Leon Fr & Opel Astra ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    metalati bunu yazdı

Donanım olarak iyi incele opel daha önde seat bomboş aracı daha pahalıya satiyor

100 binlik araba aliyorsun Halen anahtarla kapılarını açıp kitliyorsun veya calistiriyorsun basit bir Bluetooth kiti bile opsiyenel satiyor vw grubu 

Dsg desen dökülüyor halen onu boş ver düz vites sanzimanlar bile dökülüyor servise götürsen garantiye sokmamak için ne dümenler yapıyorlar yok bakarız arıza sizden kaynaklı ise bakım parası alırız uçuk rakamlar dikkat et bence

Leon FR Euroleague edition paketi için ne diyorsunuz? 88.000 fiyat çektiler ALOR MAVİ ve PIRINEOS GRI renkleri mevcutmuş

150 HP gücündeki 1.4 EcoTSI ACT DSG motor seçeneği ile sunulacak olan Leon Euroleague Edition’da, FR donanım seviyesinde standart olarak yer alan Full LED farlar, sunroof ve SEAT Sürüş Profili gibi özelliklere ek olarak SEAT Sport 18’’ alüminyum alaşımlı siyah jantlar, geri görüş kamerası, SEAT Ses Sistemi, siyah yan aynalar, Media System Plus, bagaj kapağı ve kapı eşiğinde Euroleague logoları bulunuyor.

Bence hiç kaçırma alor mavi bulmak zor ve o renk daha üretilmeyecek ve eurolig paketi bence gayaet güzel fr üzerine ek paketler var

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Aman aman avrupa araç alacaksın derdiyle  uğraşacaksın konu başında arkadaş demiş  mazda git hangi mazda yı alacaksan al pişman etmez o rx lerin  motoru bile tektir.focus demiş başka arkadaşımız en düzgünü bu sınıfta kral bi titanium focus.

RX le bu araçlar bir mi yapmayın. 1.3 wankel motor ama yakıt haddinden fazla, sınıf farkı var. Motor tamirini yapan yok bildiğim kadarıyla, yenisi alınıyor büyük arızalarda. Bindin mi diye sorarsanız evet bindim kullandım baya bi. Ama lanet şey çok keyifli çok dikkat çekici :)

RX yerine GT86 veya BRZ. Tabi fiyat farkı var.

ZaZu tarafından 28/Ara/16 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

insan bi göresel koyar

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Opel mi kaldı artık akaminko. Seat al. Dsg'yi begenmeyen cikmista ben Golf Plus Otomatik kullaniyorum. Cok memnunum.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Aman aman avrupa araç alacaksın derdiyle  uğraşacaksın konu başında arkadaş demiş  mazda git hangi mazda yı alacaksan al pişman etmez o rx lerin  motoru bile tektir.focus demiş başka arkadaşımız en düzgünü bu sınıfta kral bi titanium focus.

RX le bu araçlar bir mi yapmayın. 1.3 wankel motor ama yakıt haddinden fazla, sınıf farkı var. Motor tamirini yapan yok bildiğim kadarıyla, yenisi alınıyor büyük arızalarda. Bindin mi diye sorarsanız evet bindim kullandım baya bi. Ama lanet şey çok keyifli çok dikkat çekici :)

RX yerine GT86 veya BRZ. Tabi fiyat farkı var.

Îşte mazda yı bilen biliyo kalitesini anlayan geçemiyor ben corolla aldım daha yeni ama corolla yı uzun vadeli  düşünmüyorum satarsam mazda 6 skyactive motor alacam başka araç alıp satmayı düşünmüyorum daha.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Leon FR PIRINEOS GRI Euroleague paket almaya karar verdim.

Alor Mavi gözüme pek iyi görünmedi bir Apolo Mavi gibi değil çok cırtlak geldi.

Nomm tarafından 28/Ara/16 21:30 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Fotoğrafları telefondan attığım için yan yüklendi :/

Aganta Burina Burinata
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2017 nin ortalarında FR almayı düşünüyorum, ben de senin gibi bi astra arasında kalmıştım ama 10 saniye sürdü, opel ne amına koyayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Hocam hayırlısı olsun ama alor mavi almadığına pişman olma sonra :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Hocam hayırlısı olsun ama alor mavi almadığına pişman olma sonra :) 

Alor maviyi satarken zorlanırım düşüncesiyle birde yaş 32 olacak çok iddialı bir renk yani göze batacak bir renk "göze/göte" gelmek var :D

Aganta Burina Burinata
Toplam Hit: 5022 Toplam Mesaj: 49
seat opel dynamic astra leon fr 1.4 150hp s&s