Leon Fr & Opel Astra ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Opel için o donanımla 81.000 tl fiyat verdiler

Leon için de yarın fiyat alıcam o donanım için telefonda 84.000 tl fiyat verdiler.

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

leon fr abi. aynısından bizde de var, gavur gibi araba 3. viteste basınca pati atıyor 

buzlu zemindemi?

Edit: leon şekil ama opel derim

şakacı :D

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

kırmızı FR derim

ASTRA kullanmadım.

FR kuzenimde ve eniştemde var. Çok çok kullanma fırsatım oldu hala da kullanıyorum.

Kuzen manuel

Enişte Otomatik

Otomatik çok daha atak vites geçislerini neredeyse hiç belli olmuyor. Daha konforlu. Sürüş keyifli kendi arabama göre görüş dar (honda civic 2005). Şekil olarak yakışıklı. Yol tutuş konusunda opel herzaman öndedir. Bu sınıflarda yol tutuş focuslar en iyisidir.

18" jant olması sebebiyle biraz vurma yapıyor. İçeriye yol sesi alma kalitesi ortanın biraz üstü. Astra daha sessizdir. FR'ın tek eksiği şuan belki yapılmıştır ama yol bilgisi-teyp ekran LCD değil yani 8-10 renkli bir ekran, geri görüş kamerası yok. 

Azıcık modifiye merakın varsa FR da seçenek daha fazla. Daha sportif.

ZaZu tarafından 27/Ara/16 14:52 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Kia ceed düşünür müsün hocam .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Tip ve performans bakımından Leon daha iyi bence 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam bende eylülde leon style aldım sıfır alor mavi ek olarak geniş ekran 6.5inç ve karartma cam ekledim. Biraz daha param olsa fr alcaktım. Bnde ki1.2 110 hp araç bence çok iyi. 

Leonlarda sunroof varsa sıfırda alsan ilerde tavandan ses geliyor takntılı isen alma, trim sesi yaşamadım ama yaşayanlar var, led farlar çok güzel ama görünüşü yetersiz diyorlar ve manuel olarak elle indirme kaldırma yapamaıosun ledsiz paket aldım ben yapabiliyorum ve özellikle araştırarak aldım,  seatın servisi içinde 2 yıl boyunca bağlı kalman lazım araca servis dışı birşey yaparsan yazılım, farklı jant kullanma gibi servis garanti dışı bırakıyor.

uygun fiyata bulduysan al derim kaçırma yeni kasa çıkacağı için fabrika sipariş almıyor artık ve eldeki seçenekleri iyi kullan opel ne kadar ? Seat ne kadar fiyat olarak ?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

genç adamsın yapıştır leonu geç hocam bence.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı
    MeTiN_7 bunu yazdı
    sLeymN bunu yazdı

leon fr abi. aynısından bizde de var, gavur gibi araba 3. viteste basınca pati atıyor 

buzlu zemindemi?

Edit: leon şekil ama opel derim

şakacı :D

bana şakacı diyon 3 vıtesde pati cekiyor diyor nasıl olcak o :)?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Bugün opel astra ya gittim tekrardan sunroof lu modeli görmeye sunroof neredeyse yok gibi birşey.. Açılmamış hali 30 cm kadar açılınca ne olacak acaba?

Aganta Burina Burinata
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhendisCan
    MuhendisCan's avatar
    Erkek

Astra candır hocam güvenlik konfor yol tutuşu yakıtının ekonomik olması herşey bir yana kendisi Alman malı :)  hangisini alırsan al kazasız belasız bin hocam :) 

Toplam Hit: 5020 Toplam Mesaj: 49
seat opel dynamic astra leon fr 1.4 150hp s&s