayanamıyorum uykularıma giriyor

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

Hocam benim yenisini bulmam lazım durumu vahim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sanırım ışığı yaymaya yarayan buzlu cam gibi bir katman. Mikro tırtıklı olması gerek... Cloroform tirtiklari yok eder daha da kötú edebilir

Yok düz cam gibi ise en dış koruyucu ise ise yarayabilir..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Sanırım ışığı yaymaya yarayan buzlu cam gibi bir katman. Mikro tırtıklı olması gerek... Cloroform tirtiklari yok eder daha da kötú edebilir

Yok düz cam gibi ise en dış koruyucu ise ise yarayabilir..

Aynen o zımbırtı elinde olan varmı bundan bulsam çalışacak kırık filan yok gidip komple ekran almak istemiyorum ama bu zimbirtidan da yok

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Sana didim, kurcalama. 

Hacı kurcalamak yapımda var, dayanamıyorum uykularıma giriyor

^^`

devam.

Evde KloroForm varsa yada muadili temizlik malzemesiyle , parçayı tazeleyene kadar,  @BlackStone_tr 'ın dediği gibi yapsana.

RitmFarbRacourci tarafından 05/May/20 13:29 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Sana didim, kurcalama. 

^^`

devam.

Evde KloroForm varsa yada muadili temizlik malzemesiyle , parçayı tazeleyene kadar,  @BlackStone_tr 'ın dediği gibi yapsana.

Olmaz ışığı ilwtebilmesi için ince çizgiler var zimparalayarak anasını belledim o cizgilerin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Sana didim, kurcalama. 

^^`

devam.

Kloroform, klorak değil... Anastezik.. solursan bayılırsın 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

usta sen de bana benziyorsun ben de televizyonu söktüm ayni nedenle, dediğin panel tozlanmiş islak mendille sileyim dedim lekelendi düzeltemedim de daha da bozmadan kapadim. ama tozu almiş oldum pek beelli olmuyor su an :)

Toplam Hit: 2268 Toplam Mesaj: 20
msi oanel