folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Led TV Tavsiyesi ? LG Mi Samsung Mu ?

Led TV Tavsiyesi ? LG Mi Samsung Mu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Lg 640 alma 660 serisi almaya bak bn 47 LA660s kullnıyorum memnunum 

aynısı bendede var bende memnunum tavsiye olunur.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

lg almadan git dene, dahili uydu alıcıda kanal geçişleri çok yavaş bazı modellerde

der die das
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı

lg almadan git dene, dahili uydu alıcıda kanal geçişleri çok yavaş bazı modellerde

42lm640s var bende dahili uydy alıcıyı kullanıom  kanal geçişleri ilk zamanlar tv yi kırasın gelio ondan sonra alışıyorsun  kanal geçişleri berbat

3d hiç izlemedim :S

görüntüsü güzel 

sesi iyi

wifi ile bağlandınmı wifi kapat özelliği yok 

eklediğin kanalları slemiyorsun (dahili uydu alıcısındaki yada ben bulamadım )

nette az kasarak gezebiliyorum mail falan kontrol edebiliyorum

normal bi film sitesinden film izleyemiyorum bellek yetersiz deyip kapatıyo tarayıcıyı 

burda baya bi bilgi var http://forum.donanimhaber.com/m_67580805/mpage_34/tm.htm

bimeks te hediye çeki olduğu zamanlar almanı tafsiye ederim 1500--1600tl güzel hediye çeki geliyor :S

samaccc tarafından 09/May/14 01:25 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Bende 42LM620 var. 640 ın ön kasası hoşuma gitmemişti. Birde ne hikmetse sadece teknosada var diye kıllandım biraz almadım o yüzden.

Geçen başka bir konuda da yazmıştım. Microsoft kablosuz klavye mouse setini taktım TVye sıkıntısız çalıştırıyor. Haberiniz olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    5Agustos1921 bunu yazdı
    ArmadA bunu yazdı

geçen ay teknosada indiirm vardı LG aldık bizde televizyonda her bok var bi ben eksiğim 42" ekran 3D gözlükte dahil denedik on numara. yanlız harici kumanda satıyorlar birde 140 liraya fareye benziyor onuda al alırken sonra bir yerlere girerken düz kumandayla zor oluyor. 

5 dakika once pasif polarize gozlukle lg 3D denedim. daha once sinamayada gitmemistim.
    3D DEHŞET INI YAŞADIM..
    la adam testereyle beni kesiyodu azdaha :D
    matkapla sondaj yapacakti yau...

⊙﹏⊙

(⌒▽⌒)

lg curve yede baktim bana tirt geldi. gozluksuz nasil golgeli ise gozluklude oyleydi. :S

hangi film o hacım ? merak ettim . 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hocalar bendeki 3d tv yi netten indirdiğim mkv formatli filmlerle denemistim side by side seklindeydi  tv ust ustte getiriyodu goruntüleri usb ye atip tv den açıyodum .simdi blu-ray player alsam cok fazla fark olur mu kalitede  , netten indirdiklerimde 1080p hd kalitesindeydi .nedersiniz almalimiyim blu ray fiyatlarida dusmuyo gerci

..Morali hep bozuk olan insan..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

plazma al , LG 60" plazması var :D  2500 lere düştüydü mediamarkt ta gördüydüm.

edit : http://www.n11.com/lg-60ph670-full-hd-3d-smart-plazma-tv-P20193733

MaviGozluDev tarafından 09/May/14 11:51 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    5Agustos1921 bunu yazdı

ArmadA bunu yazdı

geçen ay teknosada indiirm vardı LG aldık bizde televizyonda her bok var bi ben eksiğim 42" ekran 3D gözlükte dahil denedik on numara. yanlız harici kumanda satıyorlar birde 140 liraya fareye benziyor onuda al alırken sonra bir yerlere girerken düz kumandayla zor oluyor. 

5 dakika once pasif polarize gozlukle lg 3D denedim. daha once sinamayada gitmemistim.
    3D DEHŞET INI YAŞADIM..
    la adam testereyle beni kesiyodu azdaha :D
    matkapla sondaj yapacakti yau...

⊙﹏⊙

(⌒▽⌒)

lg curve yede baktim bana tirt geldi. gozluksuz nasil golgeli ise gozluklude oyleydi. :S

hangi film o hacım ? merak ettim . 

hocam film degildi klip gibi, intro dedikleri musteriye tanitmak amaçli gosterdikleri bisey.
    lg 3d videolari bimekste izledim. birinde videoda adam testereyi ve burgulu matkabi , ekrandan sana dogru, yatayda ve dikeyde, profilden yonlendiriyodu. digerinde omuzunda tasidigi 5-6 tahtayı hata yapmis gibi, pivot gibi dondugunde sana carpiyormus etkisi veriyor. digerinde su fiskirtiyorlardi, bi tanesinde cocuklar icin olan top havuzlarindaki toplar sana dogru geliyordu.. :D

o degilde, videoyla eşzamanlı ivmeili hareketli bi koltukla izleyeceksin, MÜTHIS OLUR. Savaş ucaklarının it dalaşı vesaire ⊙﹏⊙
    (・.◤)

samsung curve ve lg cure mediamarkt,da izledim. zaten elinde adamin diskli media kutulari var, tv tv dolandim. usb3 ile bagladi. ama bu curve ben begenmedim, sagdan soldan, goz hizasindan, yukaridan asagidan baktim gozluksuz cok ve gozluklu az golgeli geldi. illa merkezde oturmak lazim heralde, birde ben 1.5 mesafeden izlemek zorunda kaldim. RitmFarbRacourci tarafından 09/May/14 15:53 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

LG tavsiye ederim.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hickirik13
    hickirik13's avatar
    Erkek

şuan teknosada lg42la740  1900tl tavsiye ederim ben gecen hafta 2100 e aldım :(((  kapalı kutu bulur musun bilemem..

Toplam Hit: 6059 Toplam Mesaj: 26