LG Tv Kırık Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Firma urunler sigortali dedi cok dikkat ediyoruz bu konuya dedi. Bana da ole geliyor sigortaya kalicak galiba. 

Iade talebi acsam n11 den bi sansimiz olabilir mi? 14 gun icinde iade hakkimi kullanarak

Nereye dikkat ediyorlar yolumun üstünde yurtiçi kargo şubesi var sabah araba gelirken bi görseniz paketlerin indirilmesine siz bile acırsınız. Gavur malı gibi yerden yere vuruyorlar kargoları.

Örnek :

https://www.youtube.com/watch?v=0pyJ_SlAG_o

mkyb tarafından 27/Tem/16 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Firma urunler sigortali dedi cok dikkat ediyoruz bu konuya dedi. Bana da ole geliyor sigortaya kalicak galiba. 

Iade talebi acsam n11 den bi sansimiz olabilir mi? 14 gun icinde iade hakkimi kullanarak

Hocam firmalar bu konuda cok yardin ediyolar diyemem ben urunu saglam yolladim gerisi baglamaz hesabi kargo subeside iplemez zilyon tane basina  boyle olaylar geliyor sigorta parayi verirse iyi vermezse kargoya yuklenecen mal dagitim noktasinda malin tasinmasina falan bakiyolar ben parayi 1 ayi geciyodu belkide 2 ay falan sonra aldim Allah yardimcin olsun

DeTr tarafından 27/Tem/16 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

Kelimeler Kanatır !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Kırılmaya en müsait ürünü alıp kargoyu kontrol etmeden nasıl imza atarsın hoca? Bide kutuda kocaman delik oluşmuş. Geçmiş olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

koy kutuya geri yolla alan adam kargoya hasarlı tutanağı tuttursun aq :D

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

kutuyu servis açtığı için tutanak tutacak aldığın mağaza değiştirecek hocam. şikayet var a yaz istersen sonuç çıkar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

koy kutuya geri yolla alan adam kargoya hasarlı tutanağı tuttursun aq :D

mantıklı :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    MecaniC bunu yazdı

Kargodan aldığında kontrol edecektin.Kargo tutanağın yoksa geçmiş olsun 1 lira alamazsın. Tüketivi hakem heyetine de gitsen oda sana aynısını söyleyecek.Defalarca örneklerine şahit oldum

Bana bi defa lazım oldu, onda da yurtiçi kargo, tutanak tutamadıklarını öyle bi olayın olmadığını söyledi. neymiş paket hasarlıysa tamammış ama içinden çıkan hasarlıysa (paketi bük içindeki kırılsın paketi düzelt) paket sağlamsa tutamıyorlarmış. bla bla bla. herkes geçirebildiğine

Olur mu canim ben hb'den tv aldim. Kargocu geldi hatta beraber tasidik yukari masada almistim yardim ettim. Dur dedim sunu acalim beraber actik cami filan kontrol ettik tamamdir dedi imzaladim gitti.

Gelen kisi boyle ayak yapiyorsa kabul etmeyin. N11de ilanlarin altinda yazar zaten kargocu ile kontrol etmeden almayin diye. Ayak diretin bazi ibneler 5dk erken kacmak icin ugrasmiyor.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Yaşadığın strese yazık aq.

Ara önüne nere geliyorsa bağır çağır lg ye bağır, lg koreye mail at, yurtiçine saldır, n11 e saldır. Aldığın firmaya saldır. Sike basa değişecekler.

En azından stresini atarsın.

Not:

Bu kargo olayı nedeni ile baya papaz oldum. Aras yurtiçi kargoyu kontrol edecem diyince ürünü vermiyor imzalayıncada bir sn bekle bakalım diyincede işimiz var şubeye gelin bir şey çıkarsa diye sorumluğu üzerlerinden atmaya çalşıyorlar.

Kimseyle bağırıp çağırmadan düzgün iş yapamıyorsun bu ülkede o yüzden tutma kendini bağır çağır aq.

janni tarafından 27/Tem/16 20:13 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    ZaZu bunu yazdı

Müritler klasik olarak herkesin başına gelebilecek birşey. 

Yeni evleneceğim için LG 49UH770 tv aldım N11'den.

Ürün geldi kutunun alt tarafını sonradan gördüm hasarlıydı. 3-4 cm çağında bir delik vardı süphelendim hiç dokunmadım. 

Neyse servis geldi açtı ekran tam o delik noktadan kırılmış. Servisin tutanak falan filan neyse rahatım nasıl olsa değişecek servis kendi açtı diye.

Servisten gelen raporda servis tarafından değişimi uygun değildir. Sevkiyat hasarlı ürün yazılmış .Tedarikçi firma aradı daha sonrasında LG pazarlama birimiyle görüşeceğim dedi. 

Değişimi için nasıl bir yol izlemeliyim düğüne 16 gün kaldı. TV'sizde dururum yeterki değişsin :(  Nette herkes farklı birşey söylüyor. Zor bela aldım tv yi 3000 TL çöpe gidecek galiba.

hasarlı paket olunca rapor tuttursaydın keske  

teknık servıs actıgı ıcın sevkıyat hasarlı yazmıs ya o urun degısır . surec ne olur bılemem ama . ırsalıyelı tum urunler sıgortalı gıttıgı ıcın kargo fırmasından temın edıyorlar fırma parayı . sana yenı urun gelır . senın bır yere goturmene gerek kalmaz. ınttenten urunu aldıgın yerı ara onlarla konus . 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

Sırf bunu yazmak için log in oldum,

Hemen hemen aynısı başımıza gelmişti. Yedi iş günü geçmediği için biz tüketici heyetine gittiğimizde iade edin almak zorundalar dediler. Bi de dilekçe yazdılar. 

Tüketici hakem heyetine git. Durumu anlat senden yana çıkıyorlar. N11 e girecek aklında olsun. Ekibi çabuk tut vakti dolmasın.

Geçmiş olsun

Edit : Kafana göre iade yollama bi git hakem heyetine mutlaka. Kargoyu n11 falan arayıp çene yapmana değmiyor, bizzat yaşadık

Opsiyonel_Bilgiler tarafından 28/Tem/16 00:38 tarihinde düzenlenmiştir

imza mı gelmiş?
Toplam Hit: 6304 Toplam Mesaj: 52
lg tv tv