Lise Mezunu Nerede Çalışabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hangi işe girersen gir tecrüben toksa en alt kademeden başlayacaksın. Kimse işi bilmeyen tecrübesiz birine hemen sorumluluk verip güvenmez.

Örnek olarak otelde çalışacağını varsayalım. Önce komi, belboy veya garson olarak başlarsın. Sonra resepsiyon ve artık senin öğrenim becerine ve uyanıklığına bağlı olarak  satış departmanı veya farklı bir departmanda yükselme olur. Bütün bunların yanında en az 1 yabancı dil bilmen gerekir.

...

Düşün işte...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Gold, Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi yerlere başvuru yap. Sinema salonlarına başvuru yap. Paran düzgün yatar sigortan düzgün yatar. Yükselme imkanın olur.

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

ziraat bankası lisans mezunu da alıyo kadro açtılar git başvur. kpss istiolar mı bilmiorm

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
    emreslmn bunu yazdı

Gold, Vatan, Teknosa, Mediamarkt gibi yerlere başvuru yap. Sinema salonlarına başvuru yap. Paran düzgün yatar sigortan düzgün yatar. Yükselme imkanın olur.

Kariyer.net'ten vatan mediamarkt gibi yerlere basvurdum askerlik istiyorlar ama ben askerliği tecil ettirecem alabilirler mi?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

oto sanayiler

tekstil atölyeleri

depo elemanı

ofis boy

yada kaldırım mühendisliği olabilir. 

tabi mesleğin vardır şunu biliyorum ben dersin o zaman belki bulursun.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Torpilin varsa damda faytonla bile gezersin yoksa bulaşık yıkarsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    muhteremzat bunu yazdı

Beyler şimdi konyaya medicana adında yeni bir hastane acılıyor teknisyen olarak calısabilirmiyim?

bu dediğin olabilir ama herhangi bir sektörde kendini ispatlamış yada o işin suyunu çıkartmış bir vasıfta olman lazım. yoksa bu dediğin şartları her türk genci istiyor haksız mıyım ?

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

amk daha 94lüsün masa başı rahat iş arıyon o zaman ya pezevenk olcan ya ipne.

giricen şimdi sen sanayiye 2 sene çalışıcan krallar gibi işini de öğrencen sonra istediğin yerde istediğin paraya rahat çalışcan.

aklını kullan git üniversite filan oku amk

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

http://www.ziraat.com.tr/tr/s/d/banko_asistani.pdf

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

git oku bilader. gerekirse bu sene sanayide araba altından kalkma 3-5 bin para biriktir. seneye git dershaneye yazıl özel derse yazıl deli gibi ders çalış adam gibi bi üniversitede adam gibi bi bölümde oku. Seninkiler sikimsonik hayaller. Hiç kusura bakma ama lise mezunu olarak hayata atılacaksan bu saatten sonra talih kuşu başına konmadıkça senin iş yaş. Hiç mi hayalin yok? Git peşinden koş anasını satim.

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 6376 Toplam Mesaj: 34