Laptop Önerisi 3.000 Tl Civarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

uzun süre kullanabileceğim,oyunları üst ayarda kasmadan çalıştırabilen sağlam bir laptop arıyorum.limitim 3.000 tl yi geçmese iyi olur.işlemci hızı ekran kartı vb şeyleri pek iyi bilmediğim için ütün kıyaslayamıyorum.ne tavsiye edersiniz ve nereden almamı önerirsiniz?.teşekkürler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

hocam macbook bak bence :)

burdan

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

hoca 2000 üstü her pc alayına gider ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Verdiğiniz kriterlere uygun ASUS G75VW-TS71 oyun bilgisayarını bulabildim. HDD hızının 5400 rpm hızında olmasının dışında başka bir eksiği gediği yok gibi. İncelemek isterseniz buyrun: http://www.istanbulbilisim.com.tr/g-series-g75vw-ts71-asus-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,36010.html

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Verdiğiniz kriterlere uygun ASUS G75VW-TS71 oyun bilgisayarını bulabildim. HDD hızının 5400 rpm hızında olmasının dışında başka bir eksiği gediği yok gibi. İncelemek isterseniz buyrun: http://www.istanbulbilisim.com.tr/g-series-g75vw-ts71-asus-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,36010.html

hocam batarya ile birlikte 4.5 kg oluyor bu pc. önermem yani.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek
    lenovo y580. Bir incele derim hocam

less than one, more than zero.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/toshiba-x870-11v-x870-11v-core-i7-3610qm-8gb-ddr3-1tb-3gb-gtx670m-173dvdrwbdrw-bt4-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=61565

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    angelofhope bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam, yalnızca performans ve fiyat konusunda kriter verilmiş. Başka kriteri olmadığını düşünerek ilk aklıma geleni söylemiştim. Ağırlığı konusunda haklısınız, pek taşınabilir olduğu söylenemez :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam, yalnızca performans ve fiyat konusunda kriter verilmiş. Başka kriteri olmadığını düşünerek ilk aklıma geleni söylemiştim. Ağırlığı konusunda haklısınız, pek taşınabilir olduğu söylenemez :)

dün level dergisini okurken fark ettim bende bu ayrıntıyı sadece eksi olarak onu ve tasarımı daha hoş olabilirdi demişler.

lenovo ağırlığına bakmadım ama iyi gibi geldi genel olarak.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakan363
    Hakan363's avatar
    Erkek

3000 demiş uçak alınır o parayla :D

www.dunyadailkler.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    angelofhope bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı

Ağırlık konusu hiç sorun değil.en iyi performansı versin yeter.mükemmel tavsiye çok sağol detaylı inceliyorum.

Toplam Hit: 2764 Toplam Mesaj: 20