folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Led TV Tavsiyesi ? LG Mi Samsung Mu ?

Led TV Tavsiyesi ? LG Mi Samsung Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 40-42 inch. bir led tv almayı planlıyorum lg 42lm640s şu an için aklıma yatıyor ama samsung ve philips ler de kafamı karıştırıyor , önerileriniz var mı ve Lg-Samsung versus un da fikriniz nedir ? 

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Lg 640 alma 660 serisi almaya bak bn 47 LA660s kullnıyorum memnunum 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

geçen ay teknosada indiirm vardı LG aldık bizde televizyonda her bok var bi ben eksiğim 42" ekran 3D gözlükte dahil denedik on numara. yanlız harici kumanda satıyorlar birde 140 liraya fareye benziyor onuda al alırken sonra bir yerlere girerken düz kumandayla zor oluyor. 

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

geçen ay teknosada indiirm vardı LG aldık bizde televizyonda her bok var bi ben eksiğim 42" ekran 3D gözlükte dahil denedik on numara. yanlız harici kumanda satıyorlar birde 140 liraya fareye benziyor onuda al alırken sonra bir yerlere girerken düz kumandayla zor oluyor. 

5 dakika once pasif polarize gozlukle lg 3D denedim. daha once sinamayada gitmemistim.
    3D DEHŞET INI YAŞADIM..
    la adam testereyle beni kesiyodu azdaha :D
    matkapla sondaj yapacakti yau...

⊙﹏⊙

(⌒▽⌒)

lg curve yede baktim bana tirt geldi. gozluksuz nasil golgeli ise gozluklude oyleydi. :S

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kesinlikle lg tavsiye ederim. samsungun dayanıklılığına inanmıyorum tvler için. lg ise hem dayanıklılık hem performans olarak daha iyi.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

İkisi de değil. Paran varsa ve koymayacaksa sony w900

qoqo tarafından 08/May/14 21:27 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

kesinlikle bend elg tavsiye ederim hem dayanıklı  hem güzel.

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

fiyat/performans=lg derim

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Vestel dost teknolojiii tabi ki :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

Lg tabikide.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    dayanıklılık derken neyi kastediyorsunuz? tüplü tv değil ki çekmeyince samari çak :)) çoluk çocuk dikkat etsin düzgün montaj edilsin ok dir. Vestel veya yerli tv lere de bakılabilir ama onların kasaları dandik oluyormuş bi mühendisleri söylemişti teknoloji de sıkıntı yok ama fiziksel malesef kaliteli olmuyor dediydi. neyse annenler lg almış vatandan gayet güzel 3D ve smart tv vazgeçilmez değil ama göre fiyat biraz oynar. amma mutlaka dahili hd uydu alıcısı olsun bu vazgeçilmez işte ;)) uzun lafın kısası LG Life's good.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 6052 Toplam Mesaj: 26