folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Lions Ve Rotary Klüpleri

Lions Ve Rotary Klüpleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

şöle düşün 

her zaman gittiğin bir kahvehane var, orada ne yapılır işte olaylar tartışılır deprem oldu o t artışılır tayyip one münüt dedi o tartışılır vs..

kahvehanede atıyorum hakkı abi eşinden ayrıldı, paraya sıkışık ne yapılır kahvehanece yardım edilir hakkı abiye yani böledir

veya biraz daha elit örnek vereyim

bir golf klubune üyesiniz, golf klubune %99 kimler gider zengin amcalar abiler

şimdi atıyorum 50 tane otel sahibi bir abi var golf klubunde, sizde onunla tanıştınız işte muhabbet ilerledi iş arıyorsunuz 

bahsettiniz bu adam size iş veremicek mi ? e vericek tabikide bunun karsılıgı neden olsun ki neticede çıkarıp sana 50 tirlyon basmıyor 

leolarda aynı teyyare

lionda aynı teyyare

bunlar dısındakileri bilmiyorum masonluk fln

leolar 18-28 yaş arası

lionsa girmek için 30+ olman gerekiyor tek fark bu ikisi arasındakinde

yani bi abinin örnegini vereyim lionsta 

bu abimiz inşaat mühendisi, ama mütaitlik yapıyor diger yandan

lionslarda birde inşaat malzemeleri satan bir firmanın sahibi var bu ikisi anlaşıyorlar en uygun fiyattan veriyor bu abimize inşaat malzemelerini nerdeyse kâr etmeden bırakıyor

birde yine bu abimiz ihaleye giriyor bir park yapımı gibi birşey için ihaleyi düzenleyen şirket lionstan, dogrudan bu abimize veriliyor ihale

bunun gibi şeyler, ha sen ne yapmak ile yükümlüsün

senin otelin var diyelim başka birininde kuru temizleme şirketi var, sen otelindeki kirli çarşafları fln bu lionstaki kuru temizlemeci abi istiyorsa ona verebilirsin o klupteki insanlar para kazansın diye

böle yani benim gördügüm yaşadıgım şeyler

8 ay kadar takıldım buralarda hiç kötü  yanını görmedim

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    Cicuta-douglasii bunu yazdı:
    -----------------------------

Diğer cemaat ve oluşumlardan bir farkları olmamakla birlikte TSK mensuplarının bu kluplere katılmaları kesinlikle yasaktır.

TSK nin bu kulüplere garezi oldugudan degil, herhangi bi olusuma uye olmalari yasak zaten. Tabi bu gayet selinmis artik bi manasi olmayan bi yasak :) cemaat in askeriyeye cayir cayir sizdigini dusunursek, manasi pek kalmiyo bu yasagin :) ayrica zaten adam bu bahsettigin bilmemkacinci level yuksek masonsa, adamlar zaten gizli konumda kim nerden bilecek :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

ne alaka bu şimdi

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yaptıkları iş tartışılır ancak bizim yobazların kurduğu tarikatlar, cemaatler kadar tehlikeli olmadıkları kesin.

λ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

ehveniser bunu yazdı:

arkadaşlar kalıp ve kolay ulaşılır bilgilerden ziyade kendi deneyimlerimizi ve yorumlarımızı paylaşsak daha güzel olur.ben de ulaştım bu bilgilere fakat kimse de çıkıp dememiş böyle böyledir,ben içine girdim çıktım şudur diye. 

Üniversite dönmelerimdi paraya ihtiyacım vardı. yerel gazetelerden ilanlardan vs iş arıyordum. bir gün 3 aylık bir fuarda güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışmaya başladım ve orada bu lions kulübü i,le irtibatı olan bir abi ile tanıştım. bana maddi manevi her türlü olanakları sunabileceklerini hayatımın sonuna kadar herşeyi elde edip yaşamayı vaat edeceklerinden bahsetti. Bir üni öğrencisi için süper bir şey bu. Ben senin bilgilerini onlara ileteceğim onlar seninle görüşmek isterlerse arayacaklar seni dediler.

Bu arada gayet masumane yasal bir hayır sever kurum olarak anlatılıyor tüm bunlar bana.. Tabi o dönem adı lazım değil devletin belli kurumlarında irtibatlarım vardı ve bir sohbet sırasında tesadüfen bu konu açıldı ve bi an neşeli ortam buz kesti ne olduğunu anlamadım. Nasıl yani onların kim olduğunu biliyor musun? sorusunun üzerine hayır kimler dedim. Peki o halde kim olduklarının önemi yok bilmen gereken tek şey şu dediler. Eğer onlardan yardım alır isen devletin karşısındasın yani bizim karşımızdasın senin peşine düşeriz.

Neyse daha da uzatmayacağım Mevzu çok derin. daha sonralardan araştırdım ne olduklarını anladım ve yardımımı gayet legal olarak devletten almam sağlandı..

Dolayısıyla bende Ülkemin Karşısına geçmemiş oldum bunu dikkate al!

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek

rotary club haftada bir kez bulusarak birbirinin sorunlarını dınler ve yardımcı olmaya calısırlar konya ıcın dedeman otel pazartesi yaz için 19:00 kış icin 18:30

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

atasehir ve kadıkoy taraflarında ne zaman saat kacta nerde olur bilen varmı

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

asparuh bunu yazdı:

rotary club haftada bir kez bulusarak birbirinin sorunlarını dınler ve yardımcı olmaya calısırlar konya ıcın dedeman otel pazartesi yaz için 19:00 kış icin 18:30

Hocam Rotary Club ın masonlarla veya Lions club la bir bağı yok diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek

CAgAtAy bunu yazdı:

asparuh bunu yazdı:

Hocam Rotary Club ın masonlarla veya Lions club la bir bağı yok diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum

rotary ile masonların direk bir emir komuta zinciri seklınde bagı yoktur ama rotary clubta mason insanlar vardır heryerde oldugu gıbı

Toplam Hit: 10316 Toplam Mesaj: 84