folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lisansız Xp Kurmak Günahmıdır !!! Cezası Ne!!!

Lisansız Xp Kurmak Günahmıdır !!! Cezası Ne!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

Şimdi Bu alaca Nerde Çıkardı Bu Soruyu demeyin a.q Aklımda Vardır Şahsen Ben bir Teknik servisçiyim Yılardır Binlerce Makinaya Lisansız Kaçak XP Oficee Cafe Plus :d Kurdum Ve benım Gibi evinde Pc kulanan Bi çok İnsan Kaçak Kulanıyor!!!!

AMa şuda var Bill Gates Nede olsa 100 lerce insan tutup belkide bu programları yazdırıyor onların maaşşlarını veriyor sadece bu yazılımlar için ama bizler ise bunu göz ardı ederek bir nevi hırsızlık yapıyoruz  yani Bu haram olmuyormu bir kişiniz Rızası dışında bişeyini Ondan habersiz Ve üstelik Kaçak kulanmak Hepimiz Cehennemliğiz a.q

eskilerden kim kaldı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    sen hiç kafanı yorma bill amca istersen korsanları nete çıkarmaz aynen xboxa yaptıgı gibi adamın işine geliyor xp kullanılması bu sayede buna alışan kullanıcılar iş yerlerindede xp kullanıyor ve ona lisans alıyor iş yerlerinde xp olunca serverlarıda windows2003 oluyor yok 3. partisi yok yardımı derken bill amca sayıyor paracıkları....

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kimene
    kimene's avatar
    Erkek
    galiba her ülkeye ayrı bir fiat çekiyor duyduğuma göre rusyada 20 $ mış versin bizde alalım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek

" AH ŞU BARBAR TÜRKLER SİZ NEKADAR ZALİMSİNİZ "

Lisansın a.q bilgates a.q yancaksa cehennemde bedenim kurulumda passs isteyen microsoftu zikeyimmm

eskilerden kim kaldı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    alacakaranlik bunu yazdı:

" AH ŞU BARBAR TÜRKLER SİZ NEKADAR ZALİMSİNİZ "

Lisansın a.q bilgates a.q yancaksa cehennemde bedenim kurulumda passs isteyen microsoftu zikeyimmm

ehueheuheu  uleyn cehennemdde microsoft varsa ne gülzel olur pasa hata verir bide acıkları olur serinleriz devamlı ejhueheueueu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

Şimdi Bu alaca Nerde Çıkardı Bu Soruyu demeyin a.q Aklımda Vardır Şahsen Ben bir Teknik servisçiyim Yılardır Binlerce Makinaya Lisansız Kaçak XP Oficee Cafe Plus :d Kurdum Ve benım Gibi evinde Pc kulanan Bi çok İnsan Kaçak Kulanıyor!!!!

AMa şuda var Bill Gates Nede olsa 100 lerce insan tutup belkide bu programları yazdırıyor onların maaşşlarını veriyor sadece bu yazılımlar için ama bizler ise bunu göz ardı ederek bir nevi hırsızlık yapıyoruz  yani Bu haram olmuyormu bir kişiniz Rızası dışında bişeyini Ondan habersiz Ve üstelik Kaçak kulanmak Hepimiz Cehennemliğiz a.q

ne kadar salakça soru ya bisey sorcam simdi lisansiz xp kurmaktan baska günah islemedin mi yani tek derdin bumuydu ha sen lisansiz xp kurmasan cennete gircen yani öle mi ?? böyle saçma seyleri düsunecegine kendini sorguya çek bence
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    He günah a.q ne olacak şimdi gidip o binlerce insana lisansli ürünmü verecen....:)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Bence de gereksiz ve saçma bir konu.Bir ücret konmuş ve orda emek,alın teri var.Fiyatı pahalı veya ucuz fark etmez.Sen kaçak yollarla cd temin edersen emeğe saygısızlık yapmış olursun,ayrıca kul hakkına girer.Ayrıca lisanslı ürün kullananların da hakkını yemiş olursun.Mantık olarak düşünürseniz böyle bir sonuca ulaşırsınız yani,onun için konu gereksiz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Haber aldim Bill Gates gözyaslarina boguluyormus korsan kullanmayin kul hakki yersiniz günah işlersiniz diye..sizin günahınıza ağlıyor adam vah vah vah....olm biraz mantıklı olun gidin 1winxp 1office alin 600 dolara yakin para bayilin....varmı bu parayi verecek salak.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Eğer bir insan kendine müslüman diyorsa bunu yapmamamalı.Evet pahalı ama onu yaparsan günah işlemiş olurusn.Tabii senin öyle bir derdin yok,sen serbestsin. Birgün gerçeği göreceksin,dilerim o gün geç olmaz

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:

ne kadar salakça soru ya bisey sorcam simdi lisansiz xp kurmaktan baska günah islemedin mi yani tek derdin bumuydu ha sen lisansiz xp kurmasan cennete gircen yani öle mi ?? böyle saçma seyleri düsunecegine kendini sorguya çek bence

Lan hanzo adamı gazaba getirme Ben Diyorum tren geliyor Sen yeazmışsın Hani treen neyse.. Bişey sölemiyorum O saçma şeyleri düşüneceksen Senin ne işin var burda Ne oku ne yaz mıletın yazdığına saygı duy SAna konunun saçma olup olmadığı soran olmadı .. bnişey biliyorsan yap ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar..

eskilerden kim kaldı..
Toplam Hit: 1667 Toplam Mesaj: 13