folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder LG Türkiye Rezilliği.. Bir Firmada Helal İş Yapsın Be Kardeşim!

LG Türkiye Rezilliği.. Bir Firmada Helal İş Yapsın Be Kardeşim!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

ohoo hacı kutuya takılma sen :D

tekno marketlerin depoları nasıl istiflenio bi bilsen

oturur tv yi kendin yaparsın o derece 

not: kendimden biliyorum

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

ohoo hacı kutuya takılma sen :D

tekno marketlerin depoları nasıl istiflenio bi bilsen

oturur tv yi kendin yaparsın o derece 

not: kendimden biliyorum

o ürün kesin teşhir ürünüymüştür, o kutuyuda depodan zar zor bulup takmışlardr kesin :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam 3d olmayan televizyon alıyosun 1 yıl önce, bozuluyo adamlar müşteri memnuniyeti açısından sana 3d tv yolluyor ve hala kutudan bahane buluyorsun. afadersinde am bulmuşsun kıllısı peşindesin. bu kadar aç gözlü olmana gerek yok.

lg sana para iadesi de yapabilirdi 1 yıl önce aldığın parayı ve o parayla 3d alamazdın.

neyse kolay gelsin hacım..

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

şahsen lg'nin hiçbir ürününü kullanmıyorum ve kimseye de tavsiye etmiyorum. 2 sene önce lg laptop'ımın anakartı bozulmuştu, ayrıca 128 bit

dedikleri ekran kartı 64 bit çıkmıştı. laptop'ı servise verdim ve 30 iş günü içinde tamir edemediler ben de ücret iadesi istedim. adamlar ücreti iade

etmemek için resmen 40 dereden su getirdiler,mahkemeye vereceğimi söylediğimde adam bana resmen "git hakkının nerede arıyorsan ara

umrumda değil" dedi ben de mahkemeye verdim, yaklaşık 5 ay bilgisayarsız kaldım vs. ama sonunda paramı aldım. ondan beridir hiçbir şekilde lg

ürünlerinin yanına bile yaklaşmıyorum.

never say never...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Şahsen LGnin ne ürününü aldıysam memnun kaldım, sadece bir kere teknik servise monutor goturdum onu da 1 saat icinde yapıp verdiler.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Sikayet var nedir abi, rasgele bir site degil mi bu??? var mi bir resmi dayanagi

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı

Sikayet var nedir abi, rasgele bir site degil mi bu??? var mi bir resmi dayanagi

Türkiyenin en çok okunan şikayet sitesi olduğu için firmalar ister istemez takıyolar bu siteyi..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    gkhn759 bunu yazdı

Sen yazıyorsun Şikayetini onlar işlemlerin daha hızlı olabilmesi için firmaya direk kendileri ulaşıyor ve şikayeti iletiyorlar. 

İşe yarıyor yani. 

LG'nin tüm ürünlerinden memnunum, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Üstte arkadaşın dediği gibi Plazma TV alıyorsunuz geçen sene adamlar size 3D TV gönderiyor. Ve kutuya takılıyorsun.. 

LG Türkiye'nin bilgisi olmadan hiçbir şekilde sana spot ya da ikinci el dayatamazlar merak etme. Kutu öyle olabilir. 

ne diyon?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

urunler kargoyla geliyor hocam hele birde ptt ile geliyorsa saglam geldigine dua et ben kargo ayiklarken adamin paketleri yukari firlatip geri betona dustugune sahit oldum adam 2 metreden paketleri beton yuzeye atiyodu en iyi ihtimalle oteki kargonun ustune geliyodu

Asker tarafından 16/Eyl/12 13:01 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

muhabbet kıllı kılsız muhabbeti değil. 

Adam kutuya kocaman bir yama yapmış ve kalkmış bana sıfır diye kakalamaya çalışıyor. Varsa ilk aldığımız tv den ondan göndersin madem. Zamanında 3d olmayan modele 1650tl verildi. Şimdi bu tv nin onlara maliyeti 1650tl var mı sanıyorsun?

Neyse beni ilgilendirmiyor. 3d olması da gerekmiyor. 50" plazma tv göndericek. Yoksa elinde bir üst modeli gelicek. Kıllısında ısrar etseydim gözlük için diretirdim. Sordum gözlük niye vermediniz diye kutu içeriğinde gözlük yok dediler eyw dedim bende uzatmadım ama bu halde gelmiş bir tvyi kalkıp bana sıfır diye ısrar ediyorlar, kullanım saatinide gösteremediler. Ne diye kabul edicekmişim yani... Gelen eleman müşteri hizmetleri ile görüşün onlar bize değiştir derse değiştiriyoruz dedi. Servislik bir durum yok yani. Mail attım bekliyorum bakalım pazartesi gelir cevabı . Kaynana derse istemem git mahkemeye ver , gidicem mahkemeye. 

Türkiye'de alıştı bu şerefsizler. Ben itekliyeyim de kabul ederler. Arkadaşım çamaşır bulaşık makinası ve buzdolabı aldı. Çamaşır makinası teşir gelmiş. Diğerleri vakumlu paketli çamaşır makinesini ise kartonla sarmış bantlamış göndermiş... Kim kabul eder bunu? Mobilya alıyorsun adam sen gidiyon arkadandan dükkandaki ürünü paketlemeye başlıyor eve bi geliyor kenarları çizik falan. Bıktım yani evlilik arifesi bunlarla uğraşmaya. Halıcya gittim adam kardeşim kardeşim dedi iyi güvendik adama kalkmış dükkanda yerlerde sürünen halıyı göndermiş. Bariz lekeleri var ya... Kaldıkı  plazma televizyonlar zaten diğerlerine nazaran ömrü azdır. Nerden bilicem bir senedir bu tv yi biryerlerde teşhirde kullanmadılar. Ne diye 1 sene az kullanmak zorunda kalalım ki?

Siz siz olun her nereden ne alıcak olursanız olun.. Önce pazarlığınızı yapın sonra teşhir istemediğinizi söyleyin yoksa gönderirler. Çünkü aklınıza gelmiyor orada hiç böyle birşey geleceği...

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 4081 Toplam Mesaj: 22