Lise Mezunu Nerede Çalışabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

istanbulda olsan aslında bize eleman lazımdı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı
    emreslmn bunu yazdı

Gold, Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi yerlere başvuru yap. Sinema salonlarına başvuru yap. Paran düzgün yatar sigortan düzgün yatar. Yükselme imkanın olur.

Kariyer.net'ten vatan mediamarkt gibi yerlere basvurdum askerlik istiyorlar ama ben askerliği tecil ettirecem alabilirler mi?

alırlar. cv'de askerlığını tecıllı goster

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mqstar
    mqstar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

masabaşı iş bulup yozağaç gibi oturmaktansa git kendini güçlü hissettiğin yanlarını bul şu olursa mutlu olurum diyeceğin mesleği bul çıraklık yap öğren insanın içinde üretme arzusu vardır bunu tatmin edersen mutlu olursun işten korkma zorluğunun yannda kolaylıkları da vardır elbet tabi masa başı arıyorum illa diyorsan ara bulursun birgün ama oturmaktan hasta olur gidersin sağlığın elden gider..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

işkur dan haberin var mi senin ?

Normal 00001249476 ESMA ŞANLI INOX REKLAM (Özel) HACI YUSUF MESCİT MH.MERAMLI SK.NO:2 KARATAY KONYA / TÜRKİYE Aşçı Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 3 İl Genelinde
    Normal 00001249452 CİHAN ASANSÖR LTD.ŞTİ. (Özel) KILIÇASLAN MAH.DEMİRYOLU CAD.NO:59/A SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Asansör Bakım Ve Arıza Elemanı (Asansör Montörü) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 4 İlçe Genelinde
    Normal 00001249441 CİHAN ASANSÖR LTD.ŞTİ. (Özel) KILIÇASLAN MAH.DEMİRYOLU CAD.NO:59/A SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Beden İşçisi (Genel) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 6 İlçe Genelinde
    Normal 00001249383 ESMA ŞANLI INOX REKLAM (Özel) HACI YUSUF MESCİT MH.MERAMLI SK.NO:2 KARATAY KONYA / TÜRKİYE Ön Muhasebeci Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 3 İl Genelinde
    Normal 00001249346 AKIN KAPI SAN VE TİC LTD ŞTİ (Özel) KOS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ LALEHAN CAD.NO:23 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Marangoz Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 12.10.2012 1 İl Genelinde
    Normal 00001249120 AVİRA GIDA İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA TAAHHÜT AŞ.*** (Özel) KONYA HAVA SAVUNMA OKULU MERAM KONYA / TÜRKİYE Beden İşçisi (Temizlik) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 5 İl Genelinde
    Normal 00001249092 AVİRA GIDA İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA TAAHHÜT AŞ.*** (Özel) KONYA HAVA SAVUNMA OKULU MERAM KONYA / TÜRKİYE Aşçı Yardımcısı Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 15 İl Genelinde
    Normal 00001249084 AVİRA GIDA İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA TAAHHÜT AŞ.*** (Özel) KONYA HAVA SAVUNMA OKULU MERAM KONYA / TÜRKİYE Garson (Servis Elemanı) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 35 İl Genelinde
    Normal 00001249082 AVİRA GIDA İNŞAAT ARAÇ KİRALAMA TAAHHÜT AŞ.*** (Özel) KONYA HAVA SAVUNMA OKULU MERAM KONYA / TÜRKİYE Aşçı Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 8 İl Genelinde
    Normal 00001249078 AYDINLIK EĞİTİM KURUMLARI A.Ş. (Özel) TELGRAFÇI HAMDİ BEY C. BADEM SK. NO:3 42060 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Beden İşçisi (Temizlik) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 3 İl Genelinde
    Normal 00001249074 LAZER AV SANAYİ TİC.ŞTİ. (Özel) ÜZÜMLÜ KASABASI 04200 BEYŞEHİR KONYA / TÜRKİYE CNC Tezgah Operatörü Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 5 İl Genelinde
    Normal 00001249030 AYDINLIK EĞİTİM KURUMLARI A.Ş. (Özel) TELGRAFÇI HAMDİ BEY C. BADEM SK. NO:3 42060 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Beden İşçisi (Genel) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 3 İl Genelinde
    Normal 00001249017 İMAŞ MAKİNE SANAYİ AŞ**** (Özel) 2. ORGANİZE SAN. BÖLG. LALEHAN CAD. NO: 61 42300 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE CNC Tezgah Operatörü Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 4 İl Genelinde
    Normal 00001248997 EFOR MAKİNA İMAL GIDA İNŞ.LTD.ŞTİ. (Özel) YENİ SANAYİ SİTESİ 12.BLOK NO:16-17 42550 AKŞEHİR KONYA / TÜRKİYE Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 17.10.2012 3 İlçe Genelinde
    Normal 00001248986 İMAŞ MAKİNE SANAYİ AŞ**** (Özel) 2. ORGANİZE SAN. BÖLG. LALEHAN CAD. NO: 61 42300 SELÇUKLU KONYA / TÜRKİYE Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik) Yurtiçi (KONYA) Özel Belirsiz Süreli (Daimi) 16.10.2012 3 İl Genelinde

www.iskur.gov.trbi gir konyada 570 iş ilanı var

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı

Merhaba müridler.
    Ben 94 doğumluyum  . iş arıyorumda böyle masa başı olacak iş bulabilirmiyiz

Edit : Konya'dan

abicim benden sana bir tavsiye ne yapacagım dıye dusunuyorsan eger ki üniversite istemiyorsan git gemi adamı kursuna gemi adamı ol git kurslara katıl telsizci ol gemide 3 lira ile başlar maaşın dahada yuksek alabilirsin iş problemin olmaz 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı

peki küçük  bir sermaye ile ne iş yapabiliriz.

ecük tip varsa jigolo felan ol hacı, para sıçarsın valla.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı

Merhaba müridler.
    Ben 94 doğumluyum . iş arıyorumda böyle masa başı olacak iş bulabilirmiyiz

Edit : Konya'dan

Konyada rahat iş bulursan banada dön hacı

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kelomar
    kelomar's avatar
    Erkek
    emreslmn bunu yazdı
    muhteremzat bunu yazdı
    emreslmn bunu yazdı

Gold, Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi yerlere başvuru yap. Sinema salonlarına başvuru yap. Paran düzgün yatar sigortan düzgün yatar. Yükselme imkanın olur.

Kariyer.net'ten vatan mediamarkt gibi yerlere basvurdum askerlik istiyorlar ama ben askerliği tecil ettirecem alabilirler mi?

alırlar. cv'de askerlığını tecıllı goster

lise mezununa tecil belgesi veriliyor mu ki?

kelomar tarafından 17/Eyl/12 17:29 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

okumamı söyleyenler var . bunun için bir dershaneye kaydolmam lazım . Bunun için babama yük olmak istemiyorum . babam kazanamayacagımı düsünüyor lise hallerimi görünce .

yorum yapan herkesede tşk ediyorum.

eski nick : muhteremzat
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı

okumamı söyleyenler var . bunun için bir dershaneye kaydolmam lazım . Bunun için babama yük olmak istemiyorum . babam kazanamayacagımı düsünüyor lise hallerimi görünce .

yorum yapan herkesede tşk ediyorum.

netten 1 tl civarı işe yarayan birşeyler al sonra git cami çıkışlarında 5 tlye felan sat hem dükkan masrafın felanda olmaz. sonra dershane parası topla o işi yapınca zaten anlarsın herşeyi çalış kazan bir yeri okursun . bursu var birsürü seyi var . benim aklıma bu geldi ha yok dersen r10 da makale yaz 100 harfli olanlar 1 tl civarı gidiyor iyi uydurma yazarsın tutar . webmasterlık yapabilirsin. bide su operatörlerin sekreterleri felan var diksiyon iyise onlarada bak yani araştır kardeşim . Rabbim yanında olsun...

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
Toplam Hit: 5099 Toplam Mesaj: 34