LG Tv Kırık Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Su an degisim kabul edilmemis diyor hocam. Bu ilk eline ulasan belge mi ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    MecaniC bunu yazdı

Kargodan aldığında kontrol edecektin.Kargo tutanağın yoksa geçmiş olsun 1 lira alamazsın. Tüketivi hakem heyetine de gitsen oda sana aynısını söyleyecek.Defalarca örneklerine şahit oldum

Bana bi defa lazım oldu, onda da yurtiçi kargo, tutanak tutamadıklarını öyle bi olayın olmadığını söyledi. neymiş paket hasarlıysa tamammış ama içinden çıkan hasarlıysa (paketi bük içindeki kırılsın paketi düzelt) paket sağlamsa tutamıyorlarmış. bla bla bla. herkes geçirebildiğine

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Kutunun dışında bir hasar olmasa bile cihazın içinde bir problem olabilir. ekran yinede kırılabilir yada başka bir problem olabilir. Böyle olduğunda kargoyu alırsın. E teknik servis gelip kurunca çıkan problemde ne olacak? Çok karışık pis şeyler...

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    MecaniC bunu yazdı

Kargodan aldığında kontrol edecektin.Kargo tutanağın yoksa geçmiş olsun 1 lira alamazsın. Tüketivi hakem heyetine de gitsen oda sana aynısını söyleyecek.Defalarca örneklerine şahit oldum

Bana bi defa lazım oldu, onda da yurtiçi kargo, tutanak tutamadıklarını öyle bi olayın olmadığını söyledi. neymiş paket hasarlıysa tamammış ama içinden çıkan hasarlıysa (paketi bük içindeki kırılsın paketi düzelt) paket sağlamsa tutamıyorlarmış. bla bla bla. herkes geçirebildiğine

Aynısını MNG kargo elemanı deme cesaretinde bulmuştu almadım geri yolladım kargoyu sonra genel müdürlüğe şikayet ettim ertesi gün şubenin müdürüyle kapıma kadar gelip özür diledi o eleman. Uğraşmak istemediklerinden yalan söylüyorlar.

mkyb tarafından 27/Tem/16 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Değişimi kabul edilmemiş demesi servis cihaza herhangi birşey yapamayacağı anlamına geliyormuş. Ufak tefek tamiratlara el atıyormuş vs.

Yeni ürün onay kısmına baktığımda yeni ürün onaylanmış gibi duruyor sanki 

ZaZu tarafından 27/Tem/16 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

gözün aydın hocam, senin işin satıcı ile servis üste gönderir durumları fotoğrafları ile birlikte orası da taşıma onaylıysa red gelir, burda değişecek olan satıcı

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Satıcı değişime gitmek istiyor gibi konuşuyor ama evrak istiyolar.

Yurtiçiyle görüştüm şikayet falan filan oluşturdu üstlerimiz karar vericek dendi. Kısacası bi bok çıkacağı yok galiba süreç ne kadar onuda bilmiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yurtiçi kargoyada giren çıkan yok. Zira onlarda sigortadan alacak parayı. Tahminim ihale kargoya kalacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

hocam selam aynı olay benim başıma geldi yurt içi kargo tarafından kargonun bölge  müdürlüğünü bul ama bölge müdürlüğü derdini anlat birazda yırtık ol tüketici hakem heyetinede git dilekçe yazsınlar  biraz zaman alıyor ama zike zike azımı bozdum ama  paranı veriyolar !

Kelimeler Kanatır !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Firma urunler sigortali dedi cok dikkat ediyoruz bu konuya dedi. Bana da ole geliyor sigortaya kalicak galiba. 

Iade talebi acsam n11 den bi sansimiz olabilir mi? 14 gun icinde iade hakkimi kullanarak

ZaZu tarafından 27/Tem/16 18:32 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 6344 Toplam Mesaj: 52
lg tv tv